Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kanapowiec dnia Dzisiaj o 17:58:30 »
Jak zwykle zasłyszane na ryneczku pewnie lub na ławce pomiędzy leningradami że Hyuindai ucieka.
Hec opuszcza instalację Polyolefins ponieważ ich praca na instalacji dobiega końca to po co mają trzymać pracowników? Żeby płacić niepotrzebne pieniądze?

2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez citrix1 dnia Dzisiaj o 17:18:22 »
No też tak myślałem. I dzisiaj dzwoniłem do PZU i powiedzieli, że nie ma mnie w bazie. Chciałem się dowiedzieć ile składek mam zebranych. Czy mogłaby Pani w sprawie pomóc? Na kwitku oznaczone, że składka odprowadzana. Czy gdzieś można założyć konto indywidualne żeby mieć bieżący wgląd na stan odłożonych środków.
Tak jak pisze Pani Ania. Zaloguj się i zarejestruj w PZU (przez profil zaufany), wybierz zakładkę OFE i masz wgląd jakie masz składki i w jakich funduszach. Jeżeli jesteś w wieku emerytalnym to jest również kalkulator , który wyliczy jaką będziesz miał emeryturę. Jest również pokazany kapitał początkowy i jego waloryzacja.
3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żwirek bez muchomorka dnia Dzisiaj o 17:11:52 »
No też tak myślałem. I dzisiaj dzwoniłem do PZU i powiedzieli, że nie ma mnie w bazie. Chciałem się dowiedzieć ile składek mam zebranych. Czy mogłaby Pani w sprawie pomóc? Na kwitku oznaczone, że składka odprowadzana. Czy gdzieś można założyć konto indywidualne żeby mieć bieżący wgląd na stan odłożonych środków.
4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez citrix1 dnia Dzisiaj o 17:10:11 »
Już chodzą słuchy , że jeden z wydziałów Nawozy zatrzymany i ludzi rozsyłać będą po ZCh
Prawda ten co już nie produkuje od długiego czasu będzie "zamrożony" na czas nieokreślony a ludzie oddelegowaniu do wypełnienia braków w obsadach
Nieprodukujący
Nieprodukujący to może być miesiąc, dwa lub trzy a nie dwa lata. Tiaaaaaaaaaaaaaa. To tak jak Polimery produkują tylko jeden i niekoniecznie najbardziej dochodowy produkt, który nie podniesie fabryki a ostatni Hyundajowcy dają nogę aż się za nimi kurzy. Moim zdaniem finał będzie taki, że G.A. skłoni się do sprzedaży instalacji i nastąpi cud... Hyunday wyjdzie z obronną ręką do nas by odkupić fabrykę np. za pół ceny i nastąpi objawienie, bo instalacja ruszy w ciągu miesiąca. Czy jest to sabotaż ?, czy też interes życia by mieć fabrykę za pół ceny w środkowej europie. 
5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez An_na dnia Dzisiaj o 16:53:04 »
Pzu
6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez żwirek bez muchomorka dnia Dzisiaj o 16:15:17 »
Z innej beczki. Gdzie znajdują się konta pracownicze, na które odprowadzane są składki na PPE?
7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Dzisiaj o 16:11:25 »
A nie jest zatrzymany od ponad roku? To swieza decyzja?
8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez DEtonator dnia Dzisiaj o 15:40:34 »
Polacy znają się na wszystkim, a szczególnie na piłce nożnej i samochodach. :)
9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez An_na dnia Dzisiaj o 15:26:00 »
Ten co zna liczby w totku na rok przed losowaniem...

Aż dziw, że tak mało chętnych na stanowiska prezesowskie skoro tutaj takie mądre głowy
10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Temerczyk dnia Dzisiaj o 14:06:24 »
Czytaj wycinany. I teraz pytanie do osób z działu finansowego i controllingu - kto wytłumaczy się z wydanej grubej kasy na odświeżenie '' zewnętrzne " tego trupa.
Strony: [1] 2 3 ... 10