Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.  (Przeczytany 257529 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 05, 2012, 16:28:52 »
Cytuj (zaznaczone)
Zawsze ucisk kanclerzowej jest mniej istotny niż cerewicza.


No, nie wiadomo, wedlug waszych teorii Niemcy sa takim samym groznym wrogiem Polski, co Rosja.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 05, 2012, 16:59:41 »
Cytat: "jezat"
A co to za figura ten Kaczorowski?Zawierał jakieś traktaty,podpisywał umowy międzynarodowe a może zatwierdzał uchwalane przez nieistniejące państwo ustawy?

Sprowokowana Twoim pytaniem wczytałam się w jego życiorys. Pełnił funkcję prezydenta nieco ponad rok. Rząd nieformalny, symboliczny. Ciekawe to wszystko. Tym bardziej, że w szczegółach mi nie znane.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 05, 2012, 17:07:05 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "jezat"
A co to za figura ten Kaczorowski?Zawierał jakieś traktaty,podpisywał umowy międzynarodowe a może zatwierdzał uchwalane przez nieistniejące państwo ustawy?

Sprowokowana Twoim pytaniem wczytałam się w jego życiorys. Pełnił funkcję prezydenta nieco ponad rok. Rząd nieformalny, symboliczny. Ciekawe to wszystko. Tym bardziej, że w szczegółach mi nie znane.

Wybrali go kolesie  z towarzystwa.Rzeczywiście "wielka kabaretowa persona",dla której poświęcają się nawet buszujący na forum emigranci  a rodzinka domagała się pochówku na Wawelu.Wstyd,po prostu wstyd!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 05, 2012, 17:09:42 »
Cytat: "jezat"
dla której poświęcają się nawet buszujący na forum emigranci a rodzinka domagała się pochówku na Wawelu.Wstyd,po prostu wstyd!


Miales na mysli mnie? Wstyd powiadasz? Wstydem jest brak szacunku dla zmarlych.

Pozdrawiam. Buszujacy po forum emigrant. ;)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 05, 2012, 17:15:06 »
"Władza" prezydenta Kaczorowskiego oczywiście była symboliczna i całkowicie pozbawiona mocy sprawczej. Za to przepełniona moca symboliczną. Formalnie wszysycy przedstawiciele rządu londyńskiego kontynuowali władzę z II Rzeczypospolitej i nie uznawali PRL jako państw zaleznego wobec ZSRR. Uznawali, że kontynuując tradycję władzy z II Rzeczypospolitej podtrzymuja spuściznę demokratycznego i niepodległego Państwa Polskiego.

Nie bez powodu Ryszard Kaczorowski przekazał insygnia władzy prezydentowi Wałęsie, było to symboliczne wskazanie, że III RP jest kontynuatorką niepodległej Polski.

Przy okazji przypominam, że Ryszard Kaczorowski był Honorowym Obywatelem Polic. Zdaje się nawet, że widziałem poczet sztandarowy z Polic gdy oglądałem transmisje z uroczystości pogrzebowych w sobotę. Wypatrywałem równiez delegacji z Polic z BUrmistrzem Diakunem na czele ale jakoś się nie dopatrzyłem w telewizji, choć wiem, ze Burmistrz wybierał się na ten pogrzeb(drugi raz :()

Pozdrawiam

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 05, 2012, 17:20:42 »
Cytat: "jezat"
dla której poświęcają się nawet buszujący na forum emigranci a rodzinka domagała się pochówku na Wawelu.Wstyd,po prostu wstyd!


Cytat: "DEtonator"
Miales na mysli mnie? Wstyd powiadasz? Wstydem jest brak szacunku dla zmarlych.

Gdzieżbym śmiał,ale kierując się starą pisowską maksymą "powiem w odpowiednim momencie"nie powiem kogo miałem na myśli. Masz jednak rację,drugi pogrzeb  jest właśnie brakiem szacunku dla zmarłych tak samo jak ekshumacje.Tego powinni się wstydzić katolicy bo w ten sposób kwestionują wyroki boskie,nieprawdaż?

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 05, 2012, 17:27:38 »
Cytat: "jezat"
Tego powinni się wstydzić katolicy bo w ten sposób kwestionują wyroki boskie,nieprawdaż?


To katolicy zadecydowali o ekshumacjach, czy niezalezna prokuratura? Caly czas narzekales, ze polskie panstwo okupuje watykanski najezdzca w postaci KK, a teraz obracasz kota ogonem. Przestan manipulowac i zlosliwie sie czepiac.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 05, 2012, 17:35:59 »
Cytat: "jezat"
brakiem szacunku dla zmarłych
Szacunkiem dla Ciebie było olanie woli rodziny do rozpoznania ciała prezydenta Kaczorowskiego czy może pogrzeb prezydenta, który okazał się zupełnie inną osobą? Szacunek dla rodziny piękny i POwalający na kolana. Nie życzę Ci, żebyś żegnał kogoś bliskiego, i okazało się że zaszła pomyłka... To Twoje PO... Niczym się nie różnisz w swoim zacietrzewieniu od zwolenników Jara. Szacun za Twoją niezłomną wiarę w PO... Polak to taka istota, która wiele wytrzyma, jednak są pewne granice, które niedługo zostaną przekroczone.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 05, 2012, 19:05:29 »
Cytat: "jezat"
drugi pogrzeb jest właśnie brakiem szacunku dla zmarłych

Cytat: "TrzebieżCITY"
Szacunkiem dla Ciebie było olanie woli rodziny do rozpoznania ciała prezydenta Kaczorowskiego czy może pogrzeb prezydenta, który okazał się zupełnie inną osobą?

