Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół  (Przeczytany 42530 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #75 dnia: Lutego 05, 2014, 08:46:49 »
Cytat: "KOOWALSKI"
A na płaszczyznie szkolnej gmina Police słynie z tego ,że w przeciwieństwie do powiatu funkcjonuje 30% dodatek "motywacyjny" dla dyrektorów szkół ale pewnie wg przyjaciół Pani Golisowicz to normalne


A teraz już wiemy ile Starosta dał dodatku motywacyjnego nowej dyrektorce- 35%. Uzasadniając to warunkami stresu, w jakim jej przyszło pracować. Jest i funkcyjny.
http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=7673&bar_id=4850
W świetle tego, co wcześniej zostało napisane- czy "Koowalski" masz jeszcze coś do napisania?

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #76 dnia: Lutego 05, 2014, 09:15:15 »
Cytat: "MrW"
Cytat: "KOOWALSKI"
A na płaszczyznie szkolnej gmina Police słynie z tego ,że w przeciwieństwie do powiatu funkcjonuje 30% dodatek "motywacyjny" dla dyrektorów szkół ale pewnie wg przyjaciół Pani Golisowicz to normalne


A teraz już wiemy ile Starosta dał dodatku motywacyjnego nowej dyrektorce- 35%. Uzasadniając to warunkami stresu, w jakim jej przyszło pracować. Jest i funkcyjny.
http://www.powiat.policki.bip.net.pl/?p=document&action=show&id=7673&bar_id=4850
W świetle tego, co wcześniej zostało napisane- czy "Koowalski" masz jeszcze coś do napisania?

Jeśli Pan przeczyta jeszcze raz uzasadnienie, mam nadzieję,że Pan zrozumie również swoją rolę w przyznaniu  nowej dyrektorce dodatku motywacyjnego.
Swoja drogą to trochę wstyd,że człowiek dobrze poinformowany nie wiedział jak wygląda
system nagradzania w powiecie.ale teraz przynajmniej wiemy jaka w tym konflikcie jest rola radnego Echausta.
jestem gorszego sortu

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #77 dnia: Lutego 05, 2014, 09:56:54 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Jeśli Pan przeczyta jeszcze raz uzasadnienie, mam nadzieję,że Pan zrozumie również swoją rolę w przyznaniu  nowej dyrektorce dodatku motywacyjnego.

No widzi Pani, jaka ta nowa dyrektorka biedna jest i zestresowana przeze mnie...
Gdyby kobieta ta nie zaczęła pracy od szkalowania, obrażania, poniżania innych.
Gdyby ta kobieta nie oszukiwała i kłamała.
Gdyby ta kobieta nie była ignorantką.
Gdyby ta kobieta po prostu wzięła się za robotę i pokazała, że chce jednak dobra naszej Białej i dobra dzieciaków- to może nastawienie do niej byłoby inne.
Głosy zażenowania i protestu płyną z wielu ust.

Mnie ta kobieta bezpośredni i publicznie okłamała.
Mówiła podczas sesji, że zwolnień nie będzie.
Po 3 miesiącach zadaję pytanie- ilu pracowników Białej od tamtego momentu już nie ma? Już nie pracuje?
Po drugie- ilu pracowników cholernie boi się o swoją przyszłość? Każdego dnia idą do pracy i nie wiedza, czy nie będą wracać z wypowiedzeniem?
Co ma robić kobieta z chorym kręgosłupem, którą przerzuciła nowa dyrektorka z portierni na sprzątanie?
Czy Ci ludzie się nie stresują?
Nie boją się o swoją przyszłość?
O to, co włożą do garnka, jeśli stracą pracę?

Czy oni dostali dodatek motywacyjny za swoje stresy? Pytam się Ciebie?

Biedna dyrektorka tak bardzo zestresowana jest- musi z nami walczyć... musi niemal co dziennie jeździć do Kuratorium Oświaty i innych instytucji się tłumaczyć...
Zarząd powiatu jej tak współczuje i wspiera dodatkiem motywacyjnym ze te niedogodności i walkę z nami... biedna...

A ja napiszę- gówno prawda- złożyłem właśnie wniosek do Zarządu, w którym opisałem, jak to nowa dyrektorka wszystkim przekazując, że znowu jedzie do Kuratorium Oświaty- pojechała dorabiać sobie, czyli prowadzić komercyjne szkolenia. Tak, tak- zamiast pracować na rzecz szkoły - w godzinach jej funkcjonowania- nasza biedna i zestresowana pani dyrektor robi sobie fuchy na boku, o czym jej chlebodawca nic nie wie, ciągle ją usprawiedliwiając, co zresztą było widoczne na ostatniej sesji.

PS- tak ładnie potrafisz wskazać, kto, jaką rolę ma w tej sprawie. Może więc teraz pora napisać odważnie, jaką Ty masz role w tej całej sprawie? Może ujawnisz się wreszcie, kim jesteś  i napiszesz, dlaczego tak mocno bronisz układu PO?

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #78 dnia: Lutego 05, 2014, 11:25:08 »
Cytat: "MrW"
... Starosta dał dodatku motywacyjnego nowej dyrektorce- 35%.

Powiat 35 procent, gmina 30 procent, a ilu dyrektorom płaci powiat, a ilu gmina?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #79 dnia: Lutego 05, 2014, 11:35:13 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Jeśli Pan przeczyta jeszcze raz uzasadnienie, mam nadzieję,że Pan zrozumie również swoją rolę w przyznaniu  nowej dyrektorce dodatku motywacyjnego.

Cytat: "MrW"

Mnie ta kobieta bezpośredni i publicznie okłamała.
Mówiła podczas sesji, że zwolnień nie będzie.
Po 3 miesiącach zadaję pytanie- ilu pracowników Białej od tamtego momentu już nie ma? Już nie pracuje?
Po drugie- ilu pracowników cholernie boi się o swoją przyszłość? Każdego dnia idą do pracy i nie wiedza, czy nie będą wracać z wypowiedzeniem?
Co ma robić kobieta z chorym kręgosłupem, którą przerzuciła nowa dyrektorka z portierni na sprzątanie?
Czy Ci ludzie się nie stresują?
Nie boją się o swoją przyszłość?
O to, co włożą do garnka, jeśli stracą pracę?

Niestety socjalizmu już nie ma.Tak bardzo troszczy się Pan o finanse szkoły zapominając,że
czasy kiedy drukowało się pieniądze jak ich brakowało mamy za sobą.
Cytat: "MrW"
Biedna dyrektorka tak bardzo zestresowana jest- musi z nami walczyć... musi niemal co dziennie jeździć do Kuratorium Oświaty i innych instytucji się tłumaczyć...
Zarząd powiatu jej tak współczuje i wspiera dodatkiem motywacyjnym ze te niedogodności i walkę z nami... biedna...

Decyzje podjął zarząd powiatu a nie socjalistyczne ufoludki.Jak Pan zostanie Dyrektorem
"białej"zatroszczy się Pan o kasę i zadowoli wszystkich.

Cytat: "MrW"
A ja napiszę- gówno prawda- złożyłem właśnie wniosek do Zarządu, w którym opisałem, jak to nowa dyrektorka wszystkim przekazując, że znowu jedzie do Kuratorium Oświaty- pojechała dorabiać sobie, czyli prowadzić komercyjne szkolenia. Tak, tak- zamiast pracować na rzecz szkoły - w godzinach jej funkcjonowania- nasza biedna i zestresowana pani dyrektor robi sobie fuchy na boku, o czym jej chlebodawca nic nie wie, ciągle ją usprawiedliwiając, co zresztą było widoczne na ostatniej sesji.

Dlaczego Pan jest taki łaskawy? Trzeba donieść jeszcze do CBA,CBŚ itd.Można jeszcze ściągnąć Radio Maryja albo TV Trwam.
Jeśli chodzi o wykorzystywanie czasu pracy do czynności innych niż wynikają z zakresu obowiązków to o czym Pan pisze jest praktyką nagminną.Tak się składa,że urzędnicy na kierowniczych stanowiskach mają nienormowany czas pracy,radny Echaust też.Dzięki temu
mogą w "czasie pracy"wyskoczyć np na sesję i jeszcze dostaną za to kasę.

Cytat: "MrW"
PS- tak ładnie potrafisz wskazać, kto, jaką rolę ma w tej sprawie. Może więc teraz pora napisać odważnie, jaką Ty masz role w tej całej sprawie? Może ujawnisz się wreszcie, kim jesteś  i napiszesz, dlaczego tak mocno bronisz układu PO?

Przepraszam ale nie przypominam sobie,żebym deklarowała się jako zwolennik PO.jestem zwolenniczką przestrzegania prawa a niekoniecznie sprawiedliwości mającej cechy
sprawiedliwości Kalego.
jestem gorszego sortu

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #80 dnia: Lutego 05, 2014, 13:03:12 »
Cytat: "MrW"
Głosy zażenowania i protestu płyną z wielu ust.

