Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 198360 razy)

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #420 dnia: Listopada 20, 2009, 17:07:03 »
MrW wiesz co? mam dla Ciebie idealną radę:
1. Idź na wybory samorządowe w przyszłym roku i głosuj na B. Pachisa i PO i dobij Police
2. Idż na wybory prezydenckie i głosuj na D. Tuska i DOBIJ POLSKĘ!

lorenzza

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #421 dnia: Listopada 20, 2009, 17:26:44 »
Cytat: "dnfan1"
Idź na wybory samorządowe w przyszłym roku i głosuj na B. Pachisa i PO i dobij Police


Mógłbyś wytłumaczyć jaki związek ma głosowanie na Pana Pachisa z "dobijaniem Polic"?

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #422 dnia: Listopada 20, 2009, 17:30:14 »
Cytat: "dnfan1"
MrW wiesz co? mam dla Ciebie idealną radę:
1. Idź na wybory samorządowe w przyszłym roku i głosuj na B. Pachisa i PO i dobij Police
2. Idż na wybory prezydenckie i głosuj na D. Tuska i DOBIJ POLSKĘ!


dnfan1 a ja Ci dam tylko jedną radę.
Poczytaj sobie moje posty i wtedy osądzaj czy jestem takim gorącym orędownikiem PO.

[ Dodano: 2009-11-20, 18:27 ]
Cytat: "DarekMirror"
Co do sądownictwa to wogóle dyskusja jest śmieszna, przykładów można dawać na pęczki-prałat PESZKOWSKI latami musiał bronić czci Ojca Św, "niezależna prokuratura" raz w tej samej sprawie A a za jakis czas B ( PRZYKŁAD KMIŃSKEGO) Sszkoda wogóle dyskusji na ten temat.

A mnie to nie śmieszy. Jeśli chodzi o prokuraturę, jest to organ, który nie wydaje orzeczeć i postanowień, więc  w trakcie postępowania, gdy pojawiają się nowe okoliczności to może zmieniać kierunek prowadzonego postepowania. A co do Kamińskiego... To poczekajmy, jakie będzie orzeczenie Sądu.
Cytat: "DarekMirror"
Fakt -będzie wtedy gdy ZAPREZENTUJESZ mi wypowiedż czy oświadczenie min. Gróbarczyka i porównamy np. ze słowami pana WIECHECKIEGO .

Po co oświadczenie. Empirycznie sprawdźmy, czy te inwestycje powstały.

Cytat: "DarekMirror"
W drugim punkcie ale muszę to powiedzieć : SKOMPROMITOWAŁEŚ SIĘ!
RELACJA BYŁA NA ŻYWO

Taak, szczególnie ta w środe rano.
Cytat: "DarekMirror"
Rybaków słyszałem wielokrotnie i tylko przy tym ministrze były bronione ich interesy. A teraz co się dzieje ŁOWIĆ MOŻE TYLKO STOKILKADZIESIĄT KUTRÓW a reszta dzieki PO I KE STOI W PORTACH.

Potrzebuję chwile czasu by odnaleźć dyrektywy dotyczące limitów połowowych.
Cytat: "DarekMirror"
Co do oszczerstw ,kultury wypowiedzi , knajackiego języka to czołowi bonzowiePO już dawno pobili na głowę LEPPERA

Przypomne powiedzenie "Spiepszaj dziadu", "Czego chce ta krowa w czerwonym..." etc. Te sformułowania są wszystkim znane i zapewne pochodzą z ust bonzów PO?
Poza tym przetoczę pewną wypowiedzi:
Prawo i Sprawiedliwość od pierwszych dni swoich rządów bardzo zbrutalizowało życie polityczne. Począwszy od źle przyjętego triumfalizmu, poprzez niesmaczne wypowiedzi Kurskiego, a skończywszy na aroganckim lekceważeniu ludzi przez premiera Kaczyńskiego. PiS poszedł na wojnę ze wszystkimi. Lekarzy chciał brać w kamasze, ludzi nauki nazwał wykształciuchami, o związkach zawodowych nauczycieli mówił, że to pozostałość dawnej epoki, a media nazywał częścią układu. O prostackich i uwłaczających godności atakach na opozycję już nawet nie chcę wspominać. To nie jest więc tak, jak mówi Jarosław Kaczyński, że PiS było bezsilne wobec ataku nań ze wszystkich stron. To PiS atakowało wszystkich, to PiS zawsze pierwsze wypowiadało wojnę. Wojnę tę prowadzili na wszystkich frontach i w pewnym momencie obóz Kaczyńskiego zrozumiał, że tak naprawdę nie ma sojusznika. A bez sojuszników, bez zaplecza społecznego, wyborów wygrać nie można.
Autor: Marcin Jurzysta

A teraz link do badania CBOS dotyczący opinii nt PiS po roku sprawowania władzy:

http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2007/K_094_07.PDF


Generalnie zadam pytanie- kolejne i mam nadzieję, że na nie odpowiedź padnie.

Skoro PiS jest tak wspaniały i tak wspaniale rządził, to dlaczego w 2007 roku PO doszło do władzy?  Dlaczego Polacy nie wybrali ponownie PiSu?

DarekMirror

  • Gość
ODPOWIEDŹ
« Odpowiedź #423 dnia: Listopada 20, 2009, 18:59:44 »
We wszystkich moich wypowiedziach nie znajdziesz u mnie sformułowania że PIS wspaniałe to Twoje słowa, poza tym nie należę do tej partii- nawet nie zawsze na nich głosuję.
Z braku lepszej alternatywy niema innego wyjścia- tu nawet mogę Ci publicznie i przy świadkach obiecać ( NA PEWNO TYM CIĘ ZMARTWIĘ ) że nie zagłosuję w wyborach prezydenckich na LECHA KACZYŃSKIEGO pod żadnym pozorem.
A co do przegranych wyborach w 2007 to jest bardzo proste wytłumaczenie- MADIA W OGROMNEJ WIĘKSZOŚCI wrogie jeszcze do tej pory,budowany wraz z zagranicą czarny pijar dało swoje efekty w postaci ogłupienia społeczeństwa TVN ,POLSAT ,TVP,98% WROGIEJ PRASY.
Gdyby chociaż PIS zrobił tylko 10% tego złego co PLATFORMA- byliby rozszarpani przez polskojęzyczne media.
Pożegnamy się niestety - szkoda czasu na rozmowy z kimś kto w kółko będzie twierdził że białe jest czarne.Lepiej spożytkować energię na działanie z ludżmi z którymi naprawdę coś pożytecznego można zrobić. POLECAM książkę S.Michalkiewicza- Logika wystarczy.DOBRANOC.

Proszę większą uwagę przykładać do ortografii. Pozdrawiam - Kuba

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #424 dnia: Listopada 20, 2009, 19:27:26 »
Cytat: "MrW"
Cytat: "dnfan1"
MrW wiesz co? mam dla Ciebie idealną radę:
1. Idź na wybory samorządowe w przyszłym roku i głosuj na B. Pachisa i PO i dobij Police
2. Idż na wybory prezydenckie i głosuj na D. Tuska i DOBIJ POLSKĘ!


dnfan1 a ja Ci dam tylko jedną radę.
Poczytaj sobie moje posty i wtedy osądzaj czy jestem takim gorącym orędownikiem PO.

[ Dodano: 2009-11-20, 18:27 ]
Cytat: "DarekMirror"
Co do sądownictwa to wogóle dyskusja jest śmieszna, przykładów można dawać na pęczki-prałat PESZKOWSKI latami musiał bronić czci Ojca Św, "niezależna prokuratura" raz w tej samej sprawie A a za jakis czas B ( PRZYKŁAD KMIŃSKEGO) Sszkoda wogóle dyskusji na ten temat.

A mnie to nie śmieszy. Jeśli chodzi o prokuraturę, jest to organ, który nie wydaje orzeczeć i postanowień, więc  w trakcie postępowania, gdy pojawiają się nowe okoliczności to może zmieniać kierunek prowadzonego postepowania. A co do Kamińskiego... To poczekajmy, jakie będzie orzeczenie Sądu.
Cytat: "DarekMirror"
Fakt -będzie wtedy gdy ZAPREZENTUJESZ mi wypowiedż czy oświadczenie min. Gróbarczyka i porównamy np. ze słowami pana WIECHECKIEGO .

Po co oświadczenie. Empirycznie sprawdźmy, czy te inwestycje powstały.

Cytat: "DarekMirror"
W drugim punkcie ale muszę to powiedzieć : SKOMPROMITOWAŁEŚ SIĘ!
RELACJA BYŁA NA ŻYWO

Taak, szczególnie ta w środe rano.
Cytat: "DarekMirror"
Rybaków słyszałem wielokrotnie i tylko przy tym ministrze były bronione ich interesy. A teraz co się dzieje ŁOWIĆ MOŻE TYLKO STOKILKADZIESIĄT KUTRÓW a reszta dzieki PO I KE STOI W PORTACH.

Potrzebuję chwile czasu by odnaleźć dyrektywy dotyczące limitów połowowych.
Cytat: "DarekMirror"
Co do oszczerstw ,kultury wypowiedzi , knajackiego języka to czołowi bonzowiePO już dawno pobili na głowę LEPPERA

Przypomne powiedzenie "Spiepszaj dziadu", "Czego chce ta krowa w czerwonym..." etc. Te sformułowania są wszystkim znane i zapewne pochodzą z ust bonzów PO?
Poza tym przetoczę pewną wypowiedzi:
Prawo i Sprawiedliwość od pierwszych dni swoich rządów bardzo zbrutalizowało życie polityczne. Począwszy od źle przyjętego triumfalizmu, poprzez niesmaczne wypowiedzi Kurskiego, a skończywszy na aroganckim lekceważeniu ludzi przez premiera Kaczyńskiego. PiS poszedł na wojnę ze wszystkimi. Lekarzy chciał brać w kamasze, ludzi nauki nazwał wykształciuchami, o związkach zawodowych nauczycieli mówił, że to pozostałość dawnej epoki, a media nazywał częścią układu. O prostackich i uwłaczających godności atakach na opozycję już nawet nie chcę wspominać. To nie jest więc tak, jak mówi Jarosław Kaczyński, że PiS było bezsilne wobec ataku nań ze wszystkich stron. To PiS atakowało wszystkich, to PiS zawsze pierwsze wypowiadało wojnę. Wojnę tę prowadzili na wszystkich frontach i w pewnym momencie obóz Kaczyńskiego zrozumiał, że tak naprawdę nie ma sojusznika. A bez sojuszników, bez zaplecza społecznego, wyborów wygrać nie można.
Autor: Marcin Jurzysta

A teraz link do badania CBOS dotyczący opinii nt PiS po roku sprawowania władzy:

http://www.cbos.pl/SPISKOM.POL/2007/K_094_07.PDF


Generalnie zadam pytanie- kolejne i mam nadzieję, że na nie odpowiedź padnie.

Skoro PiS jest tak wspaniały i tak wspaniale rządził, to dlaczego w 2007 roku PO doszło do władzy?  Dlaczego Polacy nie wybrali ponownie PiSu?


"spiepszaj dziadu"??  :rotfl:  hmm... moje ucho wychwyciło spieprzaj dziadu :) masz rację z ust bonzów PO padają takie słowa jak: Rysiu na 90 % załatwimy, jakby jeszcze Miro i Grześ pomogli to szybciej by było etc  :rotfl:  a to, że Polacy wybrali PO to się demokracja nazywa, to tylko tyle.

lorenzza

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #425 dnia: Listopada 20, 2009, 19:41:58 »
A wracając do tematu kandydata na Burmistrza Polic i biorąc pod uwagę udzielających się tu obrońców PIsu, proszę o przedstawienie osoby z tego ugrupowania, która mogłaby powalczyć o tą zaszczytną funkcję.

dnfan1

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #426 dnia: Listopada 20, 2009, 19:47:32 »
obrońcy PiSu już wiedzą kto to będzie a Ty się domyśl.

lorenzza

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #427 dnia: Listopada 20, 2009, 19:53:43 »
Cytat: "dnfan1"
obrońcy PiSu już wiedzą kto to będzie a Ty się domyśl.


Przypominam, że to jest temat "Wasz kandydat na burmistrza". Pan chyba nie bardzo pojmuje idee tego forum.
Nobody is perfect.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #428 dnia: Listopada 20, 2009, 20:31:14 »
Cytat: "dnfan1"
"spiepszaj dziadu"??  hmm... moje ucho wychwyciło spieprzaj dziadu

Wybacz, faktycznie mój błąd, choć ta zasadę ortografii znam. Nie mniej jednak jestem pełen podziwu, że wychwytujesz błędy ort nie tylko w piśmie, ale i ze słuchu. Moje gratulacje.
Cytat: "dnfan1"
masz rację z ust bonzów PO padają takie słowa jak: Rysiu na 90 % załatwimy, jakby jeszcze Miro i Grześ pomogli to szybciej by było etc  

Tu masz całkowicie rację. Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca i przez takie sprawy PO traci bardzo, ale to bardzo mocno. Takie kolesiostwo, nie tylko na szczeblu ogólnopolskim ale i lokalnym powinno być nagłaśniane i piętnowane. Ale przyznaj- PiS pod tym względem równiez nie jest bez skazy. Wszędzie znajdą się czarne owce, które przedkładają idee nad prywatę.

Cytat: "DarekMirror"
We wszystkich moich wypowiedziach nie znajdziesz u mnie sformułowania że PIS wspaniałe to Twoje słowa, poza tym nie należę do tej partii- nawet nie zawsze na nich głosuję.
Z braku lepszej alternatywy niema innego wyjścia

A no widzisz Drogi DarkuMirror- zapewnie podobnie myśly sporo osób głosujących na PO. Wobec braku alternatywy wybierają to, co im bliższe.

Cytat: "DarekMirror"
Gdyby chociaż PIS zrobił tylko 10% tego złego co PLATFORMA- byliby rozszarpani przez polskojęzyczne media.

Tu akurat problem polega na tym, że PiS będac u władzy nic nie robił, więc nie mógł za wiele złego zrobić. Tu mam na myśli przede wszystkim aspekty gospodarcze- bo to mnie najbardziej interesuje. Inaczej- w mojej ocenie największym błędem PiSu było zaniechanie i pasywność na płaszczyźnie gospodarczej.

Cytat: "DarekMirror"
Pożegnamy się niestety - szkoda czasu na rozmowy z kimś kto w kółko będzie twierdził że białe jest czarne.Lepiej spożytkować energię na działanie z ludżmi z którymi naprawdę coś pożytecznego można zrobić.


A tu akurat mi jest bardzo przykro, albowiem nie jestem osobą zacietrzewioną w swoich poglądach i chętnie dyskutuję z osobami, które mają swoje zdanie.
Pozdrawiam

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #429 dnia: Listopada 23, 2009, 15:58:21 »
Przedstawiam ludzi, którzy najprawdodobniej będą, jeśli chcą startować, kandydatami w wyborach:
PO: pani Kropidłowska, pan Guździoł, pan Kardziejonek Jerzy
Gryf: pan Diakun, pan Arciszewski, pan Bednarek
Inni: pani Chmielewska Ewa, pan Tokarczyk,pan Drzazga, pani Jaźwińska
Reszta jest tłem. :faja:

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #430 dnia: Listopada 24, 2009, 10:33:23 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "kolins"
Przedstawiam ludzi, którzy najprawdodobniej będą, jeśli chcą startować, kandydatami w wyborach:
PO: pani Kropidłowska, pan Guździoł, pan Kardziejonek Jerzy
Gryf: pan Diakun, pan Arciszewski, pan Bednarek
Inni: pani Chmielewska Ewa, pan Tokarczyk,pan Drzazga, pani Jaźwińska
Reszta jest tłem. :faja:

Pani Kropidłowska z mężem to prawie rada pedagogiczna a jak jeszcze dodamy szyld PO
to będziemy mieli monarchię. Tylko tego brakuje Policom do szczęścia.
Jeśli chodzi o pana J.Kardziejonka popełniasz fatalny błąd.Znacznie lepszy jest Andreas
Kardziejonek.On przynajmniej potrafi dokonywać finansowych cudów/patrz oświadczenia majątkowe?/,które będą Policom potrzebne po sprzedaży ZCh Police.
O panu Drzazdze już było w Policach głośno.Lepiej dla niego jak założy sobie firmę ochroniarską w oparciu o doświadczenia ze straży miejskiej.
Na temat pozostałych nauczycieli powiem tylko tyle,niech się raczej zajmą wychowaniem
pokolenia JP II które ostatnio kulturą nie grzeszy.Trzeba wesprzeć czynem złote myśli
byłego papieża a nie zajmowac się brudną polityką jaka dotarła również do Polic.

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #431 dnia: Listopada 24, 2009, 11:38:24 »
Panie jezat, ocenia Pan po swojemu i takie Pan prawo. Ale oczekuję kontrpropozycji i to poważnych, a wtedy pogadamy. :faja:

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #432 dnia: Listopada 24, 2009, 14:25:09 »
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: "kolins"
Panie jezat, ocenia Pan po swojemu i takie Pan prawo. Ale oczekuję kontrpropozycji i to poważnych, a wtedy pogadamy. :faja:

W kontrpropozycji kilka osób wyeliminowałem wymieniając powody natomiast jedną kandydaturę wyraznie zaznaczyłem ze względu na fantastyczne zdolności robienia kasy,więc nie rozumiem o co ci chodzi?Masz jakies obiekcje co do zdolności Andreasa
Kardziejonka?Chętnie je poznamy.

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #433 dnia: Listopada 24, 2009, 15:21:13 »
Słuchaj jezat jak nie masz nikogo, to dyskutuj MERYTORYCZNIE o wymienionych przeze mnie, inaczej nie ma z Tobą co rozmawiać...

82200

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #434 dnia: Listopada 24, 2009, 17:31:53 »
Chciałbym zgłośić kandydaturę pana Szostaka, prezesa SM Chemik na polickiego burmistrza. "Marzy" mi się taki porządek w Policach jak w jego spółdzielni...