Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Komitety wyborcze 2010  (Przeczytany 64941 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #120 dnia: Listopada 04, 2010, 20:43:24 »
Moim zdaniem np prawo administracyjne, pedagogika, socjologia i politologia idealnie nadają się do tej działalności. A tak na marginesie proszę popatrzeć ilu radnych jest bez wyższego wykształcenia i jakoś to nikomu nie przeszkadza.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #121 dnia: Listopada 04, 2010, 21:09:07 »
Cytat: "sekator"
Moim zdaniem np prawo administracyjne, pedagogika, socjologia i politologia idealnie nadają się do tej działalności. A tak na marginesie proszę popatrzeć ilu radnych jest bez wyższego wykształcenia i jakoś to nikomu nie przeszkadza.


Mi to przeszkadza.

Faktycznie radni stanowia lokalne prawo, ale tez uchwalaja budzety, radza nad inwestycjami, czy odpowiadaja za transport publiczny.

Nie chce urazic nikogo, ale pedagogika, socjologia czy politologia na naszym US to nie sa kierunki ktorymi Szczecin moze sie chwalic.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #122 dnia: Listopada 04, 2010, 21:33:31 »
Jak zrozumiałem większość z osób zaprezentowanych na stronie, oprócz zdobytego wyksztalcenia cały czas się dokształca, zna języki obce, ma doświadczenie zawodowe. Mogę Ci wrzucić kilka przykładów z innych list (PO, Gryf, Police XXI) na tle których osoby te wypadaja naprawdę nieźle. I maja odwagę napisać o sobie w internecie, podać swoje dane, zdjęcia prywatne etc. Dla mnie to bardzo chwalebne. Ograniczanie się przez wielu innych kandydatów jedynie to wieszania plakatów i banerów uważam, że jest spłycaniem kampanii.

Mance1978

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #123 dnia: Listopada 04, 2010, 23:28:22 »
Witam,

Przeczytałem treści zawarte na stronie "młodych Pisowców" szczególną ciekawość wzbudziły we mnie liczne zobowiązania np.
"...Chciałbym pracować na rzecz zmiany tego stanu rzeczy. Główną szansą na rozwój Polic jest pozyskiwanie inwestorów i temu celowi musi być nadany najwyższy priorytet..."- T. Tokarczyk
Panie Tomaszu w związku z powyższym jako potencjalny wyborca mam pytanie, co do tej pory, konkretnie, zrobił Pan dla społeczności Polic? Dlaczego w minionej kadencji nie dążył Pan do zmiany obecnego stanu rzeczy w zakresie pozyskania inwestorów?

Uzupełniająco, jeżeli to nie tajemnica, chciałbym się dowiedzieć, jakie projekty realizowane w ramach Pana pracy w Biurze Rozwoju mogą stanowić legitymizację Pana przygotowania do pełnienia funkcji radnego?

dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #124 dnia: Listopada 04, 2010, 23:51:49 »
Cytat: "Mance1978"
szczególną ciekawość wzbudziły we mnie liczne zobowiązania


Jasne, najważniejsze to do niczego się nie zobowiązywać. Wskoczyć na listę, powiesić trochę plakatów i załapać się do Rady. Taką filozofię prezentuje 80% startujących.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #125 dnia: Listopada 04, 2010, 23:52:46 »
Cytat: "Mance1978"
Przeczytałem treści zawarte na stronie "młodych Pisowców" szczególną ciekawość wzbudziły we mnie liczne zobowiązania np.
"...Chciałbym pracować na rzecz zmiany tego stanu rzeczy. Główną szansą na rozwój Polic jest pozyskiwanie inwestorów i temu celowi musi być nadany najwyższy priorytet..."- T. Tokarczyk

Gwoli ścisłości - akurat to sformułowanie nie jest żadnym zobowiązaniem, a jedynie wyrażeniem chęci pracy nad poprawą w zakresie danego zagadnienia. W ogóle powiedziałbym, że w zakładce odnoszącej się do mojej osoby ciężko jest znaleźć obietnice czy zobowiązania. Jest za to wyjaśnione dlaczego kandyduję.
Cytat: "Mance1978"
Panie Tomaszu w związku z powyższym jako potencjalny wyborca mam pytanie, co do tej pory, konkretnie, zrobił Pan dla społeczności Polic? Dlaczego w minionej kadencji nie dążył Pan do zmiany obecnego stanu rzeczy w zakresie pozyskania inwestorów?

Akurat w tym temacie byłem chyba najczęściej wypowiadającym się radnym. Wielokrotnie składałem zapytania odnośnie funkcjonowania polickiego Infraparku i ewentualnego wpływu władz gminy na ewidentnie kulejący podmiot, w którym ma udziały i swojego przedstawiciela w Radzie Nadzorczej. Pytałem również o realizacje Strategii Gminy Police pod kątem pozyskiwania inwestorów. W odpowiedzi słyszałem jedynie słowa zapewnień o trosce i zmartwieniu obecnym stanem rzeczy w tym temacie.
Cytat: "Mance1978"
Uzupełniająco, jeżeli to nie tajemnica, chciałbym się dowiedzieć, jakie projekty realizowane w ramach Pana pracy w Biurze Rozwoju mogą stanowić legitymizację Pana przygotowania do pełnienia funkcji radnego?

Powtórzę to co napisałem na stronie: legitymizację mojego starania się o mandat stanowi moje wykształcenie i doświadczenie zdobyte w mijającej kadencji Rady Miejskiej. Natomiast pracy zawodowej - mimo że nauczyłem się w niej bardzo wiele - wolałbym do tego nie mieszać.
Pozdrawiam.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #126 dnia: Listopada 05, 2010, 00:04:02 »
Cytat: "sekator"
Jasne, najważniejsze to do niczego się nie zobowiązywać. Wskoczyć na listę, powiesić trochę plakatów i załapać się do Rady. Taką filozofię prezentuje 80% startujących.


Drogi sekatorze. Z taką gorliwością wspierasz projekt młodych kandydatów z PiS, że zaczynam się zastanawiać czy nie jestes jednym z nich?
Oczywiście żartuje. Nie ma to dla mnie większego znaczenia.

Podoba mi sie pomysł. Ma dla mnie wiele podtekstów i znaczeń politycznych ale niesie również za sobą pewną znaczacą wartość - nowe standardy.

Ja sam, dwa tygodnie temu napisałem i rozesłałem do swoich wyborców "Sprawozdanie randego z działań w trakcie kadencji".
Po publikacji tego dokumentu usłyszałem zarówno pochwały, jak i przygany.
Oczywiście zostałem posądzony o to, ze to w celach promocyjnych itp.
Uważam jednak, że mam obowiązek swoim wyborcom powiedzieć co zrobiłem jako radny przez te 4 lata.
Czy mieści się to w kategorii tzw nowych standardów? Nie wiem.
Myślę jednak, że sąsiaduje to z pomysłem młodychdlapolic. Nie dlatego, że są to działania nowatorskie i mają jakąś wartość marketingową, tylko dlatego, że dają prawdziwą informację i jest uczciwe wobec ludzi.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #127 dnia: Listopada 05, 2010, 00:10:29 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Drogi sekatorze. Z taką gorliwością wspierasz projekt młodych kandydatów z PiS, że zaczynam się zastanawiać czy nie jestes jednym z nich?
Oczywiście żartuje. Nie ma to dla mnie większego znaczenia.


Nie ukrywam, że wspieram tych ludzi, ponieważ prawie wszystkich znam osobiście, cenię i życzę wszystkiego dobrego, albowiem łatwo im nie będzie. Dziękuję Panu za miłe słowa i pozdrawiam
sekator

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #128 dnia: Listopada 05, 2010, 09:54:59 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"

Akurat w tym temacie byłem chyba najczęściej wypowiadającym się radnym. Wielokrotnie składałem zapytania odnośnie funkcjonowania polickiego Infraparku i ewentualnego wpływu władz gminy na ewidentnie kulejący podmiot, w którym ma udziały i swojego przedstawiciela w Radzie Nadzorczej. Pytałem również o realizacje Strategii Gminy Police pod kątem pozyskiwania inwestorów. W odpowiedzi słyszałem jedynie słowa zapewnień o trosce i zmartwieniu obecnym stanem rzeczy w tym temacie.


Czyli sie Pan nie sprawdzil, bo stan rzeczy nie ulegl zmianie.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 05, 2010, 10:16:27 »
Cytat: "gzzz"
Czyli sie Pan nie sprawdzil, bo stan rzeczy nie ulegl zmianie


No tak, mógł Tomek nie poruszać tych tematów tak jak większość radnych, choćby po to aby nie narazić się na takie uwagi. Lepiej poruszać bezpieczne tematy wycinania gałęzi i obniżania krawężników. Do tego nie potrzeba ani wiedzy, ani odwagi. To nie Tomek obsadza stanowiska w zarządzie i radzie nadzorczej Infraparku, więc uważam, że Twoja uwaga jest co najmniej nie na miejscu. Ale widzę, że za wszelką cenę chcesz mu ,,przywalić" i tłuczesz na oślep jak cepem, a wystarczy tylko troche pomysleć nad tym co się chce napisać.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 05, 2010, 10:22:37 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "gzzz"
Czyli sie Pan nie sprawdzil, bo stan rzeczy nie ulegl zmianie


No tak, mógł Tomek nie poruszać tych tematów tak jak większość radnych, choćby po to aby nie narazić się na takie uwagi. Lepiej poruszać bezpieczne tematy wycinania gałęzi i obniżania krawężników. Do tego nie potrzeba ani wiedzy, ani odwagi. To nie Tomek obsadza stanowiska w zarządzie i radzie nadzorczej Infraparku, więc uważam, że Twoja uwaga jest co najmniej nie na miejscu. Ale widzę, że za wszelką cenę chcesz mu ,,przywalić" i tłuczesz na oślep jak cepem, a wystarczy tylko troche pomysleć nad tym co się chce napisać.


Ale ja nie mowie ze tylko on nic nie zrobil w sprawie "zmiany stanu" tylko cala rada sie nie spisala, szkoda ze nie mamy wplywu na to kto tam zasiadzie.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 05, 2010, 10:31:55 »
Cytat: "gzzz"
Ale ja nie mowie ze tylko on nic nie zrobil w sprawie "zmiany stanu" tylko cala rada sie nie spisala


A to przepaszam, źle Cię zrozumiałem.

dnfan1

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 05, 2010, 13:18:44 »
jak dla mnie strona mlodzidlapolic.pl jest przejawem aktywności, jeżeli ktoś chce się szerzej zaprezentować wyborcom to jestem za, bardziej krytycznie oceniam kandydatów, którym nie chce się w ogóle zaprezentować wyborcom, jeżeli teraz im się nie chce rozdawać ulotek osobiście, napisać coś więcej o sobie niż standardowo na plakacie to wątpię aby po ewentualnym wybraniu na radnego chciało im się zajmować problemami mieszkańców...

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 05, 2010, 17:24:26 »
Cytat: "Mance1978"
Dlaczego w minionej kadencji nie dążył Pan do zmiany obecnego stanu rzeczy w zakresie pozyskania inwestorów?

Cytat: "..."
Akurat w tym temacie byłem chyba najczęściej wypowiadającym się radnym.

Cytat: "gzzz"
Czyli sie Pan nie sprawdzil, bo stan rzeczy nie ulegl zmianie.

Cytat: "sekator"
 Ale widzę, że za wszelką cenę chcesz mu ,,przywalić" i tłuczesz na oślep jak cepem,
Cytat: "gzzz"
Ale ja nie mowie ze tylko on nic nie zrobil w sprawie "zmiany stanu" tylko cala rada sie nie spisala,
Cytat: "sekator"
A to przepaszam, źle Cię zrozumiałem.


I tym sposobem nastąpiło rozgrzeszenie.
(Celowo wykropkowałem jedno nazwisko, bo nie chodzi tu o osobę, tylko o sytuację)
<*)))))>{

sosna123

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 05, 2010, 17:57:10 »
młodzi to chyba tylko z nazwy domeny.

po za tym patrząc po tych kandydatach widać że żaden z nich nie ma jaj. Same ciepłe kluchy.
radny powinien mieć jaja a nie. drodzy "młodzi". spójrzcie się w lustro i pomyślcie czy macie jaja
i czy uda wam się cokolwiek zrobić w gminie. wasze puste słowa nie trafiają do wyborców.
z tego co widze co drugi  "młody" to pracownik zch. Co ciepłe posadki się znudziły?