Płyną z powodu eskalacji tego konfliktu. Mrw., wyjdź poza hermetyczne myślenie i oddziel emocje od faktów.
Żeby widzieć rzeczywistość jaką jest, nie trzeba być związanym z jakąkolwiek partią.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #81 dnia: Lutego 05, 2014, 16:15:13 »
Cytat: "Daria"
Mrw., wyjdź poza hermetyczne myślenie i oddziel emocje od faktów.
Żeby widzieć rzeczywistość jaką jest, nie trzeba być związanym z jakąkolwiek partią.


Przepraszam, ze sie wtrace, Daria, gdyby ktos za kawal dobrej pracy postawil Ci qpe na glowie, czy Ty i Twoi bliscy potrafilibyscie oddzielic emocje od faktow? Trzeba byc naiwnym, albo slepym, zeby nie widziec, ze caly ten bajzel ma podloze polityczno-ukladowe.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #82 dnia: Lutego 05, 2014, 20:29:48 »
Cytat: "DEtonator"
Cytat: "Daria"
Mrw., wyjdź poza hermetyczne myślenie i oddziel emocje od faktów.
Żeby widzieć rzeczywistość jaką jest, nie trzeba być związanym z jakąkolwiek partią.


Przepraszam, ze sie wtrace, Daria, gdyby ktos za kawal dobrej pracy postawil Ci qpe na glowie, czy Ty i Twoi bliscy potrafilibyscie oddzielic emocje od faktow? Trzeba byc naiwnym, albo slepym, zeby nie widziec, ze caly ten bajzel ma podloze polityczno-ukladowe.

Ani ja, ani moi bliscy nie rozwiązujemy swoich problemów na forum. No i polityka nie jest sportem, który uprawiamy.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 05, 2014, 21:13:32 »
Cytat: "Daria"
Ani ja, ani moi bliscy nie rozwiązujemy swoich problemów na forum.


Tutaj nikt nie rozwiązuje swoich problemów, gdyż osoby, których temat dotyczy, nie biorą udziału w tej dyskusji.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 05, 2014, 23:07:13 »
Cytat: "KOOWALSKI"
MrW napisał/a:

Mnie ta kobieta bezpośredni i publicznie okłamała.
Mówiła podczas sesji, że zwolnień nie będzie.
Po 3 miesiącach zadaję pytanie- ilu pracowników Białej od tamtego momentu już nie ma? Już nie pracuje?
Po drugie- ilu pracowników cholernie boi się o swoją przyszłość? Każdego dnia idą do pracy i nie wiedza, czy nie będą wracać z wypowiedzeniem?
Co ma robić kobieta z chorym kręgosłupem, którą przerzuciła nowa dyrektorka z portierni na sprzątanie?
Czy Ci ludzie się nie stresują?
Nie boją się o swoją przyszłość?
O to, co włożą do garnka, jeśli stracą pracę?

Niestety socjalizmu już nie ma.Tak bardzo troszczy się Pan o finanse szkoły zapominając,że
czasy kiedy drukowało się pieniądze jak ich brakowało mamy za sobą.


Ja o tragediach ludzkich, "Koowalski" o socjalizmie i o pieniądzach. To się nazywa umiejętność mącenia i rozmydlania tematu.
Nie czytam dalej, albowiem zapewne zmuszony będę odczytać wypociny na temat buddyzmu połączonego z amortyzacją degresywną tudzież o wpływach wschodów i zachodów słońca na rozwój dorożkarstwa w Kongo.

Cytat: "Daria"
Płyną z powodu eskalacji tego konfliktu. Mrw., wyjdź poza hermetyczne myślenie i oddziel emocje od faktów.
Żeby widzieć rzeczywistość jaką jest, nie trzeba być związanym z jakąkolwiek partią.
 
Dario- eskalacja tego konfliktu ma zapewne jakieś zarzewie.
Co do hermetycznego myślenia- nie wiem, czy udałoby mi się myśleć inaczej w tej problematyce, gdy widzę, że pewne grupy bawią się (nawet w dosłownych tego słowa znaczeniu) kosztem innych.
Dlaczego miałbym wychodzić z hermetycznego myślenia, skoro Ty w nim również głęboko tkwisz. Skoro nie przemawiają do Ciebie argumenty w postaci zwolnień pracowników, ignorancji i buty, a również nie przemawia argument, że ktoś Ci kasę z kieszeni wyciąga, to jak można nazwać Twoje myślenie?
Fakty i emocje... jestem tylko człowiekiem. Widząc pewne fakty - emocje biorą górę. Wybacz mi... że jestem tylko człowiekiem.
Cytat: "Daria"
Żeby widzieć rzeczywistość jaką jest, nie trzeba być związanym z jakąkolwiek partią.
 
Czytając to zdanie dostrzegam insynuację. Może się mylę, ale jeśli faktycznie to jest insynuacja w moim kierunku - to napisz proszę, z jaką partią jestem związany?
Cytat: "DEtonator"
Przepraszam, ze sie wtrace, Daria, gdyby ktos za kawal dobrej pracy postawil Ci qpe na glowie, czy Ty i Twoi bliscy potrafilibyscie oddzielic emocje od faktow? Trzeba byc naiwnym, albo slepym, zeby nie widziec, ze caly ten bajzel ma podloze polityczno-ukladowe.

Dokładnie.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 06, 2014, 20:49:37 »
znowu widze kłotnie o cyferki, odpowiem Pani Koowalski :P i pisze jako mama ucznia Bialej :płaczące dzieciaki, bo bez powodu zabiera im sie nauczyciela, bo tak, bo tak mozna i czemu by nie, bo nagle jest bardzo potrzebny w Bialej. w to miejsce wpadaja inne nauczycielki od poczatku wspierające pania Dyrektor(przypadek?) Ignoruje sie juz od pierwszego dnia szkoły jej statut, nauczyciele notorycznie na zwolnieniach lekarskich naprzemiennie(świetna atmosfera pracy?), zwalnia sie ludzi, nie przedłuża umów, ale zatrudnia 3 (?) osoby ze starostwa. Ignorowanie RR, co skutkuje protestami gdyż jest to niezgodne z ustawa o oswiacie. Szykanowanie i umiejszanie dorobku poprzedniczki, nastawianie nauczycieli przeciwko sobie no nic tylko dac nagrode! a gdzie w tym wszytskim, w tych Państwa rozmowach nawet, podziały sie dzieciaki ? Pani Koowalski zobaczymy jaki bedzie nabór do Bialej? gimbaza bankowo bedzie obłożona bo Loe a reszta?zreszta reklame w polickich szkolach pani Markowicz-Narękiewicz osobiscie juz zrobiła :(

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 06, 2014, 21:42:35 »
Cytat: "czarna_301"
znowu widze kłotnie o cyferki, odpowiem Pani Koowalski :P i pisze jako mama ucznia Bialej :płaczące dzieciaki, bo bez powodu zabiera im sie nauczyciela, bo tak, bo tak mozna i czemu by nie, bo nagle jest bardzo potrzebny w Bialej. w to miejsce wpadaja inne nauczycielki od poczatku wspierające pania Dyrektor(przypadek?) Ignoruje sie juz od pierwszego dnia szkoły jej statut, nauczyciele notorycznie na zwolnieniach lekarskich naprzemiennie(świetna atmosfera pracy?), zwalnia sie ludzi, nie przedłuża umów, ale zatrudnia 3 (?) osoby ze starostwa. Ignorowanie RR, co skutkuje protestami gdyż jest to niezgodne z ustawa o oswiacie. Szykanowanie i umiejszanie dorobku poprzedniczki, nastawianie nauczycieli przeciwko sobie no nic tylko dac nagrode! a gdzie w tym wszytskim, w tych Państwa rozmowach nawet, podziały sie dzieciaki ? Pani Koowalski zobaczymy jaki bedzie nabór do Bialej? gimbaza bankowo bedzie obłożona bo Loe a reszta?zreszta reklame w polickich szkolach pani Markowicz-Narękiewicz osobiscie juz zrobiła :(

Czy Pani naprawdę nie rozumie obowiązującego prawa.Nowa dyrektorka została wyłoniona  na kolejną kadencję przez określony prawem organ.W tym prawie nie ma żadnego zapisu o
np dożywotnim pełnieniu funkcji.Jest kadencyjność.Może to się ludziom olewającym prawo nie podobać,ale prawo należy szanować.W przeciwnym razie obserwujący ten konflikt uczniowie nabiorą przekonania,że  prawo nie ma żadnej wartości.Proponuję wziąć to pod uwagę
jestem gorszego sortu

Offline observer

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 06, 2014, 22:02:50 »
Składam wniosek o przyznanie następnej powiatowej nagrody dla Pani Koowalski.
A niech tam - 5000 zł.

Pan starosta śpi spokojnie, a tu Pani Koowalski musi toczyć takie boje z pieniaczami.

W tym przypadku nie mielibyśmy wątpliwości, że się należało.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 06, 2014, 23:51:25 »
moze mature tegoroczni uczniowie tez napisza na zasadzie kopiuj wklej pani Koowalski?

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Nagroda dla dyrektor Zespołu Szkół
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 07, 2014, 09:02:46 »
Cytat: "czarna_301"
moze mature tegoroczni uczniowie tez napisza na zasadzie kopiuj wklej pani Koowalski?

Jeśli prawo tego nie zabrania proszę bardzo!
jestem gorszego sortu