Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.  (Przeczytany 90026 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #240 dnia: Września 03, 2012, 07:52:10 »
Cytat: "Wykidajło"
A wy się przyłączacie do tego plucia.


Jak sie przylaczamy? Dyskutujemy, choc przyznam, ze fakty (o ile sa prawdziwe), ktore podal Sekator nie byly mi dotad znane. Nie znam czlowieka, wiec go nie bede osadzal.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #241 dnia: Września 03, 2012, 08:08:23 »
Cytat: "MBtech"
Cytat: "Wykidajło"
A wy się przyłączacie do tego plucia.


Jak sie przylaczamy? Dyskutujemy, choc przyznam, ze fakty (o ile sa prawdziwe), ktore podal Sekator nie byly mi dotad znane.

No właśnie tak. Nie chodzi o fakty, tylko o związek pomiędzy nimi. [ciach] chcą wywołać wrażenie, że on istnieje. Korzystają z tego, że przeciętny człowiek nie zna technik manipulacji, nawet tych podstawowych. To jest właśnie jedna z nich.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #242 dnia: Września 03, 2012, 08:29:49 »
Cytat: "Wykidajło"
Mendy chcą wywołać wrażenie, że on istnieje. Korzystają z tego, że przeciętny człowiek nie zna technik manipulacji, nawet tych podstawowych. To jest właśnie jedna z nich.

Masz na myśli swoje wypowiedzi na temat pisowskiego straszenia, ż paliwo będzie po 5 zł lub swoje teksty wielbiące ACTA ? Prawda,  życie szybko zweryfikowało twoje manipulacje. Albo ciągle się mylisz, albo piszesz tak, bo ci się opłaca.
millena

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #243 dnia: Września 03, 2012, 11:57:36 »
Niedługo będzie obciachem przyznanie się do popierania Platformy Obywatelskiej.
Głosować na nich będą tylko ci co wiadomo, że gdy PO przegra stracą stołki.
Boją się, bo co będą robić. Nie będzie już tak jak teraz, że za rozwieszanie plakatów wyborczych zostaje się prezesem dużej firmy od razu  po szkole.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #244 dnia: Września 03, 2012, 12:06:58 »
http://www.wykop.pl/ramka/1251285/czeski-prezydent-przeciwko-energooszczednym-zarowkom/

Ciekawe co by nasz Bronek powiedział? Stawiam na to, że bronił by decyzji UE.

Dla mnie to jest chore, że wielka UE nawet nie próbuje ukrywać korupcji.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #245 dnia: Września 03, 2012, 12:58:46 »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #246 dnia: Września 03, 2012, 13:40:55 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Bo za dług publiczny odpowiada tylko i wyłącznie Tusk. Wcześniej nasz kraj miał ogrom kasy na plusie :lol2:

I będzie miał jeszcze więcej.Wystarczy wdrożyć wszystkie pomysły niedoszłego zbawcy Polski objawione ludowi wczoraj, przed śniadaniem dla jednych i po śniadaniu dla drugich.
Dawno ,dawno temu nazywało się to NEP(nowaja ekonomiczeskaja polityka realizowana w ZSSR od 1921 roku) a od wczoraj expose.Najbardziej ujął mnie ulgą prorodzinną liczoną od poczęcia.Tak trzymać prezesie niedoszły zbawco Polski.Dzięki NEP na pewno uda się w ciągu 10 lat zarejestrować o 1,2 mln mniej bezrobotnych.Pozostałe 2,8 mln będzie musiało poczekać kolejne 20 lat.Czy aby na pewno jarosławpolskęzbaw tyle lat dożyje?Chociaż może się mylę,bo przecież prezes będzie rozdawał każdemu wg potrzeb czyli drukował.A do drukowania potrzeba papieru,bawełny,farby oraz ludzi.Teraz rozumiem,że te pozostałe 2,8 mln bezrobotnych nie ujętych w oficjalnej 10-cio letniej propozycji znajdą zatrudnienie przy drukowaniu.No,no sprytnie pomyślane jak na wielkiego stratega.Pewnie dlatego nie może wygrać wyborów bo Polacy nie dostrzegli jego geniuszu.Wszystko się zmieni kiedy uczniowie wrócą do starych 7 letnich szkół podstawowych z trzema przedmiotami;język polski,historia i  religia.Jest tylko jeden problem.Trzeba zdobyć władzę.Jeśli nie można demokratycznie to może w kryterium ulicznym z pochodniami?

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #247 dnia: Września 03, 2012, 14:19:46 »
Cytat: "Wykidajło"
Na Bartoszewskiego też nic te mendy nie mają. Stawiają "pytania" - nie odpowie, to winien,

Podstawy do snucia wątpliwości jakieś jednak są, a brak konkretnych sprostowań, rodzi kolejne. Mówię tu o profesorskim wykształceniu, bo np. w wikipedii (źródło wiarygodne dla Prezydenta RP) o jego naukowych osiągnięciach można przeczytać niewiele, co uzasadnia wątpliwości…

Wg wikipedii:
Władysław Bartoszewski - absolwent Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Warszawie (1937) oraz Liceum Humanistycznego Towarzystwa Wychowawczo-Oświatowego "Przyszłość" w Warszawie. Maturę zdał w 1939. Od października 1941 do początku 1944 studiował polonistykę na tajnym Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warszawskiego. W grudniu 1948 został przyjęty na trzeci rok polonistyki na Wydziale Humanistycznym UW. Studia zostały przerwane aresztowaniem w grudniu 1949 i pięcioletnim pobytem w więzieniu. W listopadzie 1958 został przyjęty na studia polonistyczne na Wydziale Filologicznym UW w trybie eksternistycznym. Złożył na ręce profesora Juliana Krzyżanowskiego pracę magisterską, jednak decyzją rektora UW Stanisława Turskiego został w październiku 1962 skreślony z listy studentów.
W latach 1973–1982 i 1984–1985 prowadził, jako starszy wykładowca, wykłady historii najnowszej (ze szczególnym uwzględnieniem wojny i okupacji) w Katedrze Historii Nowożytnej Polski na Wydziale Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
W latach 1983–1984 i 1986–1988 gościł z wykładami jako Gastprofessor w Instytucie Nauk Politycznych Wydziału Nauk Społecznych LMU w Monachium (na tej uczelni także w Instytucie Nauki o Mediach w latach 1989–1990). W 1993 był recenzentem pracy doktorskiej Jana Tkaczyńskiego na tej uczelni[2]. W roku akademickim 1985–1986 wykładał na Wydziale Historii i Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Eichstätt w RFN. Od 1988 do 1989 wykładał w Katedrze Nauk Politycznych na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu w Augsburgu

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #248 dnia: Września 03, 2012, 14:37:00 »
O ile mnie pamięc nie myli Władysław Bartoszewski uzyskał tytuł profesora od jednej z niemieckich uczelini, na których pracował.
Jest zatem podstawa do tytułowania go profesorem.

PS - zastanawiam się jednak nad czym innym. Dlaczego nie ma tu dyskusji o expose J. Kaczyńskiego? Dlaczego forumowicze popierający Pana Prezesa i PiS nei rozwijaja myślui programowej partii. Przeciez wszyscy tu, na tym forum, deklarowali, ze program jest najwazniejszy. Zamiast tego czytamy o złych mediach, fałszywych profesorach i innych takich.
Co jest w koncu programem PiS? Założenia przedstawione przez J. Kaczyńskiego, czy nagonka na media i ludzi?

Ja bym chętnie podyskutował o tym programie. Tylko czy znajdzie się ktoś chętny...?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #249 dnia: Września 03, 2012, 14:44:21 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "Wykidajło"
Na Bartoszewskiego też nic te mendy nie mają. Stawiają "pytania" - nie odpowie, to winien,

Podstawy do snucia wątpliwości jakieś jednak są, a brak konkretnych sprostowań, rodzi kolejne. Mówię tu o profesorskim wykształceniu,

A ja o zestawianiu "jego wypuścili, innych zastrzelili". Co do wykształcenia: czy Bartoszewski gdzieś wpisał lub podawał, że ma profesorskie? Pytam, bo nie przypominam sobie takiej sytuacji, w przeciwieństwie do "magistra" Kwaśniewskiego. A profesorem za moich czasów tytułowało się nauczyciela w liceum. Nawet wuefistę.

Cytat: "pol"
Niedługo będzie obciachem przyznanie się do popierania Platformy Obywatelskiej.

Może i będzie. Na razie obciachem jest przyznawanie się do popierania PiS, nawet tutaj. Same anonimy, odkąd Tomasz Tokarczyk się nie pojawia :)

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Przeciez wszyscy tu, na tym forum, deklarowali, ze program jest najwazniejszy. Zamiast tego czytamy o złych mediach, fałszywych profesorach i innych takich.
Co jest w koncu programem PiS? Założenia przedstawione przez J. Kaczyńskiego, czy nagonka na media i ludzi?
Ja bym chętnie podyskutował o tym programie. Tylko czy znajdzie się ktoś chętny...?

Grzegorz, a o czym tu dyskutować?
"Polska się zwija" - tak, ze śmiechu po paraekspose paralidera paraopozycji.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #250 dnia: Września 03, 2012, 14:56:55 »
Cytat: "Wykidajło"
Może i będzie. Na razie obciachem jest przyznawanie się do popierania PiS, nawet tutaj. Same anonimy

  Nie może, tylko na pewno. A jednym z anonimów popierających Platformę Obywatelską jesteś Ty.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #251 dnia: Września 03, 2012, 15:51:46 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Ja bym chętnie podyskutował o tym programie. Tylko czy znajdzie się ktoś chętny...?

Ja już to nawet zacząłem w którymś wpisie nieco wcześniej. Wyraziłem swój pogląd co do jego zapowiedzi zmiany wieku emerytalnego. I ten punkt jego programu skłonny jestem poprzeć, kwestią jest tylko to, jak ta zmiana wyglądać będzie w szczegółach. Dlatego teraz czekam na te szczegóły.

Cytat: "Wykidajło"
A profesorem za moich czasów tytułowało się nauczyciela w liceum. Nawet wuefistę.

Zgadza się! Za moich też. Ale było to tytułowanie grzecznościowe i robiliśmy to tylko my uczniowie. Ci, którzy nie byli uczniami owego nauczyciela, zwracali się do niego przez najzwyklejsze per pan. Zatem jeżeli wszyscy tytułują go profesorem grzecznościowo, to ich wola, do której mają prawo. :)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #252 dnia: Września 03, 2012, 16:46:06 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Wyraziłem swój pogląd co do jego zapowiedzi zmiany wieku emerytalnego. I ten punkt jego programu skłonny jestem poprzeć, kwestią jest tylko to, jak ta zmiana wyglądać będzie w szczegółach

 Zamiar podniesienia wieku do 67 był tak bardzo ukrywany przez PO przed wyborami. Może komuś strasznie zależy by fundusze emerytalne zarabiały dłużej o 7 lat, a jeszcze bardziej o coś inne: by przypodobać się w Unii Europejskiej bo widzi, że to już końcówka kariery w kraju i trzeba się wykazać by zdobyć tam jakiś stołek.
Tak sobie tylko czasami myślę.  :faja:

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #253 dnia: Września 03, 2012, 17:20:58 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Dlaczego nie ma tu dyskusji o expose J. Kaczyńskiego? Dlaczego forumowicze popierający Pana Prezesa i PiS nei rozwijaja myślui programowej partii.


Rzeczywiście. Przecież nie umknęło uwadze. To, że trzeba trochę wysiłku by się skupić... Ale do rzeczy. Emerytury to mnie raczej nie interesują. Natomiast likwidacja NFZ jak najbardziej. Zrobienie porządku w OFE, czemu nie. Powrót zawodówek też ma sens.

Cytat: "Wojtek Dudek"
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Ja bym chętnie podyskutował o tym programie. Tylko czy znajdzie się ktoś chętny...?


Ja już to nawet zacząłem w którymś wpisie nieco wcześniej.


Zauważyłam. Chętnie ,,posłucham".
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 5.
« Odpowiedź #254 dnia: Września 03, 2012, 21:36:46 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Ja bym chętnie podyskutował o tym programie. Tylko czy znajdzie się ktoś chętny...?


To może ja napiszę, które założenia tego programu są dla mnie najbardziej istotne i powinny być realizowne:

 - Gruntowna reforma PIT i CIT, ujednolicenie bazy podatkowej, proste   zasady            naliczania podatków. Jasne definicje co i jak ma być opodatkowane;
 - Wprowadzenie podatku bankowego i od hipermarketów;
 - Powołanie Rzecznika Praw Podatnika
 - Wprowadzamy jedną powszechną deklarację VAT
 - Dopłaty do edukacji dzieci - ulga podręcznikowa
 - Uchylenie ustawy podwyższającej wiek emerytalny do 67 lat;
 - Powrót do wieku emerytalnego 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn, przy możliwości dobrowolnego wydłużenia przez osoby uprawnione;
 - Wprowadzenie wyboru w systemie emerytalnym (ZUS / OFE);
 - Wprowadzenie zwrotu podatku dla emerytów, którzy otrzymują 1000 zł.
i mniej
 - Szkoła podstawowa od 7 roku życia;
 - Likwidacja gimnazjum, przywracamy 8 letnią szkołę podstawową i 4 letnią szkołę średnią
 - Gabinety lekarskie w szkołach
 - Odejście od maturalnych egzaminów testowych, przywrócenie egzaminów sprawdzających rzeczywistą wiedzę ucznia
 - Konfiskata majątków przestępców;   
 - Zwiększenie ochrony ofiar przestępstw
 - Ustawa o nauczaniu historii

To tylko część proponowanych zmian, które popieram w całości. Co do kwestii pozostałych propozycji czekam na szczegóły, aby móc się do nich odnieść. I żeby było jasne, nie wszystko co jest proponowane w tych założeniach odpowiada mi w 100 %.
pozdrawiam sekator