Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 300310 razy)

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #195 dnia: Listopada 15, 2010, 20:49:01 »
Hej:)
Do Polickiej Vectry się nie dodzwonisz, bo nie mają tam telefonu:)
Podaje link, gdzie znajdziesz telefony kontaktowe:)
http://www.vectra.pl/bok/
Pozdrawiam :)

Offline rawiki

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 178
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #196 dnia: Listopada 15, 2010, 21:44:06 »
A awarie,gdzie technicy!

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #197 dnia: Listopada 21, 2010, 10:54:21 »
Witajcie! Czy może mi ktoś z posiadających Vectrę cyfrową powiedzieć, na którym kanale jest policka kablówka? Przecykałam kilka razy kanał po kanale i nie widzę... Mam pakiet platynowy więc chyba powinnam posiadać tą stacje ;D Wcześniej miałam srebrny i była! Z góry dziękuję za odpowiedź. I miłej niedzieli życzę :*
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #198 dnia: Listopada 21, 2010, 12:12:02 »
W telewizji cyfrowej nie ma kablówki w żadnym pakiecie, musisz wyłączyć dekoder i obejrzeć Policką TV nadawaną analogowo.

catalyst

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #199 dnia: Listopada 21, 2010, 20:10:19 »
Dokładnie. Na dekoderze TV Police i TVP Szczecin nie odbierzesz. Trzeba podłączyć sobie sygnał analogowy kablem antenowym od dekodera z wyjścia analogowego - CABLE OUT zwykłym kablem antenowym do TV. Potem przełączasz się w TV normalnie tak jak kiedyś odbierałaś - i na tym samym kanale powinna być Policka TV. Dekodera nie trzeba odłączać, wyłączać, ani nic z tych rzeczy - można go jednak wyłączyć a kanały analogowe też będą odbierane. Dodam że sam to musiałem wynaleźć tą metodę, bo jak poszedłem pytać o to w Vectrze to Pani mi mówiła coś o cięciu kabli i trójnikach:D Pozdrawiam.

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #200 dnia: Listopada 21, 2010, 23:06:46 »
Bardzo dziękuję za odpowiedź. Zawsze wierzę w nasze forum ;D
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #201 dnia: Listopada 28, 2010, 15:27:36 »
Szukam potwierdzenia moich problemów z dekoderem HD Vectry. Cyfrówkę mam od około 2 miesięcy i już z 4-5 razy miałem problem z odbiorem kanałów po włączeniu dekodera z funkcji stan-by. Po włączeniu brak jest kanałów natomiast po wyłączeniu znika także godzina z wyświetlacza. Na pewno dociera sygnał analogowy oraz kabel łączący sygnał od analogu do cyfry oraz HDMI jest ok. Czy ktoś ma podobne problemy?

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Vectra
« Odpowiedź #202 dnia: Listopada 28, 2010, 15:50:46 »
Dokładnie tak samo mam na dekoderze SD. Nie było żadnego kanału, ani opisów większości programów. W opcjach w menu widziałem, że aktualizacja kanałów trwała około 10 minut podczas gdy normalnie nocna aktualizacja kanałów trwa ponad 30 minut.

Myślałem, że po wyjęciu wtyczki zasilania dekoder sam spróbuje pobrać ponownie dane. Ale nic się nie dzieje, i do tego wyparowała godzina z wyświetlacza. Ręczne zlecenie aktualizacji nie przynosi skutków.

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #203 dnia: Listopada 28, 2010, 16:01:56 »
Już wszystko działa, pewnie ktoś znowu ukradł kabel (taka informacja była wyświetlana u mojego dostawcy neta). I raczej znowu większość jak nie całe Police miały ten problem

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #204 dnia: Listopada 28, 2010, 23:56:03 »
Dzis znow byla duuza awaria - zadna nowosc . W tym miesiacu juz chyba 4 ... Vectra zaczyna mnie dobijac..:(

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #205 dnia: Listopada 29, 2010, 01:03:44 »
Ukradli kabel, to nie wina Vectry ;)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #206 dnia: Listopada 29, 2010, 10:11:34 »
W nocy podczas oglądania filmu 4 krótkie przerwy .Ostatnio połowę filmu oglądałam na normalnej kablówce .Tylko za co zapłaciłam tyle za dekoder i abonament też nie lichy ,bo zachciało mi się ful wypas .Vectra jest paskudna nigdy nie wiem czy obejrzę cały film w wersji HD .

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #207 dnia: Listopada 29, 2010, 15:57:54 »
Hehehe dziś chyba znów im kabelki ukradli - awaria była od rana do godziny 15 :D

cytryna30

  • Gość
Vectra
« Odpowiedź #208 dnia: Grudnia 01, 2010, 11:46:19 »
Mam pytanie: czy tylko ja mam od wczoraj problem ze Skype? Mam internet od Vectry i wcale by mnie to nie zdziwiło.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #209 dnia: Grudnia 07, 2010, 12:54:24 »
Oj chyba się Vectra nie sprzedaje. Musieli zatrudnić akwizytorów, którzy będą to ludziom wciskać każdymi sposobami. Mnie ostrzegli, że będą mi kanały znikać buehehehhe.

Nigdy nie zrozumiem polityki firm, które próbują sprzedać swój produkt poprzez akwizycję. Dla mnie taka firma już na starcie jest spalona.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln