Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Espol  (Przeczytany 446182 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #120 dnia: Lutego 05, 2010, 21:19:57 »
No to powiem Ci inaczej, podpisujesz umowę w Ampionet, umowa bezterminowa, i to operator musi zadbać byś miał te 100% usługi, jak nie będziesz miał swojego opłaconego transferu, rezygnujesz z miesięcznym wypowiedzeniem. W tym wypadku, to nie Ty martwisz się o prędkość, tylko Twój administrator - AmpioNet'u.

Wszystko zależy w jakiej sieci podpiszesz umowę.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #121 dnia: Lutego 06, 2010, 14:30:02 »
Cytat: "kundzia"
ale czy na tych gwiazdkach , ja czyli klient zzyskam, czy espol się zabezpiecza, bo świadomy jest jak rzetelnym operatorem jest?

w takim razie to dziękuję epolowi, z innym operatorem podpiszę umowę.


A czy ty myslisz ze jak u innego operatora jest napisane 30 mbit to tak faktycznie jest? (zawsze)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #122 dnia: Lutego 06, 2010, 14:59:24 »
No powiem Ci, że u mnie mam tyle za ile płacę.
Dodam, że u mnie to nawet kilka(naście) procent więcej niż w umowie.

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #123 dnia: Lutego 08, 2010, 11:59:40 »
matko, do tej jakiejś kundzi jak psy się czepiliście, bo prawde o espolu napisała.
Tak jak rbk napisał - to operator powinien zadbać, by prawie zawsze prędkość maksymalna była - jeżeli operator chce mieć spokój, od takiego kogoś jak ja, że co dzień będzie dzwonił, że transfer niski to właśnie takie gwiazki w umowie zamieszcza.

Ktoś tam o lojalności wyżej pisał: sądzę, że lojalnośc polega na tym, by prosto w oczy powiedziec klientowi, że o połowę można obniżyć transfer i nie ma prawa nic powiedzieć zgodnie z podpisaną umową a nie liczyć na to, że ktoś zna się tak na komputerach, że odrazu będzie wiedział co to są inne usługi niż www i sam domyśli się, że na p2p może miec nawet 1/4 prędkości maksymalnej i wszystko zgodnie z umową będzie.

Dlaczego np w ampio jezeli mam umowę na 4Mb/s to pomiar jest zawsze około 4,3Mb/s - czyli trochę wyższy niż w umowie a np w esolu w umowie nawet król  dr kafar w południe ma 28,61Mb/s? Dlaczego w espolu czuć zawsze te niedociągnięcia, ten niedosyt? Dlaczego to juz 5 strona o espolu a o  Vectrze i Ampio żadnego rozpisywania się?

Ja o espolu będę miał dobre zdanie gdy bokserka w dziupli na piaskowej podczas podpisywania umowy wytłumaczy gwiazdkę klientowi tak, by wiedział, czym to pachnie. By wytłumaczyla co to jest p2p, do czego to może być potrzebne...... - to jest lojalność operatora

Popieram zdanie pani kundzi, nie interesyje mnie czy ma mutikonto czy nie----ważne jest to , że napisała faktyczną prawdę i trochę kultury wobec kobiety jak się wypowiada....tymbardziej, że trafnie ocenia problem

Pan rbk ma racje - lojalny operator na siebie powinien wziąć utrzymanie prawie cały czas prędkości maksymalnej.

Życzę każdemu takiego pomiaru podczas sciągania z DC++ 4 filmów a w umowie 4Mb/s



pozdrawiam serdecznie dr kafara - wiem, że pomiar nie powinien być tutaj, ale chciałem potwierdzić, że głupot nie gadam - bo też mogłbym napisać - u mnie jest wszystko na maxa.

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #124 dnia: Lutego 08, 2010, 12:32:18 »
Wiadomo, że powinno być na maksymalnej. I nie odnoszę się tu w żadne sposób do Ampio. Porównuje tylko zapisy ESPOL-u i VECTRY i tu chyba sie ze mną zgodzicie że zapis "Gwarantowana jest połowa prędkości" jest lepszy niż "Nie gwarantujemy maksymalnej prędkości". Sam osobiście bym się przeniósł do Ampio, ale niestety nie mogę, a VECTRY się trochę obawiam.

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #125 dnia: Lutego 08, 2010, 14:25:13 »
sądzę, że Vectra nie będzie dobra dopóki na Police UPC nie wejdzie i oczywiściwe ich zapis może gorzej oznaczac niż espola zapis, ale najlepsza dla klienta jest sytuacja, gdy w ogóle takiego zapisu nie ma, bo płace za prędkość maksymalną a nie za predkość gwarantowaną. Vectrę też koledze odradzam, bo jaką kablówka taki internet

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #126 dnia: Lutego 09, 2010, 22:16:22 »
Dobra, a teraz news tygodnia, przez przypadek usłyszałem to w "zarządzie".
Kto wie czy Espol ma pozwolenie na nalepki, na klatkach (Odry) ?

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #127 dnia: Lutego 09, 2010, 22:23:55 »
no własnie zauważyłem, że na klatkach w rogu na szybie coś zbędnego wkleili, muszę jutro pania prezes spytac czy o tym coś wie.....ale sądze, że espol jest uważny i nie pozwoliłby sobie na wolne posunięcia

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #128 dnia: Lutego 10, 2010, 09:57:24 »
Cytat: "piotr0822"
wiadomo już może coś o ampionećie w SM Chemik?

Co to ma wspólnego z Espolem? Jest temat o Ampio, to tam pytaj. Dziwne, że moderator nie zauważył, pewnie przez straszliwego newsa zaprzątającego mu głowę... Proszę przenieść post do właściwego tematu (a ten usunąć, bo nic nie wnosi).

Myślałem o migdałach, proszę mi wybaczyć - rbk.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #129 dnia: Lutego 10, 2010, 11:14:56 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "piotr0822"
wiadomo już może coś o ampionećie w SM Chemik?

Co to ma wspólnego z Espolem? Jest temat o Ampio, to tam pytaj. Dziwne, że moderator nie zauważył, pewnie przez straszliwego newsa zaprzątającego mu głowę... Proszę przenieść post do właściwego tematu (a ten usunąć, bo nic nie wnosi).


Dziękuję za zwrócenie uwagi, następnym razem proszę użyć raportowania, będzie szybciej i dokładniej.

Co do "newsa" jest REWELACYJNY, bo nie mają na to zgody, zrobili "samowolkę".

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #130 dnia: Lutego 19, 2010, 18:21:05 »
ale na naklejce jest napisane, że za zgodą administratora, więc?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Espol
« Odpowiedź #131 dnia: Lutego 20, 2010, 00:32:42 »
Cytat: "82200"
ale na naklejce jest napisane, że za zgodą administratora, więc?


wydrukuj sobie naklejkę na drukarce i też napisz za zgodą moderatora forum :>
"pozwalam" :>

qura

  • Gość
Problemy z Tv cyfrową Espol
« Odpowiedź #132 dnia: Lutego 26, 2010, 09:44:36 »
Od paru tygodni mam problem z zanikiem sygnału tv cyfrowej Espolu , dział technicznty nie wie lub nie może sobie z ty poradzić , to pierwsza taka firma gdzie w okresie 2 tygodni są występuje ten problem 5-6 krotnie . Porażka

82200

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #133 dnia: Lutego 27, 2010, 10:07:32 »
Post ten jest na temat i wnosi dużo do tematu, bowiem jest odpowiedzią na problem qury i przestrzaga ludzi naiwnych..... i jest na temat espola.
Słuchaj qura - jaki internet to i taka tv, bo ta sama firma to ciągnie. Żeby nie było, że mój post nic nie wnosi, to radzę Ci zadzwonić do biura technicznego, powisieć na linii i zalacić za rozmowy i problem nadal cyklicznie będzie się powtarzał - niestety podpisując tu umowę zgadzasz się z takim urokiem:)  Tyle razy pisałem, ludzie pomyślcie zanim coś zrobicie...... Przecież wystaczy posty poczytać. Nie bez kozery tyle stron ludzie piszą, bo są problemy w usługami w tej firmie.
Sam pan Kuba administrator napisał mi „Jeśli chodzi o espol, to ja również nie narzekam na ich usługi internetowe. Gorzej jest z telewizją, ale to inna para kaloszy” – więc o czym mówimy?
Kto się pakuje w TV z taką firmą, jeżeli w niej Internet pozostawia dużo do życzenia?
Na takich ludziach żeruje właśnie espol.

do rbk - ja osobiście w nocy w całym moim bloku pozrywałem te kartki:)

adrian112

  • Gość
Espol
« Odpowiedź #134 dnia: Marca 08, 2010, 15:53:03 »
Witam,chciałbym się dowiedziec jaka jest oferta Programowa Espolu
ale o tak 1 TVP1 2 TVP2 3 Polsat 4 TVP INFO Szczecin