Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Komitety wyborcze 2010  (Przeczytany 65182 razy)

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #105 dnia: Października 31, 2010, 23:11:02 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Na koniec dodam, że już drugi raz dzisiejszego dnia uznaje sie moje słowa za oficjalne stanowisko całego stowarzyszenia GRYF.


Przyznaję. Być może zbyt pochopnie odpowiedziałem na Pańską wypowiedź. Tak szybko, że musiałem pokusić się o jej poprawianie. Mam nadzieję, że bedziemy mieli kiedyś okazję porozmawiać "w realu" na argumenty. Mimo, że w wielu kwestiach daleko się z Panem nie zgadzam, to cenię sobie dobry poziom Pańskich odpowiedzi.
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #106 dnia: Października 31, 2010, 23:11:52 »
I widzisz hubalczyku, to jesteś cały ty. Najpierw piszesz i mówisz to co myślisz, a później zwycięża koniunkturalizm i praktyczne myślenie. Najlepiej to widać po twoich pociętych, poskracanych i poprawionych postach. Masz zdrowe korzenie, ale reszta jest trochę nadpsuta przez ten wstrętny świat który nas otacza. :faja:

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #107 dnia: Października 31, 2010, 23:17:31 »
Z ogromną przyjemnościa taka rozmowę z Panem odbędę. Wierzę, że dla nas obydwu będzie równie cenna i przyjemna.
Bardzo dziękuję za zrozumienie moich naprawde dobrych i przyjaznych intencji.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 01, 2010, 16:39:11 »
Cytat: "yak"
Łatwiej pluć i krytykować?


A czy ja pluję i krytykuję ? Program dla Polic już pokazaliśmy, teraz podczas spotkań z wyborcami będziemy podawać konkrety i je omawiać. Bez mieszkańców i ich zdania i opinii nic nie zrobimy.

Pozdrawiam.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 01, 2010, 18:07:48 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "hubalczyk"
to Wasza uczciwość, a przynajmniej Pańska, staje się dość wątpliwa.


Wyluzuj człowieku, bo zaczynasz obrażać .Twój post kwalifikuje się pod zniesławienie.


I kto to mowi??!!



Wysłany: 2010-10-26, 20:36   [Ogólne] Rząd dresiarzy pozdrawia swój elektorat.

http://biznes.interia.pl/...-latkow,1549429

Brawo...... rządowe dresiwo spłaca dług wdzięczności swoim młodym wyborcom. Byle do wiosny, potem otworzą się perspektywy podmywania niemieckich emerytów, szparagi i inne radosne możliwości rozwoju kariery.
Młodzi wyborcy dziękuja Donaldinio za jego drugą Irlandię.



Teraz ja bede atakowal, niech administracja usunie tego usera, to ze ma dopisek VIP to chyba jest calkowicie nie na miejscu. Obraza na lewo i na prawo, do tego zakladajac tematy w taki sposob zeby na starcie kogos opluwaly, no tak byc nie moze.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 01, 2010, 19:07:39 »
Brawo. Zakneblować usta wszelkiej opozycji. Jak na razie idzie nieźle :

http://www.wykop.pl/ramka/503237/freedom-house-miazdzy-rzady-platformy/

Przepraszam za offtopa, ale nie ja go rozpocząłem.

traffic

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 02, 2010, 16:02:20 »
pytanie do ludzi z kręgów polickiego PiSu (ewentualnie do yaka bo on zazwyczaj wie co w trawie piszczy): czy to prawda, że jeszcze kilka m-cy temu obecne jedynki w wyborach tj. Martenka Grzegorz do rady powiatu (okręg wyborczy nr 3) i Andrzej Łukasik do rady gminy (okręg wyborczy nr 1) rzucili partyjne legitymacje a później stwierdzili jednak, że PiS jest cacy i w nagrodę dostali czołowe miejsca na listach , bo czegoś tutaj nie rozumiem: wtedy polityka/ideologia/program PiSu im nie odpowiadał a po chwili znowu zaczął odpowiadać??

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 03, 2010, 12:46:10 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Ot, taka oddolna inicjatywa, zdecydowanie nie przeciw komuś ale raczej pro(policka).  

