Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] policka policja  (Przeczytany 73619 razy)

butragenio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #120 dnia: Marca 29, 2011, 17:59:00 »
rozróżniam napis na plecach Policja a Straż Miejska :D

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #121 dnia: Marca 29, 2011, 18:54:19 »
Cytat: "butragenio"
rozróżniam napis na plecach Policja a Straż Miejska :D


masz rację mam sokoli wzrok i też widziałem to co ty.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #122 dnia: Marca 30, 2011, 00:00:46 »
Cytat: "= oxo ="
czy w SM nie ma żadnych egzaminow sprawnościowych, bo ten "siwy" moim zdaniem to nie miałby szans takich w żaden sposób przejść.


Co według Ciebie należy zrobić z funkcjonariuszem SM, który zaczął swoja pracę 20 lat temu, gdy miał np. 30 wiosen i był w pełni sił? Przecież musi dopracować do 65 roku życia. Moim zdaniem po 55 roku życia powinni przechodzić na emeryturę ale muszą "ciągnąć" do 65 lat. System jest kulawy i krótkowzroczny. Moim zdaniem tu tkwi problem.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #123 dnia: Marca 30, 2011, 08:10:58 »
do ganiania żulków sie nada w końcu po to została stworzona SM

Milimetr

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #124 dnia: Marca 30, 2011, 11:16:37 »

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #125 dnia: Marca 30, 2011, 17:36:31 »
Cytat: "babadraba"
Przecież musi dopracować do 65 roku życia. Moim zdaniem po 55 roku życia powinni przechodzić na emeryturę ale muszą "ciągnąć" do 65 lat. System jest kulawy

Już niebawem jak wejdzie w życie nowa Ustawa będziemy obserwować na Naszych ulicach takie zjawiska  
;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #126 dnia: Marca 30, 2011, 20:02:25 »
Królu Podziemia filmik z youtube jest  the best.

smile301

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #127 dnia: Marca 31, 2011, 13:26:50 »
Cytat: "bartek"
Królu Podziemia filmik z youtube jest  the best.

extra! jak bym naszych widział :)

= oxo =

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #128 dnia: Marca 31, 2011, 21:43:59 »
Cytat: "babadraba"
Cytat: "= oxo ="
czy w SM nie ma żadnych egzaminow sprawnościowych, bo ten "siwy" moim zdaniem to nie miałby szans takich w żaden sposób przejść.


Co według Ciebie należy zrobić z funkcjonariuszem SM, który zaczął swoja pracę 20 lat temu, gdy miał np. 30 wiosen i był w pełni sił? Przecież musi dopracować do 65 roku życia. Moim zdaniem po 55 roku życia powinni przechodzić na emeryturę ale muszą "ciągnąć" do 65 lat. System jest kulawy i krótkowzroczny. Moim zdaniem tu tkwi problem.


To co wychodzimy z założenia, że "bierny, ale wierny" niech dociągnie do końca na ulicy ??? Tylu młodych w sile wieku chciałoby się sprawdzić, ale nie ma takiej możliwości bo dziadki blokują etaty. Ja rozumiem co z nimi zrobić, ale litości, bo oni naprawde jeszcze beda wygladać jak na tym filmiku i co wtedy ?  :lol2:

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 01, 2011, 11:27:17 »
Dawno powinni zlikwidować SM i wcielić tych sprawnych do Policjia tych starych dziadków z SM przenieśc do Gminy w Policach do prac biurowych roznoszenia pism,odśnieżania.Nie potrafią nawet poradzić sobie z psimi odchodami na chodnikach a co dopiero mówiąc o łapaniu przestępców.

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 04, 2011, 08:12:56 »
1 kwietnia na TV KAB Police pokazywali kręcące się kury po terenie Policji bardzo dużo było kur.Myślę,ze był to żart bo mówili,że są to kury do wykrywania narkotyków specjalnie szkolone,ale coś do konca mi nie gra jak był to żart to skąd te kury.Dzisiaj kury jutro może świnki :lol2:

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 06, 2011, 10:10:14 »
Co myślicie o wyposażeniu polickiej policji.Ja myśle,że jest dobre.Na stronie Komendy w Szczecinie pojawił się artykuł pt. Myślimy o bezpieczeństwie ludzi, ale i finansów    
Wydarzenia - Garnizon  
Autor: KGP    
środa, 06 kwietnia 2011 09:48  

Chyba Pan Trela kiedyś pracował w Policach i było dobrze jest on fachowcem i nie wiem dlaczego związki się go czepiają.Popieram Treli działania.Jest teraz lepiej w Policji a związki robia szum medialny.
 
 
Rozmowa z nadinsp. Andrzejem Trelą, Zastępcą Komendanta Głównego Policji, odpowiedzialnym za logistykę ("Dziennik Gazeta Prawna", 5.04.2011 r.).
 

Policyjne związki zawodowe doniosły do prokuratury, że wraz z komendantem głównym popełnił pan przestępstwo. Przyznaje się pan do winy?

Sprawa dotyczy najtrudniejszego budżetu w historii Policji, czyli 2009 roku. Pamiętam, że Wasza gazeta informację o objęciu przeze mnie stanowiska zastępcy ds. logistycznych skomentowała, że podejmuję się straceńczej misji. Oceniamy, że aby policja funkcjonowała potrzebuje ponad 8 miliardów złotych, w tym 1,2 miliarda na wydatki rzeczowe. Możliwości budżetu państwa w kryzysie skutkowały rzeczówką w wysokości 775 milionów złotych. Zatem trzeba było przyjrzeć się temu, jak wydawane są pieniądze i na co. Pod koniec roku otrzymaliśmy dodatkowe środki z rezerwy celowej, łącznie ponad 230 mln złotych. Wszystko to spowodowało, że rok udało się zamknąć z minimalnymi zobowiązaniami.

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 07, 2011, 16:19:04 »
Czy ktoś posiada wiedzę,czy patroli rowerowych z Policji  będzie więcej na Wróblewskiego w okolicach byłych kortów bo non stop piją tam  a mi to przeszkadza,kiedyś to jeździli  i było całkiem fajnie może jakieś fajne policjantki na rowerki skoczą  jakieś super ciacha

sekator

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 07, 2011, 16:37:49 »
Cytat: "bartek"
Czy ktoś posiada wiedzę,czy patroli rowerowych z Policji będzie więcej na Wróblewskiego w okolicach byłych kortów bo non stop piją tam a mi to przeszkadza


Zostało to zgłoszone dzielnicowemu i przedstawicielom SM na ostatnim zebraniu naszej Rady Osiedla. Nic mi nie wiadomo na temat patroli rowerowych, natomiast teren lasku przy Wróbla ma być częściej monitorowany przez służby porządkowe. Zarówno Pan dzielnicowy, jak i Pani i Pan z SM wykazali zainteresowanie współpracą z mieszkańcami osiedla w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa, co zostało bardzo pozytywnie odebrane.
pozdrawiam sekator

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 07, 2011, 16:40:33 »
To dobrze,że był dzielnicowy to zrobi porządek z nimi będzie teraz bezpieczniej.dziękuje za informacje.