Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Grzyby  (Przeczytany 118033 razy)

Zafrina

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #105 dnia: Września 26, 2009, 11:47:41 »
Cytat: "Nataleczka"
coś mi sie zdaje , że wykosiliście wszystkie grzyby! i pewnie o ile jutro się wybiorę nic nie znajdę i będę płakać :)


Więcej optymizmu :) Przed wyjściem z domu przygotuj słoiki i powiedz rodzinie, żeby szykowała się na zupę grzybową - będziesz miała motywację by wrócic z pełnym wiadrem .

Powodzenia Nataleczko

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #106 dnia: Września 26, 2009, 15:11:57 »
Zafrina tak panikowałam a nazbierałam tyle grzybów, że hej w życiu tyle nie miałam :):):)  zdjęcie nie zrobiłam musicie mi na słowo uwierzyć a zbierałam malutkie do słoiczków :) jestem bardzo zadowolona , aż z lasu nic chciało się wychodzić.
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #107 dnia: Września 26, 2009, 22:34:24 »
Cytat: "Nataleczka"
Zafrina tak panikowałam a nazbierałam tyle grzybów, że hej w życiu tyle nie miałam :):):)  zdjęcie nie zrobiłam musicie mi na słowo uwierzyć a zbierałam malutkie do słoiczków :) jestem bardzo zadowolona , aż z lasu nic chciało się wychodzić.




No ładnie na grzybach i to beze mnie oj nie ładnie tak. nie wiem czy ci wierzyć z tymi grzybkami no ale niech Ci będzie :P i te słoiczki haha  :crazy:  :crazy:  :crazy:

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #108 dnia: Września 27, 2009, 17:55:59 »
Przepraszam Cię ale Ty byłaś na uczelni :] a jest tyle grzybów , że to sie w głowie nie mieści możemy jeszcze skoczyć :P na grzybobranie
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

czechu

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #109 dnia: Września 27, 2009, 20:11:55 »
Ja co roku wybieram się w okolice Brzózek, Myslibórz, Trzebież i zawsze cos znajde...W tym sezonie byłem pare razy i pomimo tzw. suszy grzybowej  udało mi sie zebrac pare grzybów...

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #110 dnia: Września 27, 2009, 20:20:07 »
jak susza grzybowa ?? chyba susza leśna bo w lesie jest grzybów w bród  :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #111 dnia: Września 27, 2009, 20:33:44 »
To zależy - bo po jednej stronie drogi (leśnej) może być zatrzęsienie grzybów, a po drugiej stronie może nie być żadnego... Wiem to z autopsji ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

matthias99

  • Gość
Grzyby
« Odpowiedź #112 dnia: Września 28, 2009, 07:52:38 »
A ja zbieram grzybki po pół wiadra. Więcej nie mogę bo później dużo roboty z nimi. Ale powolutku  powolutku co drugi dzień słoików i grzybków  przybywa :)
No i niestety czasem przyjaciela ze sobą przyprowadzę (kleszcza) ich w tym roku też dużo jest.

Offline Jadzia31x

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #113 dnia: Października 04, 2009, 21:11:52 »
Jak tam grzybki na Dobieszczynie i okolicach Stolca?
Są zimne noce i boje się że jeszcze trochę i nie będzie grzybów, możecie coś polecić gdzie obecnie jest najwięcej podgrzybków? -Od Dobieszczyna , Myśliborza czy może Stolca?
Ostatnio byłam to więcej ludzi niż grzybów, do tego wszyscy chodzą wściekli bo mało zbierają, dużo ludzi mówi ze w tamtym rok było dwa razy więcej grzybów, są tez tacy co starsza ze to już koniec pojawu grzybów, zimne noce i te sprawy.
W zagajnikach młodszych coś tam się zaczęło pokazywać ale jak tyle ludzi co przeszło w weekend to już nic nima a no mało też rośnie i jest nędza.
Ja byłam trochę  , tak na grzybkach, przypadkowo w sumie bo wracałam z konferencji i bankietu wstąpiłam na godzinkę do lasu ale nie miałam dobrego obuwia aby chodzić więcej... Obcasy do lasu to niestety złe buty, nie dość że mało nazbierałam to mało co nóg nie połamałam nie mówiąc już o porwanym żakiecie który zahaczyłam o jakieś krzataraki, jarzyny. Ale mówię Wam , miny i obcinki ludzi były bezcenne, jeden Starszy Pan nawet mi zdjęcie zrobił z samochodu na parkingu :)
Ale numer będzie jak będzie moja fotka gdzieś w jakiejś gazecie w dziale humor... (odpukać)
Wracając do grzybów to już na takie poważne grzybobranie planuje wybrać się za kilka dni, mam nadzieje ze co nazbieram.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #114 dnia: Października 05, 2009, 06:29:01 »
Bylem ekipa w piatek i powiem, ze grzybow bylo pelno, a ludzi jeszcze wiecej. Nazbieralismy troche mniej jak na poprzednim foto, ktore dalem.

W tygodniu moze jeszcze sie przejade obadac sytuacje.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #115 dnia: Października 05, 2009, 07:09:45 »
Zgadzam się z przedmówcą że grzybów jest pełno. Ja juz mam tyle w domu że żona zakazała mi już jeździć do lasu i zbierać bo juz ma dosyć czyszczenia, krojenia, gotownia, suszenia itp.  :lol2:  Zapasy porobione.

Offline Jadzia31x

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #116 dnia: Października 06, 2009, 18:59:20 »
No chyba żartujecie z tym że sa grzyby... Dzis bylam i ledwo co pól wiadra zebralam.,do tego same stare kapcie... W lesie tylko widzíalam jedna osobe ktora miala duzo grzybow ale widac ze gosc mial dobre miejsce bo same borowiki
A tak reszta prawie ze nic...
Beda jeszcze grzyby?
Aha i wie ktos moze czy sa juz na Dobieszczynie s są podgrzybki zlotawe??
Pozdrawiam

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #117 dnia: Października 06, 2009, 20:06:46 »
Przeniosłem ten topik do działu, który wg mnie lepiej odpowiada tematowi.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #118 dnia: Października 07, 2009, 10:34:35 »
Cytat: "Jadzia31x"
No chyba żartujecie z tym że sa grzyby... Dzis bylam i ledwo co pól wiadra zebralam.,do tego same stare kapcie... W lesie tylko widzíalam jedna osobe ktora miala duzo grzybow ale widac ze gosc mial dobre miejsce bo same borowiki
A tak reszta prawie ze nic...
Beda jeszcze grzyby?
Aha i wie ktos moze czy sa juz na Dobieszczynie s są podgrzybki zlotawe??
Pozdrawiam


Wczoraj wracałem z roboty to dwóch gości szło i każdy po wiaderku w ręce dzierżył. ;]

Może jutro się wybiorę jeszcze.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Jadzia31x

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 35
    • Zobacz profil
Grzyby
« Odpowiedź #119 dnia: Października 07, 2009, 12:03:40 »
Hmmm...
No wiaderko to na te lasy raczej nie zbyt dobry wynik, a jakie dokladniej okokice i czy sa juz
Podgrzybki złotawe.?