Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie.  (Przeczytany 80873 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpnia 09, 2010, 23:38:53 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Bo jak na kobietę, stokrotka lepiej pasuje
A ja lubię storczyki ;D
Cytat: "Zdanowicz.J"
Jesteś typowym, dwuzdaniowym trollem, typowym większości forum. Podobnie jak Jezat. Nie przypuszczam abyś naumiała się w życiu wiele.
Wiesz nie bardzo mam ochotę na bezsensowną dyskusje o niczym ,na dodatek  z zarozumiałym bufonem co to wszystkie rozumy Świata pozjadał . Stale komuś udzielasz cennych rad i masz pretensje  jak to jest źle w Polsce.Nie Tobie decydować o moim wykształceniu i zasobach wiedzy dla mnie wystarczy.Ale dalej się rozwijam bo ponoć człowiek całe życie się uczy ;D A Twoje zapędy dyktatorskie spożytkuj w domu bo na mnie nie robią wrażenia :rotfl:

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpnia 10, 2010, 04:54:02 »
Cytat: "Storczyk"
Stale komuś udzielasz cennych rad i masz pretensje jak to jest źle w Polsce


.... a jest dobrze? Spróbuj skoncentrować się trochę nad merytoryką. Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpnia 10, 2010, 08:55:27 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Czy myślisz że mi nie jest przykro gdy przyjadę do Polski i słyszę że pracodawcy wykorzystują.
Że często młodzi nie dostają zapłaty za pracę w okresie tz. próbnym i zostają wyrzuceni. Czy mi nie jest przykro jak widzę osoby wyjadające z pozostawionych talerzy w barach? Stare kobiety szperające w koszach na śmieci.
Tak piszesz jakby w USA bezdomnych nie było ?Tam to dopiero plaga ludzi koczujących na ulicach czasami przez całe swoje życie.Trochę jeździłam po Świecie i napatrzyłam się dość .I wole tą naszą małą ojczyznę niż z góry blichtr a wejdź w boczną uliczkę to nędza i ubóstwo.Nawet w krajach bogatych nie brakuje ludzi grzebiących w śmietnikach i nieuczciwych pracodawców.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpnia 10, 2010, 19:24:46 »
A tutaj coś z dziesiejszego onet.pl z POzdrowieniami dla kierowców od rządu cudotwórców:

,,Podwyżka stawek VAT to niejedyna zmiana w podatkach, która czeka nas w najbliższym czasie. Wcześniej, bo już jesienią, rozpocznie się cała seria podwyżek podatku akcyzowego - wynika z informacji uzyskanych przez dziennik "Polska". Ministerstwo Finansów chce jeszcze w tym roku wyciągnąć z kieszeni podatnika dodatkowe 3 mld zł.''

Niedługo samochód stanie się dobrem luksusowym dzięli naszym pseudoliberałom....kupić to się jeszcze kupi, ale utrzymanie będzie kosztowało majątek....a wzrost paliwa to początek lawiny innych podwyżek....brawo na pewno będzie się żyło lepiej....

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpnia 10, 2010, 20:05:41 »
PISOWCY nic nie potrawią tylko krytykują i obrażają ,a tak ogólnie to chyba PIS potrzebny jest dobry lekarz bo z wypwiedzi ich polityków to tylko jakieś głupkowate teoriie i osądy oraz pogarda dla innych ludzi.
Mariusz

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpnia 10, 2010, 21:31:29 »
Cytat: "sekator"

,,Podwyżka stawek VAT to niejedyna zmiana w podatkach, która czeka nas w najbliższym czasie. Wcześniej, bo już jesienią, rozpocznie się cała seria podwyżek podatku akcyzowego - wynika z informacji uzyskanych przez dziennik "Polska". Ministerstwo Finansów chce jeszcze w tym roku wyciągnąć z kieszeni podatnika dodatkowe 3 mld zł.''

W demagogi jesteś lepszy niż mgr Zero zwany ziobrem.Zaproponujcie obniżenie rent i emerytur w celu ratowania finansów państwa jak jesteście tacy mocni w gębie,a potem podyskutujemy.

Cytat: "sekator"
Niedługo samochód stanie się dobrem luksusowym dzięli naszym pseudoliberałom....kupić to się jeszcze kupi, ale utrzymanie będzie kosztowało majątek....a wzrost paliwa to początek lawiny innych podwyżek....brawo na pewno będzie się żyło lepiej....

Będziesz musiał do banku jezdzić hulajnogą.Współczuję.To straszne ,przesiadka z mercedesa na hulajnogę!

Zdanowicz.J

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpnia 10, 2010, 23:48:08 »
Cytat: "Storczyk"
Tak piszesz jakby w USA bezdomnych nie było ?Tam to dopiero plaga ludzi koczujących na ulicach czasami przez całe swoje życie.



Och, "stokrotko, stokrotko" Różnica polega na tym że robią to z własnej woli. Co to znaczy? zapewne już nie wiesz.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpnia 11, 2010, 07:35:14 »
Cytuj (zaznaczone)

Wysłany: Wczoraj 23:48      




Storczyk napisał/a:
Tak piszesz jakby w USA bezdomnych nie było ?Tam to dopiero plaga ludzi koczujących na ulicach czasami przez całe swoje życie.



Och, "stokrotko, stokrotko" Różnica polega na tym że robią to z własnej woli. Co to znaczy? zapewne już nie wiesz.
Cytat: "Zdanowicz.J"
Och, "stokrotko, stokrotko" Różnica polega na tym że robią to z własnej woli. Co to znaczy? zapewne już nie wiesz.


[ Dodano: 2010-08-11, 07:38 ]
Własna wola no nie rozwalasz mnie i powalasz . Człowieku kto śpi  lub mieszka całe życie na kartonie??? :jupi:

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpnia 11, 2010, 08:21:06 »
No i mamy nowego ''apolitycznego'' prezesa telewzji  Dworaka, wiernego sluge tuska.
Juz zapowiedzial ze glownym jego celem bedzie, wieksza sciagalnosc abonamentu telewizyjnego.
A jeszcze dwa lata temu tusk  apelowal do ludzi o nieplacenie tego podatku. :crazy:
PO,tylko dla idiotów.

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpnia 11, 2010, 09:01:05 »
w nowej "apolitycznej" oczywiście KRRiT mamy byłych członków PO i PZPR, czy to oznacza, że teraz Tusk będzie zachęcał do płacenia abonamentu??

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpnia 11, 2010, 11:16:18 »
http://www.pb.pl/2/a/2010/08/11/Jestesmy_biedakami

"Żyć w Polsce to jakby się było zmuszonym pływać w kisielu, da się, oczywiście, tylko każdy ruch kosztuje dwa razy więcej wysiłku... " Ziemkiewicz
millena

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:03:33 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
A skąd Wojtku u Ciebie tyle agresji?

O jakiej agresji mówisz?! Zdecydowana odpowiedź na Twoje kłamliwe wywody nazywasz agresją. Z nas dwóch to raczej Ty uciekasz się do agresji. Wplątujesz moje nazwisko w swoje kłamliwe wywody, przypisujesz mi poglądy i dokonania, z którymi nie mam nic wspólnego i oczekujesz abym Cię za to błogosławił.

Cytat: "Zdanowicz.J"
Czy może uraziło Cię to że w ogóle śmiałem użyć Twojego nazwiska?

Nie! Nie uraziło mnie użycie nazwiska. Uraziło mnie to, że przypisałeś doń kłamstwa i brednie a to już nie jest jedynie użycie nazwiska, lecz naganna próba dyskredytowania mojej osoby.

Cytat: "Zdanowicz.J"
I te podkreślenie - amerykańska demokracja. Masz wątpliowści czy czegoś nienawidzisz? Tobie jednak Ameryka z jakiegoś powodu "przeszkadza" Ale to tylko tak, gwoli przypomnienia.

Nie podkreślona lecz ujęta w cudzysłów. Co ma oznaczać, że dotyczy to amerykańskiej demokracji w Twoim wydaniu. Nienawiść, podobnie zresztą jak agresja, są to zjawiska całkowicie mi obce. Ameryka w niczym mi nie przeszkadza a to, że mam inny pogląd na sprawy wizowe, to moje prawo i jak to już wcześniej powiedziałem, nie widzę najmniejszych powodów aby taki stan rzeczy pochwalać. Zatem nie uogólniaj.

Cytat: "Zdanowicz.J"
Bezpodstawnego "klapania" mówisz. Czyżby Wojtku. Jesteś fajny facet, uważam że można z Tobą długo dyskutować. Ja oceniam ludzi na podstawie ich rozmowy, poglądów, opinii, reakcji.  

Chcesz powiedzieć, że właśnie po tych naszych rozmowach doszedłeś do takich wniosków jakie upubliczniłeś, przypisując mi odpowiedzialność za negatywne zjawiska w życiu publicznym i poglądy jakich nie podzielam?

Cytat: "Zdanowicz.J"
Ty, masz aspiracje polityczne. W kilku naszych osobistych rozmowach, nakreśliłeś swoje poglądy i plany. Z którymi w większości się zgadzam. Więc dlaczego znalazłeś się na "mojej liście"?
Może to drobny powód lecz bardzo istotny. Nie mam pewności czy będziesz je realizował.

To że nie masz pewności czy ja coś zrealizuję czy nie, to jeszcze nie powód, abyś moje poglądy samoistnie zmieniał i na dodatek upubliczniał ich nieprawdziwą wersję. Gdybyś napisał, że poznałeś moje poglądy i je podzielasz, aczkolwiek nie masz pewności czy jestem w stanie dochować im wierności, to wyraziłbyś swoją opinię. Wówczas ja bym nie miał powodów aby replikować. Mógłbym jedynie starać się Ciebie przekonać, że Twoje obawy są bezpodstawne. Przecież najwłaściwszym sposobem na rozwianie wątpliwości jest rozmowa i pytanie, a nie ogłaszanie nieprawdy. Kto jak kto, ale Ty powinieneś to wiedzieć.  

Cytat: "Zdanowicz.J"
Naszą dyskusję o wizach, próbowałem zakończyć kompromisem. Kompromisem bardzo łagodnym. Dla uspokojenia tematu. Ty nie byłeś na to gotów.

Kompromis, polegający na częściowym uznaniu racji adwersarza, wskazany jest w sytuacjach koniecznych do podjęcia decyzji o powzięciu jakiegoś przedsięwzięcia. Natomiast do wyrażania opinii o przedsięwzięciu kompromisy tego typu nie są konieczne. Opinia to jedynie wyrażenie własnego zdania i zachowanie autonomii w tym przypadku nie jest czymś nagannym.    

Cytat: "Zdanowicz.J"
Nie widziałem powodów dla których mógłbyś robić z siebie błazna. Ja po prostu uważam że skoro "jakaś drużyna" Ciebie wybiera, ma prawo wywierać presję abyś ich reprezentował. Nie tylko siebie i swoje poglądy. Tylko tyle.

Ja nigdy w życiu nie stawiałem swoich spraw i poglądów wyżej od spraw, jakich realizację powierzali mi wyborcy. Nigdy! - rozumiesz? I z tego jestem dumny!  

Cytat: "Zdanowicz.J"
Ja oceniłem brak Twojej gotowości do kompromisów jako cechę negatywną. Podobnie jak moje poprzednie uwagi o "starcie z podziemia" Masz jakiś bliżej nie określony cel, z którym po wyborze trudno być może było by się pogodzić. Tak jak to bywa z większością polskich polityków. I nie dotyczy to tylko Ciebie w Policach. To także to co przeszkadza w feformach  

I znowu fałszujesz rzeczywistość. Kto i kiedy powiedział Ci, że ja nie potrafię zawierać kompromisów? O jakim bliżej nieokreślonym celu mówisz? Kolejny raz swoimi domysłami (i na dodatek całkowicie bezpodstawnymi) zastępujesz fakty. Po co? I w jakim celu?

Cytat: "Zdanowicz.J"
Jak tylko to Ciebie tak uraziło, będziesz miał ciężkie życie w polityce.
P.S Jakie to polskie  
Zarozumialstwo. Synonimy: zawiść, chełpliwość, zadufanie, zapatrzenie w siebie  

Uraziło! A co? Ciebie ucieszyłoby gdybym np. publicznie ogłosił, że jesteś gwałcicielem nieletnich wiedząc, że nim nie jesteś. Mnie nie uraża prawda pisana o mnie, ale na kłamstwa i insynuacje zawsze zareaguję w sposób zdecydowany.
Mówisz że zarozumialstwo…, itd. to polskie cechy. A ja myślałem, że szacunek wyrażany do samego siebie, do własnej wiedzy, do umiejętności, zdolności i przyzwoitego poziomu intelektualnego, to zjawisko bardziej amerykańskie niż polskie.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:28:17 »
http://www.wykop.pl/ramka/435883/paliwa-drozsze-juz-od-jesieni-14gr-na-litrze-brawo/

Ciekaw jestem wyników kolejnych wyborów jeśli te wszystkie deklaracje wejdą w życie. To będzie istny sprawdzian głupoty i naiwności Polaków.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpnia 11, 2010, 16:32:33 »
Cytat: "Afgan2402"
No i mamy nowego ''apolitycznego'' prezesa telewzji  Dworaka, wiernego sluge tuska.

Wiedza nie boli.Zanim walniesz pisowskiego bąka najpierw sprawdz.Dworak nie jest prezesem telewizji tylko przewodniczącym Krajowej Rady Radiofoni i Telewizji.A manipulator Pospieszalski już może pakować swoje dzieła.Ciekawe czym pisiory po stracie TVP będa nadawać swoje kłamstwa???

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpnia 11, 2010, 18:11:45 »