Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza  (Przeczytany 197289 razy)

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #570 dnia: Stycznia 14, 2010, 22:00:04 »
Cytat: "nashi"
W ostatnich wyborach kandydował radny Adam S. i z tego co wiem zajął nie najgorsze miejsce

Akurat miejsce zajął 5 na 5 kandydatów, faktem jest natomiast, że wynik zrobił przyzwoity.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #571 dnia: Stycznia 14, 2010, 22:39:34 »
Państwo raczą żartować. Burmistrzem, co oczywiste, zostanie Władysław Diakun. Największy problem w tym, by zgodził się startować. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zechce "w dzisiejszych, polickich, trudnych czasach" dokonywać eksperymentów z kimś "nowym". Ludzie mają instynkt zachowawczy.
Obecny burmistrz jest dobrym burmistrzem, a mniemane "lepsze" jest wrogiem dobrego. Nikt nie chce chaosu w gminie. Reelekcja W. Diakuna gwarantuje nieobecność zawirowań.
A wizje? Abstrahując od wizji byłych działaczy PO (Atamańczuk, Łuczak) pora na nie przyjdzie kiedy świat się uspokoi. Za 4-8 lat. Nie wcześniej. Niech się uporządkują sprawy Zakładów. Niech się uporządkuje sytuacja w Polsce. Niech się uporządkują realia światowe. Na razie - postawmy na sprawdzonych. Gmina Police ma się dobrze. Zatem nie ryzykujmy zaburzeń!

patrykpolice

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #572 dnia: Stycznia 14, 2010, 23:00:20 »
Cytat: "yak"
Państwo raczą żartować. Burmistrzem, co oczywiste, zostanie Władysław Diakun. Największy problem w tym, by zgodził się startować. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zechce "w dzisiejszych, polickich, trudnych czasach" dokonywać eksperymentów z kimś "nowym". Ludzie mają instynkt zachowawczy.
Obecny burmistrz jest dobrym burmistrzem, a mniemane "lepsze" jest wrogiem dobrego. Nikt nie chce chaosu w gminie. Reelekcja W. Diakuna gwarantuje nieobecność zawirowań.
A wizje? Abstrahując od wizji byłych działaczy PO (Atamańczuk, Łuczak) pora na nie przyjdzie kiedy świat się uspokoi. Za 4-8 lat. Nie wcześniej. Niech się uporządkują sprawy Zakładów. Niech się uporządkuje sytuacja w Polsce. Niech się uporządkują realia światowe. Na razie - postawmy na sprawdzonych. Gmina Police ma się dobrze. Zatem nie ryzykujmy zaburzeń!


Cóż za hipokryzja. Żal mi pana panie Kłys. Po prostu żal.
A najlepszym kandydatem na burmistrza jest ponowię co pisałem - p. Chmielewska Ewa. I nawiązując do dawnych wypocin p. Kłysa w sprawie wykształcenia - jest to osoba z 2 czy 3 fakultetami + jakimiś certyfikatami i kursami (zarządzanie oświatą + językowe). Miałem przyjemność współpracować z Tą Panią podczas dwóch inicjatyw Jej stowarzyszenia stąd wiem. Ponadto właśnie m.in. przy takich pracach można poznać człowieka, jego zaangażowanie, podejście, obycie, postawę, i wiele innych cech.
A p. Diakun jak mnie pamięć nie myli - jest z wykształcenia aparatowym... - zresztą pan panie Kłys najlepiej o tym wie - w końcu nie kto inny jak kilka lat temu pański periodyk roił się od porównań wykształcenia i Diakuna i tego od banku spółdzielczego - wybaczcie nazwisko mi umknęło.

Niech się pan cieszy nowym stanowiskiem - faktycznie było NIEZBĘDNE, szczególnie po zabraniu wkładek z Zakładów i spadku poczytności Pańskiego świerszczyka. Ciekawe - ma pan nienormowany czas pracy w UM? Choć pewnie znajdzie się czas na godzenie wszelkich pańskich obowiązków... Ehh... żenada. żenada.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #573 dnia: Stycznia 14, 2010, 23:32:09 »
Patryku używasz kiepskich argumentów. Wykształcenie, fakultety to jedno a zaufanie społeczne to drugie. Diakun je ma, i nie stracił go od ostatnich wyborów. Chmielewska ma grono sympatyków i może wystarczy jej na zdobycie mandatu radnej, i na nic więcej. Poza tym, fakultetami niech się chwalą osoby z dorobkiem naukowym na poziomie min. doktora. Teraz każdy magister, jeśli ma czas, chęci i pieniądze może co roku zrobić sobie nowy fakultet.
Zwolennikiem Diakuna nie jestem. Uważam, że jesli Diakun nie wystartuje w wyborach to nie z racji zmęczenia i kłopotów ze zdrowiem lecz z powodu swojej przeszłości. Jeśli jest na niej skaza lustracyjna, to lepszym wariantem będzie dla niego odejście w glorii i chwale, jako ojciec tego miasta, niż sponiewieranie i zaprzepaszczenie swojego dorobku i wizerunku.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

yak

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #574 dnia: Stycznia 14, 2010, 23:37:41 »
Podskakuj patryk dalej. A będzie - jak powiedziałem!

sekator

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #575 dnia: Stycznia 15, 2010, 08:38:28 »
ach jak ten wstrętny patryk podskakuje, z jakąż rozkoszą przyłożyłoby się mu pałą po głowie...

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #576 dnia: Stycznia 15, 2010, 12:32:07 »
Cytat: "patryk"
A najlepszym kandydatem na burmistrza jest ponowię co pisałem - p. Chmielewska Ewa. I nawiązując do dawnych wypocin p. Kłysa w sprawie wykształcenia - jest to osoba z 2 czy 3 fakultetami + jakimiś certyfikatami i kursami (zarządzanie oświatą + językowe).

Sam kolego wystawiasz tej kandydaturze złe świadectwo.Gmina sprawnie zarządza oświatą i taki "fachowiec nie jest jej potrzebny.Zresztą cechą towarzyszącą większości pedagogów jest nieomylność,która w zarządzaniu takim organizmem jak gmina może rodzić wiele konfliktów.Dlatego "fachowiec"od oświaty moim zdaniem powinien zajmować się oświatą i tylko oświatą a  jeśli jest już na emeryturze powinien intensywnie odpoczywać po trudach zmagania się z niewiedzą uczniów.



Cytuj (zaznaczone)
Niech się pan cieszy nowym stanowiskiem - faktycznie było NIEZBĘDNE, szczególnie po zabraniu wkładek z Zakładów i spadku poczytności Pańskiego świerszczyka. Ciekawe - ma pan nienormowany czas pracy w UM? Choć pewnie znajdzie się czas na godzenie wszelkich pańskich obowiązków... Ehh... żenada. żenada.

Kolego,złość urodzie szkodzi tym bardziej im mocniej angażujesz się w przegraną kandydaturę i tym gorzej jeśli również jesteś nauczycielem.

kolins

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #577 dnia: Stycznia 19, 2010, 13:10:12 »
Pan Sobczyk i pani Chmielewska są sympatyczni, ale nie mają wielkiego zaplecza społecznegoi politycznego. :chef:

sekator

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #578 dnia: Stycznia 19, 2010, 14:08:29 »
sorry Cie bardzo, ale sympatyczna to może być ciocia Józia z Pułtuska, ja chcę miec burmistrza wykształconego, merytorycznie przygotowanego, kreatywnego, znającego przynajmniej jeden język obcy, nie umoczonego, uczciwego i transparentnego....jak takiego znajdziecie to dajcie znać, bo ja chyba ślepy jestem i nie widzę...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #579 dnia: Stycznia 19, 2010, 14:12:00 »
Tacy to tylko w Erze.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

sekator

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #580 dnia: Stycznia 19, 2010, 14:39:29 »
nie bądź takim pesymistą...to jest w sumie dośc duże miasto i pewnie wielu jest takich w Policach, tylko jeszcze o nich nie usłyszeliśmy (trzeba przynajmniej w to wierzyć)..

patrykpolice

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #581 dnia: Stycznia 19, 2010, 18:35:15 »
Nawiązując do kilku poprzenich wypowiedzi oraz dawnych wywodów p. Kłysa...

Nie mam żadnego interesu w tym, aby wygrała p. Chmielewska i na tym fakcie mi nie zależy, ale wiem jedno, nie można doprowadzić po raz kolejny gminą rządził ktoś taki jak p. Diakun. Dlaczego w ogóle zadałem sobie trud i dowiadywałem się jakie wykształcenie prezentuje sobą p. Chmielewska? Otóż w jednym czy nawet kilku swoich postach jeśli nie w tym temacie to w innym z działu polityka p. Kłys wyliczał czy też wyszydzał jej wykształcenie, ale jakoś nie widzi problemu, jeśli chodzi o aparatowego z zawodowym wykształceniem Burmistrza. Zresztą przed wyborami w których startował p. Diakun oraz Wirkijowski, to właśnie znacznie wyższe wykształcenie p. Wirkijowskiego było ZALETĄ nie do podważenia, którą to p. Kłys w niebo wywyższał - ale rozumiem, pamięć krótka i wybiórcza, w konkretnej sytuacji o takich szczegółach lepiej nie pamiętać, bo niby z jakim wykształceniem można to zestawić - gimnazjalista ma większy dorobek naukowy od burmistrza. I prawdą jest, jak ktoś napisał, że dziś nie ma się czym chwalić mając tyt. mgr przed nazwiskiem, ale daje to jakiś pogląd na osobę. Ale dość złośliwości :)
Pan Kłys i kilku grających w ten sam rytm co on, są niepoprawnymi hipokrytami i to jest żałosne i kolące w oczy, właśnie dlatego uważam, że z takim kolesiostwem należy w gminie i w powiecie skończyć! Niewielu ludzi w ogóle się polityką interesuje, niewielu ma pojęcie o co w ogóle w samorządzie chodzi, ale ktoś kto z tym "towarzystwem" się spotkał, a szczególnie z naszym polickim, ten z pewnością wie że wszelkiej maści układów, smarujących rekę kolegom i dbającym o wspólne interesy jest tu wielu. Oczywiście - wiem podniesiecie lament, że do prokuratury, CBA, itp. skoro wiem, trzeba to zgłosić, ale wszyscy wiemy, że tutaj wszystko jest robione na oczach wszystkich, tyle że w białych rękawiczkach. Jak inaczej mówić o fikcyjnych stanowiskach, sponsorowaniu prywaty, dbaniu o swój wizerunek utrzymując lokalnych pismaków i ich rodziny? To tylko jedne z wielu przykładów, ale takie najbardziej namacalne, bo dotykają bezpośrednio najbardziej krzyczącego na tym forum. Największego, nieszczerego, hipokryty. Dlatego uważam, że POTRZEBA zmian! Żeby stała się normalność, a wszelkie takie układy zostały zakończone. Diakun, od zawsze otaczał się wyjątkowo złymi ludźmi, fałszywymi, zgrywającymi przyjaciół, fachowców, a tak naprawdę liczących jak wykorzystać burmistrza - z tej perspektywy zgadzam się, Diakun jako osoba, jest do przełknięcia, gdyby nie otaczającego go środowisko, robiące mu wodę z mózgu. Odrębną sprawą jest też jego reprezentatywność, o której już kiedyś pisałem. Jego zachowanie się na oficjalnych eventach, sposób na działanie miasta. etc. dużo by pisać. Podobny syf jest w powiecie. Oby dni takiego Guździoła na stołku starosty były policzone. Faktycznie całkiem rozsądny jest Bednarek, choć też nie bez wad - ale odnoście ataku na nauczycieli - p. Andrzej także jest z tą branżą związany z wykształcenia czy wieloletniej pracy zawodowej, prawda? Ale cóż, hipokryci nie dostrzegą związku.

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #582 dnia: Stycznia 20, 2010, 12:16:43 »
Cytat: "patrykpolice"
Nawiązując do kilku poprzenich wypowiedzi oraz dawnych wywodów p. Kłysa...


No, proszę. A już myslałem że na Forum brak rozsądnych osób umiących merytorycznie powiązać fakty. Czyli można. W odpowiedniej kulturze utrzymać swoje wypowiedzi. Policzanom potrzebna jest dyskusja z braku odpowiedniej wiedzy i zainteresowania samorządem. Tak, Samorządem. Bo na dobrą sprawę mało kto wie co to takiego. Administracja tego Forum, wielokrotnie udawadniała swoimi wykluczeniami trend utrzymania "poziomu" niewiedzy. Dla tych rozsądniejszych, nie potrzeba wymieniać nazwisk osób które swoimi wypowiedziami szkodzą tej Gminie. Pozostawiam to Tobie - czytelniku.
I już na koniec. Gdybyś zamienił Patryku, słowo "eventach" na polskie, będę "za" !
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

sekator

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #583 dnia: Stycznia 20, 2010, 12:18:40 »
troche wcześniej pisałem, że Gryf wygra najblizsze wybory, ale moje przekonanie nie wynika z faktu, że ewentualna wygrana będzie wynikiem właściwego rządzenia.... wynika ona niestety z przeświadczenia, że ludzie Gryfa praktycznie zawłaszczyli sobie nasze miasto, ich rodziny, znajomi znajomych sa obsadzani we wszystkich możliwych instytucjach, spółkach itp a to niestety stanowi dla Gryfa twardy elektorat , który doskonale wie , że w przypadku przegranej czeka go bolesne oderwanie od koryta, więc zrobi wszystko aby do tego nie doszło.....

jezat

  • Gość
[Police] Wasz typ kandydata na przyszłego burmistrza
« Odpowiedź #584 dnia: Stycznia 20, 2010, 16:30:42 »
Cytat: "sekator"
troche wcześniej pisałem, że Gryf wygra najblizsze wybory, ale moje przekonanie nie wynika z faktu, że ewentualna wygrana będzie wynikiem właściwego rządzenia.... wynika ona niestety z przeświadczenia, że ludzie Gryfa praktycznie zawłaszczyli sobie nasze miasto, ich rodziny, znajomi znajomych sa obsadzani we wszystkich możliwych instytucjach, spółkach itp a to niestety stanowi dla Gryfa twardy elektorat , który doskonale wie , że w przypadku przegranej czeka go bolesne oderwanie od koryta, więc zrobi wszystko aby do tego nie doszło.....

Na razie mamy do czynienia z bolesnym oderwaniem od koryta desantu z polickiej
Platfuuuormy.Jeśli zaś chodzi o twoje pobożne marzenia to mają się one tak jak napisałeś
na wstępie.Na pewno mieszkańcy Polic powiedzą stop awanturnikom z polickiej PO,wystarczy ich tylko informować o przedwyborczych sztuczkach konkurencji.