Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..  (Przeczytany 38130 razy)

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 16, 2010, 09:40:39 »
"trzeba mieć mocne plecy"- typowe myślenie zwolennika PiSu, który wierzy, że układ jest wszędzie. Nie, nie trzeba. Wystarczą kompetencje.
"lewą nogę"- aluzja do lewizny czy lewicy? Bo jedno i drugie sukcesu nie gwarantuje.
"ciężką d..."- a i owszem. Jungle law. Konkurencja jest wszędzie, nie raz się dostanie w tyłek, zaczym stanie się na nogi. To się nazywa życie. To co proponuje PiS- wegetacja za państwowe pieniądze. I nie, nie jestem urzędnikem.
SPZP "Skarb"

sekator

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 16, 2010, 11:01:15 »
Cytat: "theville666"
"trzeba mieć mocne plecy"- typowe myślenie zwolennika PiSu, który wierzy, że układ jest wszędzie. Nie, nie trzeba. Wystarczą kompetencje


Znowu farmazonisz. Widziałem tych kompetentnych , którzy za rządów PeŁO dostali się do Z.CH. Police i kompetentnie je rozłożyli. Podstawową kompetencją dla tych 600 przyjętych była bliższa, lub dalsza znajomość ze Sławkiem N. Żadne studia, ani najlepsze C.V. nie są w stanie zastąpić w Polsce układów. To samo tyczy się twojej propozycji zatrudnienia w KGHM...chyba śnisz na jawie przyjacielu......wstęp do raju tylko dla wybranych, wszak hasło brzmi  
,,By żyło się lepiej wszystkim....naszym"

[ Dodano: 2010-07-16, 11:03 ]
Cytat: "theville666"
lewą nogę"- aluzja do lewizny czy lewicy?


O to musisz zapytać Leszka W. vel Bolka, waszego guru ideologicznego, wszak on jest najlepszym fachowcem w Polce od ,,wzmacniania lewej nogi"....

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 16, 2010, 11:10:20 »
Kolega sprawdził, że w KGHM nie było większej rotacji od 5-6 lat ? Bo chyba nie sprawdził. Więc te masowe przyjęcia kolegów PO za ich rządów powiadasz ? Hm... Ciekawe...

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 16, 2010, 11:14:47 »
Cytat: "theville666"
"trzeba mieć mocne plecy"-

Czy takie kompetencje jakie wykazał cudotwórca Tusk lamiąc prawo i naprędce powołując komisję badania wypadków lotniczych, za co może trafic przed Trybunał Stanu?
Cytat: "theville666"
"lewą nogę"- aluzja do lewizny czy lewicy? Bo jedno i drugie sukcesu nie gwarantuje.

Wierz mi, że gwarantowało w przeszłości już w wolnej Polsce i gwarantuje nadal. I dotyczy różnych dziedzin i zawodów. Rozejrzyj się po lokalnym podwórku.
Może powinienieś troche poczytać o "wolnym" dostępie do niektórych zawodów .
Cytat: "theville666"
"ciężką d..."-

Oznacza zupełnie coś innego, mianowicie "przywiązanie" do stołków"

Jesteś b.młodym człowiekiem i wierz mi, że doceniam twój entuzjazm, ale nie zastąpi on merytorycznej wiedzy, doświadczenia i trochę pokory w ocenianiu ludzi (z prawej strony też)
Pozdrawiam
millena

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 16, 2010, 11:21:56 »
Cytat: "millena"
Jesteś b.młodym człowiekiem i wierz mi, że doceniam twój entuzjazm, ale nie zastąpi on merytorycznej wiedzy, doświadczenia i trochę pokory w ocenianiu ludzi (z prawej strony też)
Pozdrawiam


Co nie oznacza, że ty taką wiedzę posiadasz...

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 16, 2010, 11:31:01 »
Cytat: "Mariusz1989"
Co nie oznacza, że ty taką wiedzę posiadasz...


Fajnie, że mnie tak dobrze poznałeś...
Według górali, są trzy rodzaje prawdy: cysto prawda, tyz prawda i g... prawda. Wydaje mi się, że wzbogaciłeś tę kolekcję o czwartą - swoją własną prawdę, która najbardziej podobna jest do gumy - można ją naciągać wedle uznania.
millena

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 16, 2010, 12:17:45 »
Nie poznałem... Ale jeżeli wytykasz komuś, że jest młody i ewidentnie pijesz do tego, że przez to jest głupi, bo o świecie nic nie wie to dla mnie wykazujesz się zupełnym brakiem wiedzy. Czasem młodzi mają więcej doznań w ciągu krótkiego życia i więcej doświadczeń, przez co mądrości życiowej, że nie jeden trzymający się ciepłego stołka za czasów PRL i zaraz po nich człowiek starszy nie ma o tym pojęcia.

jezat

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 16, 2010, 13:08:59 »
Cytat: "jasia"
jezat... niech cie szlak... najbardziej na ciebie liczyłam...

Jasia przeczytaj sobie uważnie jeszcze raz mój post.Oznacza on tylko tyle,że ten wg ciebie obrazliwy wyraz można uzyć w każdej sytuacji i do każdego.A ponieważ jest uniwersalny nie robię z tego problemu.Nie wiem czy zauważyłaś jak pisiory reaguja na wyraz którego użyłem;a np szambo już można prostą drogą przypisać wyznawcom PiSu,bo pis to skrót od pisuaru a pisuar to szambo,co potwierdzają sami wyznawcy najbardziej sfrustrowanego pisiora w układzie słonecznym jakim jest Jarkacz vel Kłamczynski itd.itp,et cetera.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 16, 2010, 13:58:07 »
Cytat: "theville666"
chłopie! ty się znasz wogóle na ekonomii?


Znać na ekonomii powinny się osoby, które zarządzają tym państwem, a z tego co zauważyłem, to nawet prezydent ma problemy z podstawowymi pojęciami ekonomicznymi.

Cytat: "theville666"
Z czego podnieść? Trzeba mieć zysk najpierw!


Przecież nie tak dawno PO trąbiło, że w Polsce nie ma kryzysu, rośnie PKB, a pensje to przecież jeden ze sposobów w jaki PKB wraca do obywateli...

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 16, 2010, 14:41:01 »
Cytat: "Mariusz1989"
Czasem młodzi mają więcej doznań w ciągu krótkiego życia

Tak, doznania są ważne, skoki na banji polecam...
Pozdrawiam
millena

sekator

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 16, 2010, 15:17:05 »
Cytuj (zaznaczone)
chłopie! ty się znasz wogóle na ekonomii? Z czego podnieść? Trzeba mieć zysk najpierw!


Tak jest, z czego mają podnieść jak obniżyli najbogatszym podatek dochodowych z 40% do 32%, którzy nie po to sponsorowali kampanię wyborczą PO, żeby teraz mieli na chołotę płacić.

jezat

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 16, 2010, 15:32:57 »
Cytat: "sekator"
Cytuj (zaznaczone)
chłopie! ty się znasz wogóle na ekonomii? Z czego podnieść? Trzeba mieć zysk najpierw!


Tak jest, z czego mają podnieść jak obniżyli najbogatszym podatek dochodowych z 40% do 32%, którzy nie po to sponsorowali kampanię wyborczą PO, żeby teraz mieli na chołotę płacić.

Skleroza nie boli wyznawcę największego europejskiego oszusta????Przejrzyj swoje posty,kiedy śpiewałeś hymny pochwalne na cześć rządu Kłamczyńskiego zaliczając do jego sukcesów między innymi obniżenie przez niego podatków.Nie chce mi się szukać,ale z tego powodu ripostowałem.Musisz się w końcu zdecydować za czym jesteś.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 16, 2010, 18:48:36 »
Cytat: "Mariusz1989"
Czasem młodzi mają więcej doznań w ciągu krótkiego życia i więcej doświadczeń, przez co mądrości życiowej, że nie jeden trzymający się ciepłego stołka za czasów PRL i zaraz po nich człowiek starszy nie ma o tym pojęcia.


Oj chłopie nie bądź taki hej do przodu, bo to mi już podchodzi pod zarozumialstwo i szczenięce mądrości.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 16, 2010, 19:58:06 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Mariusz1989"
Czasem młodzi mają więcej doznań w ciągu krótkiego życia i więcej doświadczeń, przez co mądrości życiowej, że nie jeden trzymający się ciepłego stołka za czasów PRL i zaraz po nich człowiek starszy nie ma o tym pojęcia.


Oj chłopie nie bądź taki hej do przodu, bo to mi już podchodzi pod zarozumialstwo i szczenięce mądrości.


W którym miejscu ty tu widzisz zarozumialstwo ? Ja tylko napisałem, że niekoniecznie młody musi być tak głupi za jakiego go uważacie. A na forum często, gęsto to podkreślacie. Więc powiedz mi, gdzie tu zarozumialstwo i szczenięce mądrości ? Uważasz, że nie prawda ? Ja pracując w kilku miejscach zdążyłem już zauważyć podejście starszych ludzi do młodych. Machanie legitymacją rencisty, lub emeryty w bezzasadnych sytuacjach, poniżanie, a w przypadku braku racji zwyzywanie itp. Powiesz mi może, że to nie prawda ?

Często życie kopie takiego młodego po tyłku już na samym jego początku, że wchodząc w dorosłe życie (w pełnoletność) ma już tyle doświadczenia i wiedzy, że nie jeden 50-60 latek tyle nie ma. Uczą się w szkołach i na uczelniach nowych rzeczy. Nowych technologii, nowych, innowacyjnych rozwiązań, zdobywają wiedzę, której często nie można było zdobyć 20 lat temu. Ale nadal są głupi, w szczeniackim wieku i nie maja zielonego pojęcia o świecie i życiu. A często ta tylko teoretyczna wiedza jest lepsza w aktualnych czasach od doświadczenia z czasów powojennych.

Powiesz mi nadal, że to zarozumiałość ? Gdzie ja powiedziałem, że to tyczy się mnie ? Że to ja siebie za takiego uważam ? Mówię o ogóle. A więc i ty ogólnie mówisz o zarozumiałości młodzieży. Więc dalej powiesz mi że tak nie jest, jak napisałem ? O tym, jak młodzi są postrzegani przez starszych ? Dlatego też w polityce jest źle. Bo nie chcą ustąpić miejsca młodszym.

sekator

  • Gość
[Ogólne] POdziękujmy platfusom, bezrobocie 13%..
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 16, 2010, 20:06:42 »
Cytat: "Mariusz1989"
Uczą się w szkołach i na uczelniach nowych rzeczy


Znam twoją obecną uczelnie od podszewki. Nie powoływałbym się na jej naukowe osiągniecia. Jak masz pytania to opowiem ci parę ciekawych historii z życia WSH TWP i tych wspaniałych ,,naukowcach".

[ Dodano: 2010-07-16, 20:10 ]
Mogę też pokazać ci kilku absolwentów z jej dyplomem z których jedna  znajoma nie potrafiła w mojej firmie pokazać na mapie gdzie leżą Włochy, a drugi przeczytać prostego tekstu bez dukania. Zaliczenie za chodzenia, egzaminy na gębę. Proponuję ci zmienić później uczelnię chociaż na WPiA US, to dopiero zobaczysz jak studia wyglądają.