Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.  (Przeczytany 37361 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #45 dnia: Października 01, 2012, 21:49:47 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Tylko skąd ci wyszło ponad 200 tysięcy ludzi?


Jedna z niemieckich gazet napisała o 300 tys. ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #46 dnia: Października 01, 2012, 21:52:28 »
Cytat: "Kuba"
Jedna z niemieckich gazet napisała o 300 tys. ;).
Ale przecież Niemcy to wrogowie naszego narodu więc im nie można wierzyć :rotfl:

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #47 dnia: Października 01, 2012, 22:01:39 »
hubalczyk trzeba przyznać ładnie opisałeś ten sobotni wyjazd. Dobry tekst do lokalnego suplementu GP.  :study:

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #48 dnia: Października 01, 2012, 22:02:59 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Ludzie którzy dostrzegają szereg nieprawidłowości mogą z tym walczyć w tańszy i mniej dezorganizujący życie miasta sposób.


Pomyśl zanim coś napiszesz. Odnoszę wrażenie, że masz dosyć miałkie wyobrażenie na temat demokracji oraz dopuszczalnych form protestu. A skoro się uważasz za takiego wzorcowego Europejczyka, polecam relacje z niedzielnego marszu w Paryżu i wcześniejsze z Aten, Madrytu i Lizbony. Przy okazji zobaczysz co czeka Warszawę i rząd wielbionego przez Ciebie Tuska, jak pokojowe demonstracje nie odniosą żadnego skutku.

TomaszTokarczyk

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #49 dnia: Października 01, 2012, 22:05:44 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Pisałem, że marsz był głupi a nie ludzie tam chodzący.

Dobra, kręcisz. Jeśli marsz to według Ciebie głupota, to uczestnicy marszu to...?
Cytat: "Kilofownikownia"
Statystyka. Byłem na różnych wyjazdach (włącznie z pielgrzymkami) i zawsze część (raz większa, raz mniejsza) osób jechała tylko dla wycieczki.
Aha, nie znasz nikogo takiego, ale tak bardzo pragniesz wierzyć, że może jednak byli tam jacyś bezideowcy...
Cytat: "Kilofownikownia"
Ludzie którzy dostrzegają szereg nieprawidłowości mogą z tym walczyć w tańszy i mniej dezorganizujący życie miasta sposób.

Czyli jaki? Oprócz wyborów co 4 lata? Przykro mi, ale zdajesz się kwestionować sens uznanego przez ustawę i praktykowanego na całym świecie prawa do zgromadzeń.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #50 dnia: Października 01, 2012, 22:11:17 »
sekator, to co robią w europie też uważam za głupotę. Bo na tego typu zadymach i tak najbardziej cierpią zwykli obywatele i pracownicy. Rozumiem, że jak kierowcy w SPPK protestowali i masowo zjeżdżali z tras na zajezdnie to byłeś zadowolony i cieszyłeś się, że korzystają ze swojego konstytucyjnego prawa do protestu? A reszta ludzi (pasażerów) powinna to była zrozumieć i przyjąć z uśmiechem na ustach? Bo miałem wtedy okazje być w pracy (i pracować, a nie bawić się w dziwne protesty) i gwarantuje ci, że odczucie społeczne było zdecydowanie mniej pozytywne niżby to się mogło wydawać. Jak nic nie rozumieli idei demokracji :lol2:  I już ci wiele razy pisałem, że dla mnie Tusk nie jest idolem tak jak Kaczyński dla ciebie. To jest tylko polityk a nie guru (nieomalże) religijne.

Tomek:
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Dobra, kręcisz. Jeśli marsz to według Ciebie głupota, to uczestnicy marszu to...?
to ludzie mający za dużo czasu. A cała reszta to tylko twoja nadinterpretacja i próba manipulacji (nie pierwsza zresztą)
Cytat: "TomaszTokarczyk"
Aha, nie znasz nikogo takiego, ale tak bardzo pragniesz wierzyć, że może jednak byli tam jacyś bezideowcy...
Ja nie chce wierzyć tylko wierze. Za dużo tego typu sytuacji widziałem/byłem uczestnikiem.
Cytat: "TomaszTokarczyk"

Czyli jaki? Oprócz wyborów co 4 lata? Przykro mi, ale zdajesz się kwestionować sens uznanego przez ustawę i praktykowanego na całym świecie prawa do zgromadzeń.
Wyjaśniłem wyżej co o tym sądzę.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #51 dnia: Października 01, 2012, 22:19:41 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Bo na tego typu zadymach i tak najbardziej cierpią zwykli obywatele i pracownicy.


Zadymy, cokolwiek to znaczy, żadnej w Warszawie nie było (może i szkoda). A zwykli pracownicy i obywatele cierpią nie jak ktoś demonstruje, aby bronić ich praw i przywilejów, ale wtedy gdy władza czuje się bezkarna łamiąc ich prawa, demokratyczne przywileje, skazując ludzi na wykluczenie społeczne, nędzę, bezrobocie i brak perspektyw. Ty z Wykidajłą kochacie władzę i takie wasze prawo, którego ja nie kwestionuję. Ja obecną władzę uważam za szkodliwą dla mojej ojczyzny, więc przeciwko niej protestuję. Poniał ?

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #52 dnia: Października 01, 2012, 22:20:09 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Natomiast jak znowu będzie organizowany wyjazd z Polic albo Szczecina na tego typu zadymę to proszę mi dać znać. Z ochotą przekonam się naocznie o tym heroicznym wysiłku jakim jest jazda autokarem i spacery po mieście. Ale zawczasu uprzedzam, że transparentów nosił nie będę.


Oczywiście zapraszam, wyślij tel. na priva albo swojego maila. Nawet przejazd Ci opłacę.

Cytat: "Kilofownikownia"
Cytat: "Kuba"
Jedna z niemieckich gazet napisała o 300 tys. ;).
Ale przecież Niemcy to wrogowie naszego narodu więc im nie można wierzyć :rotfl:


Największymi wrogami nie są obcy, lecz pożyteczni idioci, którzy swoją POstawą działają na szkodę narodu, tkwiąc w postępującej chorobie zwanej syndromem niewolnictwa. Takim nie przeszkadza, że nie ma już polskiego przemysłu, że jedynie co w Polsce się buduje to supermarkety czy stacje paliw, gdzie nie są generowane pieniądze, tylko pochłaniane i wywożone z Polski. Póki sytuacja ich bezpośrednio nie dotyczy i mają ciepłą wodę w kranie, póki po pracy mogą zasiąść wygodnie w fotelu i strzelać pilotem to na szkło kontaktowe, to na taniec na lodzie czy inne duperele, to jest im dobrze. Żal tylko, że nie dostrzegają, że rodzice nie mają na podręczniki, że polityka obecnego rządu jest antyrodzinna, że często ojciec rodziny zwyczajnie płacze gdzieś po kątach skryty przed dziećmi, żeby go nie widziały w takim stanie, bo nie ma na ich utrzymanie, że gospodarka nie będzie się rozwijać póki nie zadba się o małe i średnie przedsiębiorstwa, którym w dobie kryzysu zamiast pomóc i obniżyć podatki aby nadać im wiatru w żagle, to się te podatki podnosi, że podnosi się wiek emerytalny, szczególnie kobietom, które często nie będą w stanie pracować tak długo. I pomyśleć, że moglibyśmy zmienić to jednego dnia, w dzień wyborów, ale nie... pójdą tacy pożyteczni i zagłosują na "fachowców", żeby Zagranica dobrze o nas pisała, nawet nie przeszkodzi im fakt, że ich głosy będą liczone na serwerach w Rosji. Dalej wypisuj, że każdy jest kowalem swojego losu, skoro tak jest, to czego przesiadujesz tu i tak zawzięcie dyskutujesz? Przecież najważniejsze dla Ciebie jest Twoje własne JA. Robisz to po to, żeby się usprawiedliwić, czy żeby nas do takiej postawy przekonać?
hubalczyk

DarekMirror

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #53 dnia: Października 01, 2012, 22:26:39 »
Cytat: "hubalczyk"
Dzięki Darek za wstawienie Twojej relacji na youtube. Trzeba przyznać, że fachowo to poskładałeś


Ku chwale Ojczyzny !

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #54 dnia: Października 01, 2012, 22:31:35 »
sekator, nie odniosłeś się do protestu o którym mówiłem. Nie udawaj, że nie wiesz w jakim znaczeniu użyłem słowa zadyma bo to idzie (zakładając, że nie wiedziałeś) wyczytać z kontekstu. No i ja uważam PiS za szkodliwe dla naszego kraju ale nie widzę potrzeby (i uważam to za zły pomysł) robić marszów/pochodów/wieców paraliżujących całą dzielnicę. Paniał?
hubalczyk, nie martw się o finanse. Sam opłacę przejazd. Telefon ci chyba nie będzie potrzebny bo możesz mi dać info na priv. Dyskutuję tu na forum bo tak (i dlatego, że jak już pisałem, mam z tego ubaw) :devil: Mam tyle czasu, że mogę sobie na to pozwolić. TV nie oglądam (bo nawet go nie mam w domu). Liczeniem głosów się nie martw, bo oficjalne wyniki i tak podaje się na podstawie list papierowych. A ruscy pewnie nawet nie wiedzieli co było liczone na tych serwerach. A co do "pożytecznych idiotów" i głosowania: w ostatnich wyborach z przyczyn niezależnych ode mnie nie brałem udziału.

PS. Coś ci się shift zacina na literach "p" i "o" :rotfl:

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #55 dnia: Października 01, 2012, 22:40:00 »
Cytat: "Kilofownikownia"
No i ja uważam PiS za szkodliwe dla naszego kraju ale nie widzę potrzeby (i uważam to za zły pomysł) robić marszów/pochodów/wieców paraliżujących całą dzielnicę.


A uważaj sobie co chcesz, mnie to lotto. Jak nie widzisz potrzeby, to ich po prostu nie rób i po krzyku. Tyraj, płać podatki i chwal Donalda Tuska i puszczonego przezeń Bąka (Józefa), kochaj Niesiołowskiego i bądź oświecony jak Wałęsa. Każdy wszak ma swoje ideały, na swój obraz i podobieństwo :rotfl:

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #56 dnia: Października 01, 2012, 22:40:56 »
Czego i tobie życzę sekatorze :devil:

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #57 dnia: Października 01, 2012, 22:49:56 »
Cytat: "Kilofownikownia"
PS. Coś ci się shift zacina na literach "p" i "o"


Ponieważ pisząc o Twojej POstawie, jakoś sam mi palec ląduje na shifcie, ciekawe dlaczego...

Natomiast już teraz zapraszam Cię na Marsz Niepodległości 11.11. Widzisz, nie będzie on organizowany przez PiS, a mimo to wezmę w nim udział. Ponieważ zarzut, że to środowisko PiS dzieli Polaków, jest zarzutem bezpodstawnym. Marsz Niepodległości organizują środowiska, z którymi nieco różnię się poglądami, ale jednak kiedy ma się wspólnego wroga, a obecny rząd bez wątpienia jest wrogo nastawiony do swojego narodu, potrafimy połączyć siły ponad podziałami i we wspólnej sprawie, której na imię Polska, razem podjąć działania. O szczegółach dam Ci znać w odpowiednim czasie na priva. Pytanie tylko, czy starczy Ci odwagi, biorąc pod uwagę, jak 11.11.11 Policja na zlecenie HGW potraktowała wolnych Polaków w Warszawie?
hubalczyk

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #58 dnia: Października 01, 2012, 22:52:57 »
hubalczyk, odwagi do wyjazdów wszelakich mi nie brakuje (no może za wyjątkiem niedużych jachtów na Bałtyku bo mnie czasami choroba morska łapie) natomiast (niestety) nie wiem gdzie będę tego 11.11. Ale o ile będę miał czas to z wielką ochotą się wybiorę.

sekator

  • Gość
Wielki protest w Warszawie 29 września 2012 r.
« Odpowiedź #59 dnia: Października 01, 2012, 22:55:47 »
Cytat: "hubalczyk"
Pytanie tylko, czy starczy Ci odwagi, biorąc pod uwagę, jak 11.11.11 Policja na zlecenie HGW potraktowała wolnych Polaków w Warszawie?


Podobno goście specjalni dostaną ochronę radosnej młodzieży niemieckiej, której bojowe wyczyny wychwalał tu na forum Wykidajło, więc myślę, że kilofawnikowni włos z głowy nie spadnie. Jak nie, to my wstrętni, polscy faszyści zaopiekujemy się naszym kolegą z Polic, żeby mu się żadna krzywda nie stała. :lol2: