Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana  (Przeczytany 65620 razy)

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 27, 2010, 20:42:43 »
No po waszych postach od poniedziałku i ja zacznę,lubię mięsko,nie jem chleba,zobaczymy jak to będzie.Przed wakacjami w tamtym roku na zupie kapuścianej udało mi się zrzucić 12kg(och te kilogramy po ciąży).Niestety organizm się do zupy już przyzwyczaił i nie skutkuje.Wiadomo,że w lato łatwo utrzymać wagę,jest większy wybór owoców i warzyw,przez zimę znów przybyło 5 kg,które przydałoby się zrzucić.Wczoraj zaczęłam czytać książkę,którą pożyczyłam od koleżanki,w weekend robię zakupy i jazda,zobaczymy jak będzie.Wszystkim życzę powodzenia.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 27, 2010, 20:59:08 »
Mam jeszcze pare fajnych przepisów... co jakis czas coś wrzucę...
pozdrawiam zdrowo odżywiających się

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 01, 2010, 15:15:40 »
95,5 kg i leci... :jupi: 10 spadła prawie bez pół kilograma!mąka żytnia jest dopuszczalna?ciemna jest.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 01, 2010, 18:22:33 »
Niedopuszczalna hi hi! Pozdrawiam i gratuluję!
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 04, 2010, 11:45:21 »
No a ja 5 dzień i się trzymam .Wczoraj nawet na grillu byłam,rybkę i twarożek ze sobą wzięłam i jest ok.Da się wytrzymać.No i 2,3kg przez 5 dni to nie jest tak źle,choć myślałam,że efekty będą lepsze,ale lepsze takie,niż żadne.Już nie mogę się doczekać aż wprowadzę warzywa.powodzenia dla innych.ciężko(kumpela ze mną zaczynała i po jednym dniu dała spokój za dobry obiad,a teraz ma zamiar zacząć znowu.)ale efekty są.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 04, 2010, 19:04:06 »
Mnie juz poleciało 11 kg w półtora miesiąca,także warto,a zaznaczam ,ze czasem się zgrzeszy z jedzonkiem,ale bez konsekwencji.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 07, 2010, 13:29:44 »
No u mnie 8 dzień i 2.8kg spadło.Jak na tydzień diety to super,ale teraz waga spada po        0.1 kg tylko a to już mniej motywuje,ale się trzymamy dalej.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 15, 2010, 00:04:47 »
92 kg już z wyjściowych 105!:)2 miesiące niecałe i leci dalej na spokojnie. :jupi:  :rotfl:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 15, 2010, 00:09:17 »
A ja Wam coś powiem: pykam sobie na orbitreku po 1,5h dziennie, obciążenie średnie, samopoczucie rewelacyjne, sen super, kondycja progresywnie lepsza, jednym słowem: jem wszystko i zrzucam zbędne kilogramy. Ruch to zdrowie!

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 15, 2010, 09:51:16 »
A ja mam orbitrek w domu, ćwiczyłam na początku roku codziennie po 45 minut na średnim obciążeniu, jadłam mniej i... nie chudłam! A przy diecie mam już 61,4 kg (waga początkowa - 70 kg). Orbitrek stoi i wywołuje u mnie wyrzuty sumienia bo został wieszakiem hi hi!
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 15, 2010, 11:39:44 »
Każdy organizm jest inny.Jeden spala szybciej inny wolniej.JA troszkę grzeszę z jedzeniem,ale rzadko i mimo wszystko spada waga aż miło.I nie jestem głodny wogóle.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 15, 2010, 12:09:01 »
16 dzień i 3,7 mniej.Jak tak dalej pójdzie to przed wyjazdem na wakacje wchodzimy w   fazę 3.
Cytat: "speedbax"
A ja Wam coś powiem: pykam sobie na orbitreku po 1,5h dziennie, obciążenie średnie, samopoczucie rewelacyjne, sen super, kondycja progresywnie lepsza, jednym słowem: jem wszystko i zrzucam zbędne kilogramy. Ruch to zdrowie!

Wiesz,na brak ruchu nie narzekam,mam córki w wieku 2,6,8 lat i psa,nie da się posiedzieć.Oprócz tego chodziłam na aerobik i siłownię na 2 godziny 2x w tygodniu.Spacery lub marsz minimum 2 godziny dziennie to u mnie norma a i tak spadać nic nie chciało.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 15, 2010, 12:19:13 »
Cytat: "tatankas"
Spacery lub marsz minimum 2 godziny dziennie to u mnie norma a i tak spadać nic nie chciało.


Faktycznie to może być sprawa organizmu, ja mam to szczęście, że u mnie trening daje efekty, życzę wszystkim odchudzającym się maksymalnych i szybkich efektów ;D . Pozdrawiam.

Offline tatankas

  • Moderator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1068
    • Zobacz profil
    • http://www.toz.police.pl/
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 21, 2010, 23:13:50 »
No i waga zeszła do tej z przed roku,spadło 4,1kg w 3 tygodnie.teraz najgorsze,bo chciałabym jeszcze 4kg zrzucić,ale w tamtym roku po osiągnięciu tej wagi stanęłam i nie chciało spaść niżej,mam nadzieję,że tym razem będzie inaczej,w przeciwnym razie szlag mnie trafi,ominęły mnie już trzy porządne imprezy grill+procenty,byłam ale ze swoim jedzonkiem i woda,masakra.Zobaczymy czy dalej będzie leciało,jeżeli tak to trud się opłacał.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
DIETA PROTEINOWA dr Pierre Dukana
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 22, 2010, 15:07:49 »
Ja stwierdziłam, że kończę II fazę z wynikiem 61,5 kg. Chciałam schudnąć 10 kg, schudłam prawie 9 i waga znów stoi. Nie mogę patrzeć na makrele i chudą wędlinę. Jedyne, co ciągle mogłabym jeść to twaróg na słodko (ze słodzikiem) i jogurt naturalny z otrębami owsianymi. To mi smakuje i nie zbrzydło mi. Kupiłam w sklepie ciemne pieczywko z ziarnami i dziś po raz pierwszy od dwóch miesięcy zjadłam na śniadanie dwie kanapeczki. Jeszcze ciągle będę dbać o dietę, ale nie mogłam ostatnio przełknąć chlebka dukanowskiego, marzyłam o normalnym pieczywie. Także jeszcze mieszam II i III fazę, ale zaczynam kolejny etap.
A wczoraj w nagrodę kupiłam sobie bluzeczkę w rozmiarze 38 (nosiłam 42)!

Pozdrawiam wytrwałych, trochę cierpliwości Tatankas. U mnie też waga stała co 5 kg, jakiś czas nie mogłam zejść z 65 kg, ale poszła winda dalej. Tylko trzeba zachować rygor.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli