Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11  (Przeczytany 53016 razy)

sekator

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 09, 2011, 14:23:43 »
Prawie załkałem wzruszony  nad waszymi troskliwymi wynurzeniami na temat podziałów polskiego społeczeństwa. Szkoda tylko, że nie skupiają się one na dokonaniach lewicowych ekstremistów, ograniczając się jedynie do wycieczek w kierunku polskiej prawicy i ugrupowań patriotycznych. Pewnie kilku naiwnych nabierzecie na te żałosne socjotechniki, mądrzejsi znają ich prawdziwy cel.
pozdrawiam (ale tylko sechę) sekator

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 09, 2011, 14:41:27 »
No i właśnie o tym mówię. Nie zauważyłem ani u mnie, ani u Wykidajły jakiegokolwiek odniesienia do prawicy czy też ugrupowań patriotycznych. Ci co chcą dzielić są zarówno po lewej jak i po prawej stronie sceny. Zarówno lewa jak i prawa strona mają rację w niektórych aspektach. Podział na lewicę i prawicę jest sztuczny bo tak naprawdę świat jest centrowy i potrzebuje jednych i drugich, ale działających razem.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 09, 2011, 15:12:42 »
Przykro sie czyta Wasza dyskusje, widac, ze prawdziwa wolnosc nie sluzy Polakom, widocznie potrzebne beda jeszcze wieksze tarapaty, by zjednoczyc narod. Ci, co walczyli o Wolna Polske chyba sie teraz w grobach przewracaja... Zamiast sobie dogryzac, lepiej zatrzymajcie sie na chwile. Pomyslcie, ze mimo wszystko dobrze jest mieszkac w wolnej Ojczyznie, w otwartej Europie. Ida nieciekawe czasy, trzeba sie jednoczyc, nie dzielic. Mnie jest podwojnie przykro, dlatego, ze przez te nieudolne, ciagle klotnie rzadzacych Polska nie poszla do przodu tak, jak powinna. Jeszcze teraz ta wojna polsko-polska. Pamietajcie, inaczej myslacy, wasi Rodacy, rowniez maja prawo do bycia pelnowartosciowymi Polakami. Nawet ci, co byli tam, gdzie kiedys stalo ZOMO. ;)

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 09, 2011, 15:21:55 »
Cytat: "secha"
Podział na lewicę i prawicę jest sztuczny bo tak naprawdę świat jest centrowy i potrzebuje jednych i drugich, ale działających razem.

Nie, to nie tak. On jest sztuczny u nas, bo prawicą okrzyknęła się grupa identyfikująca się wyłącznie po zbliżonych poglądach religijnych. W efekcie masz w jednym worku ultraprawicowca Korwina i lewicowego ekstremistę Kaczyńskiego, o całej gamie mniej wyrazistych między nimi nie wspominając.
A świat potrzebuje jednych i drugich, a także tych ze środka, ale nie dlatego, że jest centrowy. Po prostu nie ma jedynej recepty dobrej dla wszystkich, bo ludzie są różni. Jedna firma kwitnie, bo pracownicy są dobrze traktowani i w zamian za to dobrze pracują, inna upada, chociaż pracowników traktuje dokładnie tak samo - ale akurat trafili jej się tacy, którzy jak dostaną palec, to chapią całą rękę.
Wracając do tematu wątku: nie ma się czym martwić. Jeżeli superpatrioci nie są w stanie świętować inaczej, niech sobie wrzeszczą "Ja-ro-sław! Pol-skę zbaw!" czy "Zdraj-cy! Zdraj-cy!". To jest też ich święto. A jak ktoś chce świętować normalnie, to o 11 jest msza u Św. Kazimierza, zaś o 17 w MOK gra „Sklep z ptasimi piórami” (wstęp wolny).
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 09, 2011, 20:12:21 »
Cytat: "Wykidajło"

Nie, to nie tak. On jest sztuczny u nas, bo prawicą okrzyknęła się grupa identyfikująca się wyłącznie po zbliżonych poglądach religijnych. W efekcie masz w jednym worku ultraprawicowca Korwina i lewicowego ekstremistę Kaczyńskiego, o całej gamie mniej wyrazistych między nimi nie wspominając.
A świat potrzebuje jednych i drugich, a także tych ze środka, ale nie dlatego, że jest centrowy. Po prostu nie ma jedynej recepty dobrej dla wszystkich


No o to mi chodziło. Może trochę nie fortunnego zwrotu użyłem :) Centrowy czyli taki co potrzebuje zarówno lewicy jak i prawicy :)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 09, 2011, 20:53:54 »
Cytat: "DarekMirror"
To środowisko potomków zbrodniarzy i okupantów Polski
Czy sędzia Kryże również się zalicza? Ten patriota z PiS? Ilu członków PiS posiada PZPR owską przeszłość? Najpierw zajmij się swoim otoczeniem, potem innych oceniaj Dariuszu... Za dużo zacietrzewienia tutaj jest... Wiecie co mi się podoba w Amerykanach? To, że swój dzień niepodległości potrafią fetować z wielką radością... Dlaczego akurat tego pozytywnego wzorca nie przenosicie na nasz grunt? Po 123 latach okupacji z 3 stron Nasza Polska odzyskała wolność... Pokolenia przelewały krew o to, żebyście się tutaj szczuli nawzajem? Powiedzcie czym jest dla każdego z Was patriotyzm i co oznacza bycie Polakiem? Ludzie, bądźcie DUMNI!!! Wtedy i nas inaczej będą postrzegać!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 09, 2011, 21:09:22 »
,,Cała Polska protestuje, jest już nas ponad 16 tys., ale powinno być kilka milionów. Zapraszajcie Kochani znajomych na to wydarzenie, bo razem możemy więcej, pokażmy PZPN-owi, że"Reprezentacja Polski" to nie prywatny folwark "Leśnych Dziadków"!!!

Nike na zlecenie PZPN uraczyło nas nowymi koszulkami reprezentacji Polski w piłce nożnej. Niestety zamiast tradycyjnego "Orzełka" mamy logo PZPN. Dla każdego sportowca w naszym kraju zaszczytem jest móc występować z Orłem Białym na piersi dlatego też pokażmy, że nie zgadzamy się na koszulki bez niego! Im więcej osób przyłączy się do naszej akcji oraz weźmie udział w wydarzeniu na Facebook'u tym silniejszy i bardziej słyszalny będzie nasz protest!"


http://fiatowiec.nowyekran.pl/post/36953,chcemy-orzelka-na-koszulkach-pilkarskiej-reprezentacji-polski


Kolejny antypolski pomysł (tym razem rodem z PZPN )mający na celu niszczenie poczucia dumy  bycia Polakim, walki z patriotyzmem i narodową tradycją. Zapraszam do wsparcia protestu.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 09, 2011, 21:49:51 »
Też mnie to zdenerwowało, ale z ciekawości poszperałem i... siatkarze przecież też nie mają godła. I to od jakiego już czasu? A jednak nikt nic na ten temat nie mówi. Trochę taka hipokryzja, ale powiem szczerze, że ja zawsze byłem święcie przekonany, że każda polska reprezentacja ma godło na koszulkach. Dla mnie to oczywiste no, ale cóż.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

DarekMirror

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 09, 2011, 23:16:30 »
KTO TY JESTEŚ?

-Kto ty jesteś?
-Europejczyk...
-Jaki znak twój?
-Barwy tęczy...
-Gdzie ty mieszkasz?
-Na Facebooku...
-W jakim kraju?
-Gdzie?No... Tutaj...
-Czym ta ziemia?
-Zapomniałem...
-Czym zdobyta?
-Flagą w kale...
-Czy ją kochasz?
-Ja? Nie żartuj...
-A w co wierzysz?
-W Pi-aR partii...
-Coś ty dla niej?
-Wrzód na du..e!
-Coś jej winien?
-Czyś ty zgłupiał?...
Cóż to za pytania dziwne?
Ni to trudne...Ni naiwne...
"Pół na pół"bym wolał teraz...
"Telefon do przyjaciela"?

LECH MAKOWIECKI

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 09, 2011, 23:52:55 »
Strasznie śmieszne....no, no....

DarekMirror

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 10, 2011, 05:25:09 »
Cytat: "Dr.Kafar"
http://niepodlegli.net/20...smy-patriotyzm/

Wielkie dzięki za niezwykle mądry tekst,szczególnie polecam go wszystkim tym którzy nie chcą być marionetkami w rękach manipulatorów.
Kluczową część tego tekstu warto zacytować: " Marsz Niepodległości ma w swym komitecie poparcia weteranów AK i NSZ, natomiast jego przeciwnicy wspierają się „autorytetem” serialowych gwiazdek oglądanych masowo pod kolację w ramach odmóżdżenia.
Trudno więc powiedzieć, że ludzie, którzy spotkają się w piątek na Marszu Niepodległości, ukradli patriotyzm. Śmiem twierdzić, że oni się nim zaopiekowali.
Jako jedyni."

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 10, 2011, 07:25:31 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wiecie co mi się podoba w Amerykanach? To, że swój dzień niepodległości potrafią fetować z wielką radością... Dlaczego akurat tego pozytywnego wzorca nie przenosicie na nasz grunt? Po 123 latach okupacji z 3 stron Nasza Polska odzyskała wolność...

Przenosimy, Paweł. Powoli, ale coś się zmienia. Dowodem to, co w tym roku robi MOK. "Sklep z ptasimi piórami" to nie jest Zespół Reprezentacyjny Wojska Polskiego wykonujący wiązankę pieśni patriotycznych przy wtórze werbli :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 10, 2011, 08:11:42 »
KTO TY JESTEŚ?      Polak mały!     Jaki znak Twój ?   Orzeł Biały!    Gdzie Ty mieszkasz?   Między swemi!    W jakim kraju?    W polskiej ziemi!     Czym Twa ziemia?   Mą ojczyzną!  Czym zdobyta?   Krwią i blizną!   Czy ją kochasz?    Kocham szczerze?   A w co wierzysz?  W POLSKĘ wierzę!  Czym ty dla niej? Wierne dziecie!  Coś jej winien?   Oddać życie!    Mnie nauczono tego wierszyka... Wyrył się w pamięci jak Ojcze Nasz...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

DarekMirror

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 10, 2011, 08:26:52 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Mnie nauczono tego wierszyka... Wyrył się w pamięci jak Ojcze Nasz...

Słowa uznania że jeszcze to pamiętasz.To powinien pamiętać każdy Polak i Polka oraz Rotę.
Dzisiejszy Kurier Szczeciński się skompromitował -podali że w Marszu ma wziąć udział około 500 osób ( strasznie się zdziwią jak będzie kilkakrotnie więcej)ciekawe skąd mają takie dane?

b.b.

  • Gość
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Szczecinie 11.11.11
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 10, 2011, 09:41:16 »
Gdzie znajdę informację o organizatorach, trasie i czasie przemarszu?