A kiedyż to rodzina tego marionetkowego prezydenta domagała się identyfikacji?kiedy go rozpoznano w Rosi czy może po przywiezieniu zwłok do kraju".
Cytat: "TrzebieżCITY"
Szacunek dla rodziny piękny i POwalający na kolana. Nie życzę Ci, żebyś żegnał kogoś bliskiego, i okazało się że zaszła pomyłka...
Właśnie z szacunku do zmarłych i co ważniejsze woli bożej nie powinno się grzebać przy zwłokach.Tylko nie usiłuj mi wmawiać,,że pomyłka była dziełem szatana
Cytat: "TrzebieżCITY"
To Twoje PO... Niczym się nie różnisz w swoim zacietrzewieniu od zwolenników Jara. Szacun za Twoją niezłomną wiarę w PO...

To nie moje PO ani zacietrzewienie tylko realizm,którego wielu Polakom brakuje.Na razie wybór jest zerojedynkowy,chociaż ja akurat na PO nie głosowałem,zrobiła to moja żona.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 05, 2012, 19:16:40 »
Cytat: "jezat"
A kiedyż to rodzina tego marionetkowego prezydenta domagała się identyfikacji?kiedy go rozpoznano w Rosi czy może po przywiezieniu zwłok do kraju".
Szacunek bije z Twojej wypowiedzi... Rodzina domagała się od początku, nie udostępniono, pożal sie Boże szeregowy pracownik kancelarii premiera dokonał identyfikacji...
Cytat: "jezat"
Właśnie z szacunku do zmarłych i co ważniejsze woli bożej nie powinno się grzebać przy zwłokach.Tylko nie usiłuj mi wmawiać,,że pomyłka była dziełem szatana
Pomyłka była dziełem beznadziejnej administracji rządowej i to był właśnie brak szacunku dla zmarłego!
Cytuj (zaznaczone)
To nie moje PO ani zacietrzewienie tylko realizm,którego wielu Polakom brakuje.Na razie wybór jest zerojedynkowy,chociaż ja akurat na PO nie głosowałem,zrobiła to moja żona.
_________________
Dla mnie nie jest to takie oczywiste. Zawiodłem się na jednych i drugich... Nie widać alternatywy żadnej dla tych populistycznych partii niestety. Jedyną szansą są JOWy. Znając życie nasze wspaniałe partie będą się broniły rękami i nogami przed tym. W końcu u nas referenda organizuje się tylko, jeśli jego wynik będzie po myśli organizatorom :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 05, 2012, 22:32:44 »
Na „liście wstydu” widnieją nawet POliczanie.
http://www.tvn24.pl/lista-pulsu-biznesu,286786,s.html
 :money:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #146 dnia: Listopada 05, 2012, 22:39:23 »
Cytat: "pol"
Na „liście wstydu” widnieją nawet POliczanie.


Żeby było sprawiedliwie, to ta prawdopodobnie zamówiona "lista wstydu" powinna objąć wszystkie partie, bez wyjątku, przy korycie jest znacznie więcej politycznych karierowiczów, nie tylko z PO.

Offline m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #147 dnia: Listopada 06, 2012, 07:07:42 »

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #148 dnia: Listopada 06, 2012, 09:29:21 »
Cytat: "pol"
Na „liście wstydu” widnieją nawet POliczanie.
http://www.tvn24.pl/lista-pulsu-biznesu,286786,s.html
 :money:

A jak ty sobie wyobrażasz działalność parti politycznych?Wygrywasz wybory po to żeby własne cele polityczne torpedowali przeciwnicy polityczni usadowieni wcześniej na liście wstydu?Tak mogą myśleć tylko ludzie nie mający o polityce zielonego pojęcia wodzeni przez polityków i media za nos.Jest tylko różnica  w metodach.PiS w przeciwieństwie do PO słynie z tego, że gromadzi kwity na każdego by epatować swoimi "rewelacjami"naiwnych.Że ich nie brakuje pokazują sondaże.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie cz. 6.
« Odpowiedź #149 dnia: Listopada 06, 2012, 16:55:42 »
Jawne zasady wyboru do władz i spółek, odpolitycznienie państwowych firm i instytucji, radykalne cięcia w wydatkach publicznych, żadnych odstępstw, Tak miało być. Ba, tak mogło i może być, gdyby nie politycy spod znaku nepotyzmu, korupcji. RR się podnosi na myśl o ich dostatnim życiu, bajońskich emeryturach...
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -