Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.  (Przeczytany 36874 razy)

TomaszTokarczyk

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #30 dnia: Października 01, 2012, 00:24:15 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Odnosiłem się do twojego stwierdzenia o tym, że widzę świat (czy też podział społeczeństwa) tylko w kategoriach PiS-reszta świata.

Wiem. Choć to przykre. Nieznany Ci internauta (ayarl) stwierdza, że bredzisz, więc Ty stwierdzasz, że pewnie jest zwolennikiem PiS. Mania.
Cytat: "Kilofownikownia"
Nabijam się w zaciszu mieszkania a nie anonimowo.

Nie nabijasz się w zaciszu, tylko obrażasz na forum. No i jak to nie anonimowo? Gdzie Twoje personalia?
Cytat: "Kilofownikownia"
O heroicznym wysiłku był któryś z artykułów tu przytoczonych. A czasu masz chyba jednak dosyć skoro robisz sobie takie wycieczki.

Oj widzę, że nic nie dociera. Wyjaśniłem Ci, że to nie była wycieczka, że nie dla przyjemności, że pośrednio za transport nawet zapłaciłem. A Ty swoje i dalej się czepiasz. Sory, ale nic ci do tego ile mam wolnego czasu.
Cytat: "Kilofownikownia"
Nie powiedziałem, że było posunięciem na szkodę obywateli.

No to podziel się swoją oceną tej inicjatywy. Będzie to przynajmniej jakiś konkret, w przeciwieństwie do stwierdzenia "nie obchodzi mnie, to jeszcze daleko przede mną".
Cytat: "Kilofownikownia"
W moim mniemaniu pewne kręgi polityczne chciały zrobić zadymę aby "nałapać" punktów w społeczeństwie.

Coś mi się widzi, że choćby matka Teresa protestowała tam przeciwko biedzie na ziemi, też uznałbyś, że chce sobie punktów nałapać....

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #31 dnia: Października 01, 2012, 09:13:05 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"

Wiem. Choć to przykre. Nieznany Ci internauta (ayarl) stwierdza, że bredzisz, więc Ty stwierdzasz, że pewnie jest zwolennikiem PiS. Mania.
Nieznany z imienia i nazwiska, natomiast znany z opinii wyrażanych w tym dziale. Przecież to oczywiste, że nie zasugerowałem tego, że jest zwolennikiem PiS tylko z tego powodu, iż napisał, że bredzę.
Cytat: "TomaszTokarczyk"

Nie nabijasz się w zaciszu, tylko obrażasz na forum. No i jak to nie anonimowo? Gdzie Twoje personalia?
Pisałem w mniej niemiły sposób to nie rozumiałeś o czym piszę. Więc napisałem ci tak prosto i bezpośrednio jak tylko się da. A że było niegrzeczne? Trudno. Pełne zrozumienie czasami wymaga poświęceń :faja:
Cytat: "TomaszTokarczyk"

Oj widzę, że nic nie dociera. Wyjaśniłem Ci, że to nie była wycieczka, że nie dla przyjemności, że pośrednio za transport nawet zapłaciłem. A Ty swoje i dalej się czepiasz. Sory, ale nic ci do tego ile mam wolnego czasu.
Przecież mówiłem o tym, że transport był stosunkowo tani. I dla części osób to zapewne była wycieczka. Nie twierdzę, że ty tam jechałeś z takim nastawieniem. A co robisz z wolnym czasem to oczywiście, że mnie nie obchodzi. Ja nie z tych co by chcieli kontrolować każdy aspekt życia obywatela :D
Cytat: "TomaszTokarczyk"

No to podziel się swoją oceną tej inicjatywy. Będzie to przynajmniej jakiś konkret, w przeciwieństwie do stwierdzenia "nie obchodzi mnie, to jeszcze daleko przede mną".
"Niestety" ale statystycznie żyjemy coraz dłużej. Więc jakoś trzeba znaleźć pieniądze na emerytury. Skoro mamy w systemie takie masy ludzi uprzywilejowanych (i tych co "im się należy) to tym bardziej będzie mało pieniędzy. Z pustego i Salomon nie naleje. Takie rzeczy to tylko politycy potrafią :devil:
Cytat: "TomaszTokarczyk"

Coś mi się widzi, że choćby matka Teresa protestowała tam przeciwko biedzie na ziemi, też uznałbyś, że chce sobie punktów nałapać....
Coś źle ci się widzi. Ale masz do tego prawo. Ten protest był niepotrzebny. Bo rozumiem, że to w ramach oszczędności robi się tego typu "imprezę" na którą trzeba ściągnąć wiele dodatkowych jednostek policji.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #32 dnia: Października 01, 2012, 10:15:53 »
To, że ludzie się zbierają i otwarcie protestują swoje niezadowolenie z rządzących jest w dzisiejszej Polsce dowodem na to, że kłamstwa o drugiej Irlandii i powszechnym dobrobycie będącym efektem "polityki miłości", stały się rzeczywistością. Martwi mnie jednak fakt, że inni, nieudolni politycy, którzy już pokazali, że nie są w stanie odpowiedzialnie i efektywnie rządzić krajem, próbują niczym hieny, żywić się padliną niespełnionych obietnic Donaldinia. Do tego dochodzi jeszcze biznesmen z Torunia, który swoimi podstępnymi polityczno-biznesowymi prowokacjami strzela Kościołowi w kolano.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #33 dnia: Października 01, 2012, 10:41:01 »
Cytat: "Kilofownikownia"
ja siedzę w domu i mam (wraz ze znajomymi) ubaw z was.

Jak to powiadają: "Poznać głupiego po śmiechu jego."

Cytat: "Kilofownikownia"
A co do emerytury: nie bój się, opłacam prywatnie. A ten niesamowicie przedłużony wiek emerytalny to (w moim przypadku) raptem 2 lata dłużej.

Do kogo ta mowa? Do ekspedientek, które z łaski zagranicznego koncernu tyrają na "śmieciówkach" lub za 800 zł na umowę zlecenie, nie wiedząc kiedy zostaną zastąpione maszyną do samoobsługi? Czy może do tysięcy ludzi w podobnej sytuacji, którzy bez perspektyw tyrać mają do 67 roku życia, a potem najlepiej zemrzeć, by się panom "liberałom" rachunek zgadzał?
Nie dostrzegasz, że po pięciu latach rządów "liberałów" wygranymi są jedynie złodzieje i aferzyści?
Wywołujesz niestrawność swoim egoizmem u co bardziej wrażliwych.
Notorycznie przechwalasz się swoją bubkowatością , egoizmem, wygodnictwem i biernością, Głupawym rechotaniem ze wszystkiego i wszystkich pokrywasz mierność intelektualną.
 
Doprawdy cieszę się, że mamy odmienne poglądy, bo jak powiada pismo: "nie nauczysz świni latania"
millena

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #34 dnia: Października 01, 2012, 11:08:35 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"


Pozdrawiam Wykidajłę, Kilofownikownię i Ariela, którym ten świetny, pełen tolerancji artykuł tak bardzo przypadł do gustu.

Ja zaś pozdrawiam Tomasza Tokarczyka, któremu tak bardzo przypadają do gustu te świetne, pełne tolerancji i miłości bliźniego artykuły, przytaczane przez jego partyjnych kolegów i koleżanki, oraz te pełne kultury wypowiedzi dużej części ich czytelników.
Przy okazji: co to znaczy "pośrednio zapłaciłem za podróż"?

Aha: ja popieram podniesienie wieku emerytalnego o 2 lata. Jak każdy, kto nie potrzebuje poklasku tłumów i nie spał na lekcjach matematyki. Natomiast oczekuję, że za tym (jeszcze w tej kadencji) pójdą cięcia państwowych przywilejów i likwidacja KRUS.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #35 dnia: Października 01, 2012, 12:38:58 »
Cytat: "Wykidajło"
i nie spał na lekcjach matematyki.

Ale za to odbił sobie na lekcjach logiki, ponieważ wydłużenie czasu pracy oznacza jednocześnie skrócenie czasu pobierania emerytury.
Szkoda, że brak pieniędzy nie przeszkadza politykom PO w przyznawaniu sobie podwyżek, czy milionowych premii państwowym urzędnikom oraz prezesom i pracownikom państwowych spółek oraz lataniu do domu na weekendy, a także zatrudnianiu kolejnych tysięcy urzędników.
O innych rażących aferach, obciążających budżet państwa nie wspominając, bo można by tu cytować niemal każdą codzienną prasę.
millena

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #36 dnia: Października 01, 2012, 13:44:05 »
Cytat: "millena"
Cytat: "Wykidajło"
i nie spał na lekcjach matematyki.

Ale za to odbił sobie na lekcjach logiki, ponieważ wydłużenie czasu pracy oznacza jednocześnie skrócenie czasu pobierania emerytury.

Widać, że Szanowna Pani na lekcjach logiki też spała. Gdyby uważała, wiedziałaby, że stwierdzenie "Ziemia krąży wokół Słońca" nie mówi nic o kształcie Księżyca, chociaż jest prawdziwe.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #37 dnia: Października 01, 2012, 14:39:38 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Tymczasem w marszu "Obudź się Polsko" brało udział wiele środowisk i barwy PiSu nie były tam wcale najliczniejsze.

Jak dla mnie, dziwna ,,zażyłość"; wielkie imperium, opozycyjna partia i upolityczniony związek zawodowy. Dlaczego? Bo, ten ma rację kto głośniej krzyczy? Ci ,,wrażliwi obrońcy słabszych" nie chcą zaprzątać sobie głowy problemami, które od zaraz można rozwiązać.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #38 dnia: Października 01, 2012, 15:09:24 »
Ostrzegam, że każdy kolejny post zawierający osobiste wycieczki nagrodzę ostrzeżeniem. Dotyczy każdego użytkownika, niezależnie od poglądów  :devil:
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #39 dnia: Października 01, 2012, 15:18:32 »
millena, nie dostrzegasz, że rząd PiS upadł nawet bez protestów na ulicach? Na tyle dobrze im wychodziło wprowadzanie polityki miłości i solidarności społecznej. Nie przechwalam się tymi wszystkimi cechami które mi przypisałaś. Stwierdzam po prostu fakt, że żyję w przekonaniu, iż każdy jest kowalem własnego losu (tak w skrócie). Ty uważasz, że to w porządku kiedy państwo zabiera ci worek pieniędzy z każdej wypłaty aby rozdać to "potrzebującym". Ja jednak nie popieram tego pomysłu. I powtórzę po raz kolejny: czy ja komuś bronię się przekwalifikować? W przeciągu tych kilku lat pracy miałem wiele stanowisk kompletnie ze sobą nie powiązanych. Do części z nich były potrzebne konkretne uprawnienia państwowe które kosztowały ładnych kilka złotych. Ale to było w moim interesie, więc zrobiłem sobie spacerek po kilku instytucjach aby dostać jakieś dofinansowania na to. Ale to trzeba chcieć a nie siedzieć z założonymi rękami i czekać na cud, albo biegać po ulicy i protestować przeciwko wszystkiemu (łącznie z tym, że to Ziemia się kręci wokół Słońca a nie odwrotnie). Jak widać po wynikach kolejnych wyborów społeczeństwo generalnie popiera taką politykę. O "śmieciówkach" też już niejednokrotnie pisałem, że mi nie przeszkadzają. Pracowałem na takich umowach i teraz też szukam czegoś raczej na umowę zlecenie albo własną działalność a nie umowę o pracę. Czy głupio rechoczę to niestety ci nie powiem, gdyż moim zdaniem mam całkiem normalny śmiech. Ale jak chcesz to się możemy spotkać to ci się zaśmieję w twarz to sama ocenisz. Że jestem wygodnicki to wiem i się z tym wcale nie kryję. Nie widzę powodów aby robić sobie niepotrzebnie pod górkę. Z miernością intelektualną to na twoim miejscu bym nie przesadzał bo mnie nie znasz. To ty dajesz świetne świadectwo o sobie używając inwektyw wobec mnie. Bo jak napisano w piśmie: "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz".

PS. Jak ty, osoba która tak dba o dobro społeczeństwa i przyszłość narodu dbasz o to? Bo rozumiem, że masz 5 dzieci (z których przynajmniej 3 jest ministrantami i harcerzami), nie korzystasz z pomocy społecznej (wszak po co obciążać budżet kraju), masz podpisaną zgodę na oddanie organów po śmierci (po to aby pomóc potrzebującym). O detalach typu jałmużna dla ubogich nie wspomnę.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #40 dnia: Października 01, 2012, 18:03:52 »
,,Potęga PO i mediów typu TVN wynika z kłamstwa, niegodziwości i podsycanego strachu przed skutkami prawdy w życiu publicznym. Dziś PO ani kłamliwe media nie mają nikogo, kto z przekonaniem i pewnością byłby w stanie walczyć o ich interesy. I to musi przerażać.

Oni sami zamknęli siebie i swoich zwolenników w zaklętym kręgu kłamstwa, manipulacji i strachu. Taka władza i podstawa stabilności skutkuje bardzo szybką degeneracją. Dlatego jasne jest - wie to i PO i Tusk i medialni gracze, że prędzej czy później skala kłamstwa będzie nie do zatuszowania, że będą patologie nie do przykrycia.

Wtedy upadek PO i kłamliwych mediów będzie wielki. Nikt ich nie uratuje, nikt ich bronić nie będzie. W końcu ludzie zobaczą, czym byli karmieni i odejdą z hukiem.

Kłamstwem, niegodziwością i manipulacją można zbudować w patologicznym kraju biznes, można liczyć na wsparcie zdegenerowanej władzy, można być beneficjentem środowisk opartych na zbrodni i niejawnych układach. Ale na pewno nie można zjednać do siebie kogokolwiek i liczyć na jego lojalność w chwili próby.

I nie będą mogli liczyć na Polaków ci, którzy swoją pozycję zawdzięczają praktykom niegodnym. Za nimi nikt się nie wstawi. I słusznie."

http://wpolityce.pl/dzienniki/blog-stanislawa-zaryna/37391-pokazalismy-ze-wciaz-jestesmy-narodem-ze-nie-dalismy-z-siebie-zrobic-postpolitycznych-zombie

Ten rząd kłamstwem stoi. Każdy kto tego nie dostrzega albo nie ogarnia otaczającej nas rzeczywistości, albo jest zainteresowany okłamywaniem narodu i jego dalszym wyniszczaniem ekonomicznym, społecznym, kulturowym i cywilizacyjnym.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #41 dnia: Października 01, 2012, 20:57:41 »
Jazda nocą, usiłowanie choć przez chwilę zasnąć na siedząco, w fotelu z każdym następnym kilometrem coraz to mniej wygodnym. W stolicy byliśmy ok. godz. 8:30.
Do rozpoczęcia uroczystości pozostawało kilka godzin, które spędziliśmy przechadzając się od placu Piłsudskiego, poprzez Krakowskie Przedmieście i część starego miasta. Mieliśmy okazję odwiedzić kilka miejsc pamięci, jak np. to w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, gdzie znajduje się kaplica katyńska – za każdym razem robi niesamowite wrażenie. Następnie uroczystości związane z wydarzeniem - koncert pieśni patriotycznych, msza św. na placu Trzech Krzyży.
 
Wreszcie sam marsz. Wyczerpujący, bo trwający kilka godzin, jednak napawający nadzieją. Widok tak potężnej rzeszy ludzi, pozytywnie do siebie nastawionych, w każdym przedziale wiekowym, przedstawiciele tylu różnych środowisk – koła przyjaciół radia Maryja, przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości, Klubów Gazety Polskiej, Solidarności, różnych organizacji katolickich, Solidarni 2010, emeryci, kombatanci, przedstawiciele środowisk akademickich, rolnicy, studenci, pracujący, bezrobotni, pracodawcy, lekarze, chorzy, zdrowi, babcie, dziadki, młodzież, dzieci. Widziałem tam niemal wszystkich. Wszyscy z jedną najważniejszą intencją: obudź się, Polsko! Obudź się, ponieważ polityka obecnego rządu prowadzi kraj w złym kierunku, nie licząc się z dobrem wspólnym, z dobrem obywatela, pracownika, pacjenta, przedsiębiorcy itd.  Ponad 200 000 uczestników z wielkim przekonaniem wsparło również telewizję Trwam. Niektórzy twierdzą, że byli tam ludzie zmanipulowani lub pojechali tam na tanią wycieczkę. Trzeba było tam być i usłyszeć jak dwieście tysięcy gardeł skanduje: „nie oddamy wam telewizji trwam“. Nie sądzę, żeby tylu ludzi krzyczało te hasła bez przekonania. Że byli to ludzie, którzy przyjechali sobie na darmową wyieczkę panie Kilofownikownia! Choć po części mógłbym się zgodzić, że do całego tego wydarzenia ktoś nas jednak zachęcił.  Zachęciła nas wszystkich wąska grupa ludzi... z nikim innym jak właśnie z Tuskiem na czele. Nikt tak nas do tego nie przekonał jak właśnie on. Żaden Kaczyński, Rydzyk czy Duda.
Myślę, że tym, przeciw którym zaprotestowaliśmy, skóra na grzbietach zmarszczyła się ze strachu, ponieważ tak ogromny tłum, który wcześniej widywałem jedynie na pielgrzymkach papieskich, robi przeogromne wrażenie. Myślę, że zdali sobie sprawę, że za każdym razem będzie nas więcej i więcej, sami się o to starają.
 
Dlatego mimo, tak wyczerpujących wielu godzin spędzonych w nocnych podróżach autokarem tam i z powrotem, oraz całego dnia spędzonego na nogach w Warszawie, myślę, że było warto. A wszystkim krytykantom polecam aby odsłuchali wystąpień o. Rydzyka, Kaczyńskiego czy Dudy. Zdaję sobie sprawę, że jesteście tak zacietrzewieni w swoich upartych postawach, że pewnie słuchając ich i tak nic nie usłyszycie. Ale chociaż spróbujecie, tym bardziej, że - co jest najbardziej przykre - że przecież tak na prawdę, przemawiali oni również w waszym interesie. I my także tam byliśmy w naszym i w waszym interesie.
A pomimo, że wielu zapowiadało, że ten marsz będzie marszem faszystów, że jedziemy tam podpalić Polskę (jak Wałęsa na przykład), atmosfera była niezwykła. Pogratulować tylko organizatorom, że mimo tak potężnej manifestacji, nie doszło do najmniejszego ekscesu. Żal mi było tylko tych policjatów wyposażonych w hełmy i pałki – stać tyle godzin bez celu... a mówiono im, że przyjedziemy z granatami...

Dzięki Darek za wstawienie Twojej relacji na youtube. Trzeba przyznać, że fachowo to poskładałeś :)
hubalczyk

TomaszTokarczyk

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #42 dnia: Października 01, 2012, 21:27:51 »
Cytat: "Wykidajło"
Ja zaś pozdrawiam Tomasza Tokarczyka, któremu tak bardzo przypadają do gustu te świetne, pełne tolerancji i miłości bliźniego artykuły, przytaczane przez jego partyjnych kolegów i koleżanki,

Ja oceniam to, co wstawiasz Ty sam, a Ty oceniasz mnie po tym, co wstawiają moi rzekomi koledzy. Nie uważasz, że to przejaw braku szacunku dla rozmówcy?
A artykuł, który poleciłeś jest po prostu podły. Wyszydzający, prześmiewczy i krzywdzący.
Cytat: "Kilofownikownia"
Pisałem w mniej niemiły sposób to nie rozumiałeś o czym piszę. Więc napisałem ci tak prosto i bezpośrednio jak tylko się da. A że było niegrzeczne? Trudno. Pełne zrozumienie czasami wymaga poświęceń :faja:

No to poświęciłeś, mój szacunek do Ciebie. I marnie próbujesz uzasadnić obrzucanie wyzwiskami ludzi o innych poglądach.
Cytat: "Kilofownikownia"
Przecież mówiłem o tym, że transport był stosunkowo tani. I dla części osób to zapewne była wycieczka.

To Twoja teoria. Dla mnie dziurawa jak sito, bo znam osobiście bez mała kilkadziesiąt osób, które pojechały tam dla idei. A ile Ty znasz osób, które pojechały tam na wycieczkę?
Cytat: "Kilofownikownia"
Ten protest był niepotrzebny. Bo rozumiem, że to w ramach oszczędności robi się tego typu "imprezę" na którą trzeba ściągnąć wiele dodatkowych jednostek policji.
Dziwnie postrzegasz istotę społeczeństwa obywatelskiego w takim razie. Ludzie, którzy dostrzegają szereg niesprawiedliwości mają z tym nic nie robić, żeby tylko nie generować kosztów angażowania policji? :crazy:

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #43 dnia: Października 01, 2012, 21:43:33 »
hubalczyk, gratuluje zdolności pisarskich. Historia tak jak ją opisałeś wydaje się bardziej epicka od wyprawy Frodo aby zniszczył pierścień. Tylko skąd ci wyszło ponad 200 tysięcy ludzi? Całonocna jazda autokarem to dla mnie naprawdę żaden wyczyn więc mi tym nie zaimponowałeś. A o tych "pozytywnie nastawionych do siebie ludziach" też już widziałem relacje. Szczególnie pozytywnie nastawieni (i oczywiście mili) byli w stosunku do dziennikarzy TVN i Polsatu. No po prostu bardziej miłościwi niż Jezus :devil: Natomiast jak znowu będzie organizowany wyjazd z Polic albo Szczecina na tego typu zadymę to proszę mi dać znać. Z ochotą przekonam się naocznie o tym heroicznym wysiłku jakim jest jazda autokarem i spacery po mieście. Ale zawczasu uprzedzam, że transparentów nosił nie będę.

Tomek:
Cytat: "TomaszTokarczyk"

No to poświęciłeś, mój szacunek do Ciebie. I marnie próbujesz uzasadnić obrzucanie wyzwiskami ludzi o innych poglądach.
Pisałem, że marsz był głupi a nie ludzie tam chodzący. Ale teraz przynajmniej udało ci się pojąć o czym pisałem
Cytat: "TomaszTokarczyk"

To Twoja teoria. Dla mnie dziurawa jak sito, bo znam osobiście bez mała kilkadziesiąt osób, które pojechały tam dla idei. A ile Ty znasz osób, które pojechały tam na wycieczkę?
Statystyka. Byłem na różnych wyjazdach (włącznie z pielgrzymkami) i zawsze część (raz większa, raz mniejsza) osób jechała tylko dla wycieczki.
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Dziwnie postrzegasz istotę społeczeństwa obywatelskiego w takim razie. Ludzie, którzy dostrzegają szereg niesprawiedliwości mają z tym nic nie robić, żeby tylko nie generować kosztów angażowania policji? :crazy:
Ludzie którzy dostrzegają szereg nieprawidłowości mogą z tym walczyć w tańszy i mniej dezorganizujący życie miasta sposób. Ale wiem, że dla niektórych środowisk biorących udział w tym marszu liczy się tylko efekt; więc po trupach do celu.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #44 dnia: Października 01, 2012, 21:46:28 »
hubalczyk, piękny tekst...pozdrawiam sekator