Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1636585 razy)

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1725 dnia: Maja 17, 2016, 02:11:33 »
I ja tak sądzę, choć wydaje mi się, że wraz ze zwiększaniem się liczby uczestników wynik głosowania jest coraz mniej możliwy do przewidzenia.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1726 dnia: Maja 17, 2016, 02:15:48 »
I ja tak sądzę, choć wydaje mi się, że wraz ze zwiększaniem się liczby uczestników wynik głosowania jest coraz mniej możliwy do przewidzenia.
Myślę że wynik głosowania będzie dobry dla wszystkich Członków spółdzielni.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1727 dnia: Maja 17, 2016, 02:16:36 »
I na tym założeniu poprzestańmy! Dobranoc.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1728 dnia: Maja 17, 2016, 02:24:19 »
Wierzę w Członków spółdzielni i mam nadzieję że po najbliższych zebraniach epoka PRLu w SM Chemik raz na zawsze się skończy.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1729 dnia: Maja 17, 2016, 02:33:22 »
Eh, wciąż ta ideologia... :)

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1730 dnia: Maja 17, 2016, 02:42:36 »
Owszem, ideologia naprawy źle działającej spółdzielni.

Offline kwiatuszek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1731 dnia: Maja 17, 2016, 08:27:46 »
Oj oj Panie kochany widzę,ze mało Pan wie i zgadzam sie z kolegą polityka czysta polityka

Offline bazyl

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1732 dnia: Maja 17, 2016, 08:55:42 »
To prawda, jeżeli dawni członkowie PZPR, oczerniają ludzi, najprawdopodobniej za ich własne pieniądze i nie mogą zaakceptować faktu, że spółdzielcy mają ich serdecznie dość, to jest polityka. I to ta w najgorszym wydaniu.
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2016, 09:09:56 wysłana przez bazyl »

Offline Matylda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1733 dnia: Maja 17, 2016, 09:42:49 »
Jest trudne do zaakceptowania , że ci dawni komunistyczni sekretarze dalej zajmują wysokie stanowiska ... a co do zarządzania to o czym my mówimy. Ich łby przesiąknięte są określoną ideologią , w której zarządzanie znaczy zupełnie coś innego niż powinno . Idźcie już sobie na zieloną trawkę komunistyczne leśne nie znające honoru dziadki .Ja po prostu sobie nie życzę , aby przedstawiciele słusznie minionego reżimu  kierowali spółdzielnią do której należę.
Jeżeli chodzi o Goslinskiego i Maca ... Będa prawdopodobnie wystawieni jako kandydaci przez leśnych dziadków do rady . Tylko się osmieszą , bo jakaś śmieszna garsta troli na nich zagłosuje...
Tyle w kwestiach moralnych i ideologicznych ...

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1734 dnia: Maja 17, 2016, 10:02:39 »
Jest zatem tak, jak przypuszczałem. Cała sprawa ma podtekst polityczny i tylko polityczny. Ciekawe, że nie przeszkadzał on nikomu przez ostatnie 15 lat...

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1735 dnia: Maja 17, 2016, 10:15:25 »
przeszkadzał, tylko mało komu chciało się z tym walczyć, a teraz gdy jest coraz więcej nieprawidłowości i opłaty coraz wyższe bo ludziom żyje się przecież coraz lepiej, to wielu powiedziało "dość tym podziemnych ciuciubabek" i wzięli sprawy we własne ręce, chwała im za to, ja trzymam kciuki i mam nadzieję, że uda się obalić obecną władzę SM, a co za tym idzie zmniejszyć opłaty za mieszkanie.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1736 dnia: Maja 17, 2016, 10:58:30 »
Cała sprawa ma podtekst polityczny i tylko polityczny. Ciekawe, że nie przeszkadzał on nikomu przez ostatnie 15 lat...
Niestety przez 15 lat klika robiła co chciała wykorzystując bierność większości członków spółdzielni. Teraz Spółdzielcy się obudzili i mam nadzieję pogonią to towarzystwo gdzie pieprz rośnie.

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1737 dnia: Maja 17, 2016, 11:10:58 »
no jak przypuszczam p. J. A. K. broni zarząd i wskazuje na podtekst polityczny,  dlatego bo był członkiem jednej i słusznej partii, i jak przypuszczać  to chyba pan był tym tajemniczym redaktorem zadający słuszne pytania.

No  a teraz trochę nieprawidłowości;

1 - montaż zaworów danfoss  nie zgodne z rozporządzeniem ministra infrastruktury, zła interpretacja przepisów, zamontowane tylko po to aby obniżyć zwroty, potwierdzone przez dyrektora technicznego
2 - rozliczenie kosztów za centralne ogrzewanie, ponad kilku tysięczne rachunki, a nie powinny być większe jak opłata ryczałtowa, a opłaty przewyższały ogrzanie ponad 200 m domu,  smieszne zeby nie powiedziec smutne
3 - ocieplenie budynków, jak mi wiadomo UE zwraca do 90 % kosztów, jeżeli utrzymaliśmy taki zwrot to dlaczego my dalej płacimy za ocieplenie
4 - wydanie np ostatniej gazetki  dla własnych celów z pieniędzy spółdzielców,  brak informacji kto wydał w jakim nakładzie 

na koniec nie wspomnę o  o lekceważącym podejściu do członków spółdzielni przez zarząd SM w szczególności pani Zielińskiej, co do panów Golińskiego i Maca   jak cach się ośmieszyć proszę bardzo  ale  przypuszczam ze maksymalna ilosc głosów otrzymaj tyle co byli członkowie RN .
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2016, 11:13:45 wysłana przez piotrzpl »

Offline pertospl

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1738 dnia: Maja 17, 2016, 11:33:48 »
A propos grzebania w zyciorysach. Wyobrazmy sobie, ze w duzym miescie dyrektorem firmy X jest Pan Y. Po roku ten Pan zostaje prezesem spoldzielni w mniejszym miescie. W kolejnym roku spoldzielnia pod zarzadem Y podpisuje umowe na dostawe podzielnikow od firmy X. Od tego czasu pomiedzy spoldzielnia, a firma X nawiazuje sie wieloletnia wspolpraca.
Jak widac kolego Validator, grzebanie w zyciorysie nieraz przynosi ciekawe efekty.

PS. chyba nie powinna wypowiadać sie osoba, ktoś ciągnie kasę ze spółdzielni za swoje uslugi-troche to nieobiektywne, co?

Offline Matylda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1739 dnia: Maja 17, 2016, 11:56:34 »
A dodatkowo odczytów podzielników dokonują mężowie Pań pracujących w biurze w spółdzielni... Przypadek ? Nie sądzę
Wszystko to jest bardzo proste do rozszyfrowania dla uważnego obserwatora ...