Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Klub Classic  (Przeczytany 54537 razy)

arkadia

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:27:00 »
Od jakiegoś czasu co noc towarzyszy nam mieszkańcom osiedla głośno brzmiaca muzyka

Faktycznie tak jest, a na prawdę długo po tym ostatnim zebraniu był spokój. To nie jest zły pomysł aby pójść do szefostwa.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 25, 2009, 20:28:52 »
Czy coś takiego jak zakłócanie ciszy nocnej nie funkcjonuje? Jeśli Wam to tak przeszkadza, to wzywa się patrol policji i tak do skutku. Oczywiście trzeba podać swoje dane jako zgłaszający.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Mariusz99677

  • Gość
[Police]
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 26, 2009, 01:37:27 »
Cytat: "draculka"
Czy coś takiego jak zakłócanie ciszy nocnej nie funkcjonuje? Jeśli Wam to tak przeszkadza, to wzywa się patrol policji i tak do skutku. Oczywiście trzeba podać swoje dane jako zgłaszający.

W prawie polskim jest napisane:
Cisza nocna obowiązuje od godz. 22 do 6 rano. Odpowiedzialność ponoszą współmniernie Ci co ten przepis - olewają, jak także Ci którzy tak sytuacje stworzą. Czyli lokal !! lub potocznie melina. Gremialne wystąpienie o zakaz sprzedaży alkoholu wyjaśnia sprawę na lata :)

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 26, 2009, 02:06:51 »
zxzx,
Cytat: "zxzx"
Całkowicie zgadzam sie z negatywnymi opiniami co do klubu. Od jakiegoś czasu co noc towarzyszy nam mieszkańcom osiedla głośno brzmiaca muzyka ,doskonale rozumiem potrzeby młodzieży,ale mieszkam w okolocach akademii a mimo to słyszę w nocy muzyke dochodzącą z klubu classic . Myślę że moja opinia nie jest osamotniona i wielu mieszkańców osiedla by sie pod nią podpisło.


Mieszkasz w pobliżu Akademi a słyszysz muzykę z Classica :P to naprawdę jesteś dobra :D gdzie masz dealera xD a tak na poważnie to prędzej ja na Roweckiego słyszę AKADEMIE niż Ty Classic ile razy mam powtarzać,że Classic nie ma takiego sprzętu żeby była aż tak głośna muzyka !! wkurzacie mnie ostro ;) Poczekajcie jak otworze swój klub to wam bębenki popękają xD  i nie będzie zlituj się bo będę współpracował z Policją !! haha

Cytat: "Mariusz99677"
W prawie polskim jest napisane:
Cisza nocna obowiązuje od godz. 22 do 6 rano. Odpowiedzialność ponoszą współmniernie Ci co ten przepis - olewają, jak także Ci którzy tak sytuacje stworzą. Czyli lokal !! lub potocznie melina. Gremialne wystąpienie o zakaz sprzedaży alkoholu wyjaśnia sprawę na lata :)


A co do Ciebie to nie pisz, że Classic to melina ! bo meline to masz gdzie indziej już nie powiem gdzie ! ;/
Robak

mlekova

  • Gość
Re: [Police]
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 26, 2009, 02:33:06 »
Cytat: "Mariusz99677"
Gremialne wystąpienie o zakaz sprzedaży alkoholu wyjaśnia sprawę na lata :)


Proponuję iść za ciosem i odebrać koncesje wszystkim lokalom w Policach. A co?! Jak sprawiedliwość, to sprawiedliwość! Nie może być tak, że są równi i równiejsi...  :doubt:

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 26, 2009, 06:59:51 »
Robak, Twoje zachowanie jest dziecinne, zamiast odpowiadać konkretami obrażasz innych ludzi i piszesz co Ty byś nie zrobił jak byś otworzył własny biznes - ogarnij się człowieku i w ogóle nic nie pisz jak masz pisać takie [autocenzura] jak w ostatnim poście.

BTW. Sam klub nie jest aż tak głośny, natomiast część imprezowiczów wychodząca stamtąd potrafi być nie tylko głośna i mocno pijana, ale do tego też agresywna.
I love the night.
1101110100101111

sabina

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 26, 2009, 10:19:10 »
dwa razy dzwoniłam na policje , dwa razy podałam swoje dane choć policja tego nie wymagła i dwa razy zostałam zbyta. raz powiedziano mi że nie mają wolnego patrolu a drugi raz odesłano mnie do właściciela budynku a muzyczka tradycjnie ucichła o 5 rano. może ktoś mi powie kto jest właścicilem budnku i tam bym się zgłosiła .

sąsiadka

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 26, 2009, 16:19:27 »
Chyba nazywają się Kardzionek czy jakoś tak. Nie jesteś sama Sabina... Mnie też policja odsyłała do właścicieli. Ot zainteresowanie.

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 26, 2009, 16:26:10 »
Cytat: "dd2f"
Robak, Twoje zachowanie jest dziecinne, zamiast odpowiadać konkretami obrażasz innych ludzi i piszesz co Ty byś nie zrobił jak byś otworzył własny biznes - ogarnij się człowieku i w ogóle nic nie pisz jak masz pisać takie [autocenzura] jak w ostatnim poście.

BTW. Sam klub nie jest aż tak głośny, natomiast część imprezowiczów wychodząca stamtąd potrafi być nie tylko głośna i mocno pijana, ale do tego też agresywna.


Skoro mówisz,że ludzie którzy stamtąd wychodzą są głośni i agresywni to po co zamykać klub jak możesz zgłosić to na policje ;/ ?, a jeżeli policja z tym nic nie robi to przejdźcie się do komendanta i przedstawcie mu sytuacje i tyle ! może on coś z tym zrobi skoro patrol boi się podjechać ;/

A po 2 będę pisał co chcę xD
Robak

Offline Słońce

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 26, 2009, 18:18:40 »
Nie tylko z Classica wychodza ludzie pijani!! Bo tak jest z kazdego lokalu,ale nie tylko Classic jest winny bo wszyscy z Polic akurat tam tylko przesiaduja :D

Offline dd2f

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 277
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 26, 2009, 19:20:51 »
Cytat: "Słońce"
Nie tylko z Classica wychodza ludzie pijani!! Bo tak jest z kazdego lokalu,ale nie tylko Classic jest winny bo wszyscy z Polic akurat tam tylko przesiaduja :D


Tego nie napisałem, że tylko z Classica. Masz rację, że pod każdym mniej porządnym lokalem pojawią się pijani - agresywni. Natomiast w porządnych miejscach będą tylko ludzie pijani - tacy mi nie przeszkadzają. Alkohol jest dla ludzi, puby też.

Cytat: "Robak"
Skoro mówisz,że ludzie którzy stamtąd wychodzą są głośni i agresywni to po co zamykać klub


Doklejasz mi słowa kolego, których nie napisałem. Wskaż mi miejsce gdzie napisałem, że z powodu głośno zachowujących się imprezowiczów chcę aby zamknęli Classica.

Cytat: "Robak"
jak możesz zgłosić to na policje


Ciężko jest zadzwonić na policję gdy po wysiądnięciu z samochodu idzie obok Ciebie agresywna grupa, a i Policja szybko nie nadjedzie - uwierz mi - przerabiałem to, ale nie o tym temat.

Cytat: "Robak"
A po 2 będę pisał co chcę


Trudno się z Tobą w tym przypadku nie zgodzić, wszak Internet i pseudo anonimowość, którą daje dodała odwagi już nie jednemu w bluzganiu i obrażaniu.
I love the night.
1101110100101111

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 26, 2009, 20:24:20 »
Cytat: "sabina"
dwa razy dzwoniłam na policje , dwa razy podałam swoje dane choć policja tego nie wymagła i dwa razy zostałam zbyta. raz powiedziano mi że nie mają wolnego patrolu a drugi raz odesłano mnie do właściciela budynku a muzyczka tradycjnie ucichła o 5 rano. może ktoś mi powie kto jest właścicilem budnku i tam bym się zgłosiła .


Ręce opadaj na wpół do szóstej, jak się słyszy coś takiego.
Współczuję.
Czy zażalenie na działanie lub raczej jego brak, ze strony policji brałaś pod uwagę?
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

mlekova

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 27, 2009, 02:15:31 »
Rozumiem, że Sabina czy sąsiadka to osoby wielce miłujące spokój. W takim razie nasuwa się dość istotne pytanie: po kiego zamieszkałyście w centrum miasta, na osiedlu gdzie jest duża gęstość zaludnienia? Przecież tu NIGDY nie zaznacie wymarzonego spokoju, czy będzie Classic czy też nie. Przy takiej liczbie mieszkańców jest to po prostu niemożliwe. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli poszukacie sobie lokum w bardziej ustronnym i cichym miejscu. Nie można mieć ciastka i zjeść ciasta w tym samym czasie, drogie panie.

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 27, 2009, 07:10:05 »
Cytat: "dd2f"
Trudno się z Tobą w tym przypadku nie zgodzić, wszak Internet i pseudo anonimowość, którą daje dodała odwagi już nie jednemu w bluzganiu i obrażaniu.


Nie zapomnij, że jest wolność słowa i tak czy siak będę pisał swoje, a jeżeli już tak bardzo Ci to przeszkadza i innym, którzy chcą i też próbują walczyć z zamknięciem klubu to zapraszam do lokalu Classic i tam powiedz na forum,że CI to przeszkadza, zobaczymy czy wtedy będziesz taki otwarty i mówił o
Cytat: "dd2f"
wszak Internet i pseudo anonimowość, którą daje dodała odwagi już nie jednemu w bluzganiu i obrażaniu.
 
pozdrawiam
Robak

RobertPolice

  • Gość
[Police] Klub Classic
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 27, 2009, 14:13:12 »
Cytat: "sąsiadka"
Chyba nazywają się Kardzionek czy jakoś tak. Nie jesteś sama Sabina... Mnie też policja odsyłała do właścicieli. Ot zainteresowanie.


Interwencje należy zaczynać od organów wydających zezwolenia na alkohol. Wstrzymanie licencji na sprzedaż alkoholu na kilka miesięcy jest skutecznym środkiem zaprowadzenia porządku.  Znając jednak uwarunkowania polickie, należy sprawdzić w urzędzie czy:  jednym z właścicieli nie jest organ wydający zezwolenia :)

[ Dodano: 2009-06-27, 14:15 ]
Cytat: "mlekova"
Rozumiem, że Sabina czy sąsiadka to osoby wielce miłujące spokój. W takim razie nasuwa się dość istotne pytanie: po kiego zamieszkałyście w centrum miasta, na osiedlu gdzie jest duża gęstość zaludnienia? Przecież tu NIGDY nie zaznacie wymarzonego spokoju, czy będzie Classic czy też nie. Przy takiej liczbie mieszkańców jest to po prostu niemożliwe. Dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli poszukacie sobie lokum w bardziej ustronnym i cichym miejscu. Nie można mieć ciastka i zjeść ciasta w tym samym czasie, drogie panie.



...mlekova chyba się napiła znowu w parku Solidarności że ma takie pomysły. I to chyba nie mleka :)