Inne tematy > Edukacja

Polickie przedszkola (kluby, klubiki) - cz. II

<< < (3/19) > >>

draculka:

--- Cytat: "grzegorz.ufniarz" --- Po pierwszym kwartale wyliczyli, że wpływy z opłaty rodziców, w porównaniu do roku 2010 spadły im aż o 70%
--- Koniec cytatu ---


Policom też to grozi. Dość poważnie, z uwagi na ilość placówek przedszkolnych.

Mija:
Mam jedno dziecko i kredyt żeby miała gdzie mieszkać.A ta kwota jest razem z jedzeniem i rytmiką i uważam ze poprzedni system opłat był bardziej jasny.

kaskada:
panie Grzegorzu z tego co pamiętam z doniesień medialnych, NIK stwierdził że opłata za rytmikę też jest niezgodna z prawem, gdyż wynika to z podstawy programowej, to tak jakby pobierać  opłatę za w-f w szkole

grzegorz.ufniarz:

--- Cytat: "Mija" ---Mam jedno dziecko i kredyt żeby miała gdzie mieszkać.A ta kwota jest razem z jedzeniem i rytmiką i uważam ze poprzedni system opłat był bardziej jasny.
--- Koniec cytatu ---


Ja tez uważam, ze poprzedni system opłat był lepszy i bardziej czytelny.
Kłopot w tym, ze zmiana systemu została WYMUSZONA na gminach złym prawem uchwalonym przez Sejm.
W ubiegłym tygodniu wszyscy politycy od PO, przez PiS po SLD grzmieli i przepraszali, że uchwalili takie prawo.
Ale jak zwykle konsekwencje tego prawa dotykaja samorzady i jego mieszkańców.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

PS - ta kwota jest bez jedzenia, tu nic się nie zmieniło, 5 zł za dzień
ponadto, ta opłata jest za podstawę programową, do której decyzja burmistrza włączono rytmike i logopedę

draculka:

--- Cytat: "grzegorz.ufniarz" ---ponadto, ta opłata jest za podstawę programową, do której decyzja burmistrza włączono rytmike i logopedę
--- Koniec cytatu ---


Podstawa programowa może i jest, ale dodatkowo odpłatna.
W PP w Tanowie rytmika 16zł/mies, logopeda -30zł/miesięcznie.
Angielski - jest bezpłatny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej