Police i okolice > Turystyka

[Trzebież] Trzebież

(1/7) > >>

zaski:
wybrałem się dzisiaj z rodzinką w poszerzonym składzie o rodzinę z Polski do naszego kurortu lokalnego. Postanowiliśmy skorzystać z transportu miejskiego tzn. LS na dzień dobry pierwszy problem nie ma rozkładów jazdy na Siedleckiej przy rondzie, ani przy MOKu ani nawet w Trzebieży co zakończyło się 40 minutowym czekaniem na przystanku końcowym i przyglądaniu się do czego zdolni są z nudów kierowcy i kanary SPPK którzy całe te 40 minut naszego oczekiwania stali a raczej kombinowqali siedząc chodząc itp.naprzeciw przystanku. Po dotarciu do kurortu powitał nas ( w sobotę ok. 12) wysypujący się kubeł śmieci ale nie taki przystankowy, bo tam nawet ławki nie ma w wiacie, ale taki jaki znamy z osiedlowych śmietników. Po tym nieprzyjemnym powitaniu, coś na poprawę humoru, oznaczenie alejki/deptaku - okrągły niebieski znak informacyjny że to alejka dla pieszych i ścieżka rowerowa a pod nim tabliczka nie dotyczy rowerzystów. Samej plaży też przydałoby się sprzątanie np. takim sitem jak na głębokim. Pomimo tych niedogodności i  wysokich cen np. za rower wodny, eskapadę można było uznać za udaną - bo dopisała tylko pogoda. :sunny:

Ważniak:

--- Cytat: "zaski" ---okrągły niebieski znak informacyjny że to alejka dla pieszych i ścieżka rowerowa a pod nim tabliczka nie dotyczy rowerzystów
--- Koniec cytatu ---
Okrągłe i niebieskie są znaki nakazu ;-)
A ta tabliczka spod niego prawdopodobnie została zdjęta z innego znaku stojącego obok - zakazu poruszania się pojazdów mechanicznych (taki biały z czerwoną obwódką) i przykręcona do tego niebieskiego ;-)

zaski:

--- Cytuj (zaznaczone) ---A ta tabliczka spod niego prawdopodobnie została zdjęta z innego znaku stojącego obok - zakazu poruszania się pojazdów mechanicznych (taki biały z czerwoną obwódką) i przykręcona do tego niebieskiego
--- Koniec cytatu ---

jedyny biały z czerwoną obwódką jest ale z cyferkami 30 mądralo i nie interesuje mnie jak on tam się znalazł - śmieszy i jest po prostu żenujący bałagan tam panujący i tyle. Tak samo bzdurą jest znak zakazu psów na plaży bo i tak lezą z nimi na plaże i tak, a jak zwrócisz uwagę to właściciel szczeka bardziej niż jego pies. Słoneczny patrol (ratownicy) uwagi też nie zwracają a panie policjantki tylko przemknęły swym świeżo umytym stilo i nawet nosa za szybę nie wysadziły tak były pochłonięte rozmową ze sobą. No i te autobusy. Jaki sens ma utrzymywanie dwóch osób siedzących godzinę czasu w autobusie w oczekiwaniu na kurs same straty i stwarzanie dodatkowego zagrożenia dla pasażerów.

Ważniak:

--- Cytat: "zaski" ---jedyny biały z czerwoną obwódką jest ale z cyferkami 30 mądralo
--- Koniec cytatu ---
Mylisz się, byłem w Trzebieży w czwartek i również zwróciłem uwagę na te znaki, ale ja jeszcze zauważyłem taki(stoi jakieś dwa metry od znaku nakazu:


--- Cytat: "zaski" ---Jaki sens ma utrzymywanie dwóch osób siedzących godzinę czasu w autobusie w oczekiwaniu na kurs same straty
--- Koniec cytatu ---

A to nie dzięki temu, że w autobusie jest kontroler linia samorządowa jest opłacalna? Przecież gdyby go nie było mało osób kupowało by bilet ;-)


--- Cytat: "zaski" ---stwarzanie dodatkowego zagrożenia dla pasażerów
--- Koniec cytatu ---

No jeżeli ktoś zapytany o bilet przez kontrolera dostaje zawału to rzeczywiście, stwarza on (kontroler) zagrożenie.

Ardilla:

--- Cytat: "zaski" ---pierwszy problem nie ma rozkładów jazdy na Siedleckiej przy rondzie, ani przy MOKu ani nawet w Trzebieży co zakończyło się 40 minutowym czekaniem na przystanku końcowym
--- Koniec cytatu ---
 

to przed wyjazdem trzeba było sobie sprawdzić na stronie sppk , a nawet wirtualnych polic , tam są rozkłady jazdy.


--- Cytat: "zaski" --- i przyglądaniu się do czego zdolni są z nudów kierowcy i kanary SPPK którzy całe te 40 minut naszego oczekiwania stali a raczej kombinowqali siedząc chodząc
--- Koniec cytatu ---

jak mają czas wolny to nich sobie nawet leżą  ,  a nawet tańczą kankana ich sprawa , nie widzę w tym nic denerwującego , że sobie chodzili


--- Cytat: "kubapolice" ---zaski napisał/a:
Jaki sens ma utrzymywanie dwóch osób siedzących godzinę czasu w autobusie w oczekiwaniu na kurs same straty

A to nie dzięki temu, że w autobusie jest kontroler linia samorządowa jest opłacalna? Przecież gdyby go nie było mało osób kupowało by bilet  

zaski napisał/a:
stwarzanie dodatkowego zagrożenia dla pasażerów

No jeżeli ktoś zapytany o bilet przez kontrolera dostaje zawału to rzeczywiście, stwarza on (kontroler) zagrożenie.
--- Koniec cytatu ---


Racja , ls przynosi znacznie większe dochody od kiedy są konduktorzy , i nie trzeba martwić się o bilet jak się wsiada do ls .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej