Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6911094 razy)

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3630 dnia: Grudnia 30, 2015, 13:09:48 »
SIPGA, bardzo bym chciał, abyś zasypał mnie przykładami.Może cię zaskoczę, ale umiem czytać ze zrozumieniem. Jeśli chodzi ci o regulacje płacowe na 2016 r.(które z tego co się orientuje przysługują nam z zapisu w Układzie Zbiorowym tak samo jak doładowanie kart i nagroda jubileuszowa na 2016 r.) to z tego co wiem zarząd chciał przyznać 150 zł. dla każdego i 60 zł indywidualne, a wy wywalczyliście 200 zł i 40 zł indywidualne, no brawo !!! O jubileuszu naprawdę nie wspominajmy ;)
Czekam na przykłady, choć czuję, że się nie doczekam :)


piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3631 dnia: Grudnia 30, 2015, 13:21:02 »
Ale rozróżniaj karygodne błędy w stylu "buk" (których nie da się wytłumaczyć niczym innym jak tylko ignorancją) od braku polskich ogonków. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że istnieją urządzenia, które nie obsługują polskich liter.
ble ble ble bełkot,,, no chyba jesteś członkiem pis albo głosowałeś na nich,,, identyczne gadasz jak oni ważne żebyś to ty miał racje,,, zobacz moje tłumaczenie, czytaj ze zrozumieniem chyba ze nie umiesz,,, a na marginesie teraz każdy smartfon tablet obsługuje polskie znaki,,, miłego dnia
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2015, 13:28:21 wysłana przez piotrzpl »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3632 dnia: Grudnia 30, 2015, 13:41:45 »
Senegalczyk a z jakiego Ty ZUZP korzystasz (?)  bo w naszym nic takiego nie ma o czym napisałeś.
Może się zdarzyć że, i podwyżki, i karty będą wynosiły zero a premia 70% - co lepiej, aby nie nastąpiło. Wszystko czyli podwyżki, karty i premia jest na kolejny rok negocjowana. Widzę, że zapomniałeś o propozycji Zarządu 80 dla każdego i 60 na indywidualne.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2015, 13:43:45 wysłana przez An_na »

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3633 dnia: Grudnia 30, 2015, 14:00:33 »
ZUZP jeśli jest zysk, a wiemy że jest zapewnia nam wszystkie te przywileje tj. doładowanie kart, nagroda roczna oraz negocjacje płacowe, ale widzę że jak chce się czegoś konkretnego dowiedzieć to jasnej odpowiedzi brak - przykre  :(  miało być tyle przykładów, a tu wykręty i mówienie mi że się nie znam. Mogę się nie znać, jestem zwykłym pracownikiem fizycznym, dlatego z okazji kończącego się roku chciałbym (podejrzewam jak każdy) wiedzieć co takiego wywalczyły dla nas organizacje związkowe. My jako pracownicy wykonaliśmy swoje zadania super patrząc na zyski. Dziękuję  ;D

Offline klewicki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3634 dnia: Grudnia 30, 2015, 14:01:37 »
Do tej pory tylko czytałem bez rejestracji, ale chyba pora i na mnie.

Dostaliśmy informację, że Zarząd odmówił przyznania w grudniu nagrody jubileuszowej z tyt.50 lecia Zakładów.

O ile mnie wiedza nie myli to Zarząd zaproponował jubileuszówkę w wysokości już tutaj wspomnianej, tylko związki (a konkretnie jeden reprezentowany zdaje się przez Panią Annę) postanowiły wyszarpać więcej i się przeliczyły. Prezes walnął focha i zerwał rozmowy. Oby tylko na razie.

Co do warunków na zakładach. Fakt, Zakłady mogłby funkcjonować lepiej. Dawać więcej kasy na remonty, mniej na zagraniczne najemniczki zza granicy. Ale w porównaniu do regionu na prawdę nie mamy źle, mam znajomych bezrobotnych i pracujących za małe pieniądze i na prawdę widzą, że sytuacja z pracą w regionie jest słaba. Albo praca za 1,5 tysiąca plus pisane na wodzie premie, albo na czarno. A przeważnie w handlu w godzinach 10-18. Ludzie się modlą o pracę w Zakładach i słyszę wręcz, że praca tutaj to złapanie Pana Boga za nogi.

Naturalnie. Gdyby skarbiec zakładów był pełny po brzegi i była gwarancja, że najbliższe 50 lat też będzie tłuste to Zarząd pewnie by sie nie wahał i rzucił trochę kasy pracownikom, wydał masę kasy na instalacje. Pamiętajmy jednak, że lata temu mieliśmy już marne zarządy i nadmierne wydatki połączone z sytacją na rynku doprowadziły Zakłady na skraj bankructwa.

Swoją drogą, to, że instalacje się jeszcze bujają na pełnych obrotach to zasługa naszej załogi. Ludzi, którzy mają instalacje w małym palcu i potrafią je utrzymywać na ruchu niekonwencjonalnymi zagraniami. Gdybyśmy mieli postępować zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi to byśmy więcej stali niż pracowali. Takie są efekty cięć w ludziach i remontach.

I nie, nie jestem pracownikiem Pentagonu, ani umysłowym, choć przez lata zdarzało mi się tam popracować. Doceniam to co mam, bo wiem że poza zakładami jest przeważnie gorzej. O takich bonusach jakie my mamy mogą ludzie pomażyć. 200-300 zł na święta to szczyt.

Na koniec a propos jedzenia. Niestety ja swoje praktycznie w całości oddaję, nie będę jadł czegoś co ma 39-45% mięsa i do tego często jest pod terminem. Wolę nim nakarmić koty, którym wszystko jedno.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3635 dnia: Grudnia 30, 2015, 14:10:38 »
Senegalczyk -poczytaj ZUZP zanim cokolwiek tu dalej napiszesz bo to co piszesz na jego temat mija się z prawdą.

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3636 dnia: Grudnia 30, 2015, 14:21:49 »
Z chęcią przeczytam, bo widzę że od was to się niczego nie można dowiedzieć. BRAWO "klewicki", choć myślę że zaraz ci się oberwie, bo prawda na tym forum bardzo boli  ;)
PS. gdzie te przykłady co miały mnie tak zasypać ?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3637 dnia: Grudnia 30, 2015, 14:25:55 »
ble ble ble bełkot,,, no chyba jesteś członkiem pis albo głosowałeś na nich,,, identyczne gadasz jak oni ważne żebyś to ty miał racje,,, zobacz moje tłumaczenie, czytaj ze zrozumieniem chyba ze nie umiesz,,, ,,, miłego dnia

Co ja czytam, nie wierzę. xDDDD

Cytuj (zaznaczone)
a na marginesie teraz każdy smartfon tablet obsługuje polskie znaki

Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3638 dnia: Grudnia 30, 2015, 15:08:30 »
Klewicki lepie bylo jakbys dalej czytał niezarejestrowany, takich głupot to dawno nikt tutaj nie pisał :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3639 dnia: Grudnia 30, 2015, 17:21:58 »
Dziki_Gon, powiedz gdzie on tu głupoty napisał?

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3640 dnia: Grudnia 30, 2015, 17:46:46 »
Nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia.

no czysty pis-owieć, nic dodać nic ująć,,, wszystko wiedzący najlepiej i najinteligentniejszy  w policach,,, ale nie zazdroszczę ci musi ci się ciężko żyć z tym że jesteś aż tak mądry, a musisz gadać z takimi bałwanami  co cię otaczają,,, tylko uważaj abyś nie wpadł w samo zachwyt i narcyzm,,, miłego dnia i szczęśliwego nowego roku
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2015, 17:52:05 wysłana przez piotrzpl »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3641 dnia: Grudnia 30, 2015, 18:16:50 »
Piotrzpl sam mi ostatnio zwróciłem uwagę,  że mam pisać na temat to może sam sie też zastosujesz do swojej rady?

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3642 dnia: Grudnia 30, 2015, 18:20:19 »
jasne,,, tylko jak idzie zauważyć to nie ja zacząłem,,, ja tylko odpowiedziałem na zaczepki,,, i będę odpowiadał każdemu, proste  ;) 8)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3643 dnia: Grudnia 30, 2015, 19:30:15 »
Czy ktoś wie jak będą rozdzielane podwyżki indywidualne? a raczej jak były rozdzielane? bo mamy już konieć miesiąca, a jutro umysłowi mają wolne.
Czy będzie tak jak ostatnio? czyli podwyżki tylko dla tych, którzy mają mało. Czy po prostu będzie to dawane według uznania/znajomości?

Offline Angel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3644 dnia: Grudnia 30, 2015, 19:47:48 »
Pani Aniu, czy decyzja Zarządu dotycząca odmowy przyznania nagrody z tytułu jubileuszu w grudniu jest ostateczna, czy powrócicie Państwo do rozmów w styczniu? Czy macie Państwo, jako przedstawiciele pracownikow, informację o wysokości środków, jakie pozostały z funduszu premiowego na 2015 rok i na jakie cele zostaną rozdysponowane?