Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Caritas  (Przeczytany 41547 razy)

wtrych

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpnia 21, 2010, 08:59:29 »
z prostej pewnie przyczyny po za stekiem kłamstw, pomówień i oszczerstw nie wiele pozytywnych informacji tu jest a po za tym informacji zasięga się u źródła a nie od plotkarki martaz, z resztą proboszcz tęż ploty siejesz i boisz się ich konfrontacji

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpnia 21, 2010, 10:02:08 »
Cytat: "wtrych"
z prostej pewnie przyczyny po za stekiem kłamstw, pomówień i oszczerstw nie wiele pozytywnych informacji tu jest a po za tym informacji zasięga się u źródła a nie od plotkarki martaz, z resztą proboszcz tęż ploty siejesz i boisz się ich konfrontacji
  nie jest plotką fakt iz podarowane przeze mnie rzeczy nie trafiły do magazynu i ludzi potrzebujących . Jak informacji szukać u żródła myślisz że co by powiedziały że zabrały rzeczy które niebyły dla nich hhahahahahahahhahaha.

wtrych

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpnia 21, 2010, 10:51:47 »
Myślę że łżesz, a tu się zalogwałeś tylko po to by bezkarnie szkalować ludzi i wcale bym się nie zdziwił gdyby to było nowe wcielenie martaz. Sam fakt, że boisz się pójść zapytać. Po za tym co to za darczyńca, ktry potem chce odebrać co podarwał :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpnia 21, 2010, 10:55:44 »
Cytat: "wtrych"
nowe wcielenie martaz


Niemożliwe. Za mało byków w pisowni.

wtrych

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpnia 21, 2010, 12:53:55 »
:rotfl:

zły caritas

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpnia 21, 2010, 13:57:57 »
Cytat: "proboszcz"
Cytat: "lena"
Ryżu nie rozdawaliśmy bo w tym roku jeszcze nie mieliśmy.Zapraszam we wtorek do caritasu ,odpowiem na wszystkie pytania.Będę w godz 16,30-17,45.OK ?
dlaczego nie możesz odp na forum nie mam zamiaru lecieć do caritas-u bo nie mam po co
A już cieszyłam  się że  będzie okazja skonfrontować te wszystkie rewelacje.Wcześniej proboszcz obiecał, że przyjdzie we wtorek. A swoją drogą  nie jest  nadużyciem podawanie się za kogoś kim  się  nie  jest

lena

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpnia 22, 2010, 01:37:27 »
Na forum nie nie mogę przedstawic dokumentów,dowodów wpłat,faktur,ksiąg wpisu odbioru żywności poterdzonego peselem i podpisem odbierającego. Może ten nieszczęsny miś pojechał do Sandomierza jeżeli był nie zniszczony i taki ładny-tylko żeby jakiemuś dziecku gardłem nie wyszedł. INFORMACJA .W dalszym ciągu zbieramy dary dla powodzian razem z Caritas Archidiecezjalną wspomagamy Sandomierz i okolice.

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpnia 25, 2010, 16:37:11 »
Cytat: "lena"
Na forum nie nie mogę przedstawic dokumentów,dowodów wpłat,faktur,ksiąg wpisu odbioru żywności poterdzonego peselem i podpisem odbierającego. Może ten nieszczęsny miś pojechał do Sandomierza jeżeli był nie zniszczony i taki ładny-tylko żeby jakiemuś dziecku gardłem nie wyszedł. INFORMACJA .W dalszym ciągu zbieramy dary dla powodzian razem z Caritas Archidiecezjalną wspomagamy Sandomierz i okolice.
spoko spoko winny się tłumaczy ale ok wasza racja mój spokój      :rotfl:    co zbieracie rzeczy używane też czy tylko nowe

lena

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpnia 25, 2010, 23:18:10 »
Dla powodzian wysyłamy rzeczy nowe ,odzież,środki czystości,przybory szkolne,zabawki nowe albo czyste w b.dobrym stanie ,żywność trwałą. Jak już pisałm wspomagamy Sandomierz i okolice

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #69 dnia: Września 01, 2010, 17:30:49 »
byłem w magazynie nie zły tam kocioł szmaty porozwalane kobiety w kiosku plotkują na całą parę na ludzi wchodzących masakra

mkp

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #70 dnia: Września 01, 2010, 21:03:40 »
Przykro czytać takie niemiłe słowa. Ja właśnie zdecydowałam się oddać parę ciuszków, z których wyrosła już moja pociecha. Wybieram się jutro do magazynu OPS i już. Lepiej oddać komuś, kto ich potrzebuje, niż wyrzucić do śmietnika:)

lena

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #71 dnia: Września 02, 2010, 01:09:13 »
Panie kolego widzę że ma pan jakiś problem,proszę przyjść we wtorek to porozmawiamy.Proszę pytać o p.Helenę.A propo bałaganu w koszach to zapraszamy w czwartek od gadz.9.00-12.00 można pomóc nam sprzątać.GORĄCO ZAPRASZAMY.

proboszcz

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #72 dnia: Września 02, 2010, 07:57:43 »
ja problemu nie mam jesteście z tego co widziałem 4 niby charytatywnie i szukacie jeleni do posprzatania magazynu a same z tego co widziałem 3 plociuchowały na wchodzące kobiety a jedna siedziała w magazynie nie dając sobie rady ta z magazynu uczynna miła kobieta sama pomagała jakiejś pani znaleźć ubranie ale cała reszta powinna dać sobie na luz z pomaganiem innym same sobie niech pomogą

Ort. Pozdrawiam - Kuba

lena

  • Gość
[Police] Caritas
« Odpowiedź #73 dnia: Września 02, 2010, 21:19:52 »
Nikogo nie zmuszamy do korzystania z naszych usług,jak się komuś nie podoba to po prostu niech do nas nie przychodzi .OK ?

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Caritas
« Odpowiedź #74 dnia: Września 02, 2010, 21:56:13 »
Cytat: "lena"
Nikogo nie zmuszamy do korzystania z naszych usług
przychodzą do Was ludzie potrzebujący pomocy i CARITAS na to zbiera ,więc nie mówcie że robicie  łaskie skoro dużo ludzi płaci na CARITAS?A może te pieniądze idą gdzieś dalej?