Z całym szacunkiem Tomku, ale skoro nie przeciw komuś to dlaczego z takim rozmachem pozaklejałeś w 3 okręgu wyborczym wszystkie plakaty Polic XXI. Miejsca na tablicach było sporo - wszyscy jakoś znaleźli je dla siebie - natomiast plakaty z Twoim wizerunkiem (po trzy, cztery na jednej tablicy) dokładnie naklejono na jedynych plakatach Polic XXI. Przypuszczam, że nie jest to Twoje osobiste dzieło, ale niezależnie od tego kto to zrobił, to zrobił to w Twoim imieniu i plakatem z Twoim wizerunkiem. Ale to tak na marginesie kampanii. Pozdrawiam

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 03, 2010, 13:59:11 »
A ja na jednej tablicy wyborczej widziałem reklamy festiwalu cygańskiego. Też jakiś wybór :D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 03, 2010, 14:23:43 »
Cytat: "Wykidajło"
A ja na jednej tablicy wyborczej widziałem reklamy festiwalu cygańskiego. Też jakiś wybór :D


A Don Wasyl startuje do gminy czy powiatu? :rotfl:

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 03, 2010, 16:49:38 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Ot, taka oddolna inicjatywa, zdecydowanie nie przeciw komuś ale raczej pro(policka).  

Z całym szacunkiem Tomku, ale skoro nie przeciw komuś to dlaczego z takim rozmachem pozaklejałeś w 3 okręgu wyborczym wszystkie plakaty Polic XXI. Miejsca na tablicach było sporo - wszyscy jakoś znaleźli je dla siebie - natomiast plakaty z Twoim wizerunkiem (po trzy, cztery na jednej tablicy) dokładnie naklejono na jedynych plakatach Polic XXI. Przypuszczam, że nie jest to Twoje osobiste dzieło, ale niezależnie od tego kto to zrobił, to zrobił to w Twoim imieniu i plakatem z Twoim wizerunkiem. Ale to tak na marginesie kampanii. Pozdrawiam

Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że coś takiego ma miejsce. Ma Pan rację, że to nie moje osobiste dzieło ;D Ale dam znać odpowiedniej osobie, żeby zwróciła na to uwagę. Komu jak komu ale Policom XXI na pewno nie mam ochoty plakatów zaklejać ;D Pozdrawiam!

dnfan1

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 04, 2010, 13:52:56 »
kampania wyborcza : mlodzidlapolic.pl , tam jest trochę więcej o kandydatach PiS.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 04, 2010, 14:22:14 »
Cytat: "dnfan1"
kampania wyborcza : mlodzidlapolic.pl , tam jest trochę więcej o kandydatach PiS.


Brawo dla autorow strony, moje spostrzezenie to to ze zaden z "Mlodych dla Polic" nie ukonczyl studiow technicznych, a szkoda. Wydaje mi sie jednak ze wsrod radnych powinny byc osoby ktore znaja sie przykladowo na budowlance i urbanistyce. No bo sami historycy z calym szacunkiem to chyba za malo na dobra rade.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 04, 2010, 20:13:44 »
Cytat: "gzzz"
Cytat: "dnfan1"
kampania wyborcza : mlodzidlapolic.pl , tam jest trochę więcej o kandydatach PiS.


Brawo dla autorow strony, moje spostrzezenie to to ze zaden z "Mlodych dla Polic" nie ukonczyl studiow technicznych, a szkoda. Wydaje mi sie jednak ze wsrod radnych powinny byc osoby ktore znaja sie przykladowo na budowlance i urbanistyce. No bo sami historycy z calym szacunkiem to chyba za malo na dobra rade.

Bez przesady z tymi historykami. Ilu z radnych mijającej kadencji miało takie wykształcenie? Ja nie wiem o żadnym. A nawet jakby, to przecież przykład idzie z góry, w końcu dwie najważniejsze osoby w państwie - prezydent i premier - skończyli historię:)
A tak bardziej poważnie, to w Radzie Miejskiej stanowi się prawo lokalne, więc moim zdaniem dobrze jak radni mają wykształcenie choć trochę powiązane z tym zagadnieniem. Wiedza o istotnych ustawach, kompetencjach przeróżnych organów i instytucji jest chyba w tym przypadku ważniejsza od wiedzy jakiej średnicy rurę kładzie się przy kanalizowaniu gminy.

sekator

  • Gość
[Police] Komitety wyborcze 2010
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 04, 2010, 20:40:30 »
Cytat: "gzzz"
nie ukonczyl studiow technicznych


Jak się chce uderzyć psa, kij zawsze się znajdzie.