Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.  (Przeczytany 18297 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #30 dnia: Października 13, 2012, 19:29:37 »
"Kto nie skacze, ten za Tuskiem! Hop! Hop! Hop! Wczoraj Moskwa, dziś Bruksela wolność słowa nam odbiera! Lepiej być moherem niż Tuska frajerem!!! Dooonald matole, twój rząd obalą katole. Hańba Polski! Niesiołowski!"

Fajnie tam było.  :rotfl:  "Kilof" byłeś? Coś ostatnio obiecywałeś, że pójdziesz.

User0

  • Gość
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #31 dnia: Października 13, 2012, 19:37:25 »
Byłem i powiem, że niektórych nawet nie powinno tam w ogóle być. Szkoda, że było tak mało młodych, bo spodziewałem się większej ilości. Zapraszałem wielu znajomych, ale i tak niewielu przyszło.

DarekMirror

  • Gość
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #32 dnia: Października 13, 2012, 22:35:37 »
Pełna relacja z protestu bez cięć i retuszy, część pierwsza :

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #33 dnia: Października 14, 2012, 12:11:08 »
MBtech, nie było mnie niestety. W Pile spędzam weekend bo się kumpel ślubił. Ubolewam, że nie mogłem być :lol2:

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #34 dnia: Października 14, 2012, 12:50:53 »
Nie byłem więc wiele powiedzieć nie mogę.
Wrzucam komentarz, który przeczytałem.
Dystans nalezy zachować do wszystkich doniesień i komentarzy, a wnioski wyciąga sobie każdy sam i po swojemu.

http://www.magazynpolicki.cba.pl/?p=5046

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #35 dnia: Października 14, 2012, 13:51:52 »
Cytat: "DarekMirror"
... i kiedyś twoje dziecko się ciebie spyta : co tato robiłeś w tych tragicznych czasach najgorszych rzadów tzw." III RP "...
 uczestniczyłeś w manifestacjach?

A jak dzieciak zapyta, co po manifestacji, ile złego na lepsze zmieniły chociażby w naszym regionie? Uliczne protesty mnożą się i nic nie dają szarakom. Nadal w naszym regionie 6 łóżek geriatrycznych, gdy na Śląsku ponad 200. Warszewo - 10-tysięczne bez żłobka, gdy buduje się kolejny kościół, policjanci bez internetu i etcetera. Biedni i chorzy mają czekać na łaskawość opatrzności?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #36 dnia: Października 14, 2012, 14:54:56 »
Cytat: "Kilofownikownia"
...nie było mnie niestety.

Mnie też tam nie było, i cieszę się z tego, oglądając te wszystkie relacje filmowe i inne. Marne to było widowisko i marni ci aktorzy, którzy wzięli w nim udział. Pocieszające jest tylko to, że niewielu dało się nabrać organizatorom. A już udział w tym cyrku duszpasterza, chrześcijanina modlącego się w sąsiedztwie świątyni oraz na tle transparentu „Śmierć bliźnim”, źle świadczy o roli Kościoła w obronie życia.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #37 dnia: Października 14, 2012, 16:24:32 »
Cytat: "Daria"
Warszewo - 10-tysięczne bez żłobka

a po co budować żłobek, skoro będzie trzeba go wyburzyć bo starszym mieszkańcom i sąsiadom hałas będzie przeszkadzał tak jak stało się ze szkołą popularnym Maciusiem. Szczecinianie nie chcą dzieci koło domu dlatego nie będzie tam żłobka a za kilka lat to i tą nową szkołę wyburzyć karzą bo piłka na boisku przeszkadza.
A co ma piernik do wiatrak z tym kościołem to nie wiem. Jakby na Warszewie żłobek był potrzebny to już dawno deweloper by wybudował. A skoro nie ma to i takiej potrzeby nie ma. Po za tym maluchy powinny być przy matce, a nie w przechowalni zwanej żłobkiem.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #38 dnia: Października 14, 2012, 23:31:31 »
Cytuj (zaznaczone)
Po za tym maluchy powinny być przy matce, a nie w przechowalni zwanej żłobkiem.
_________________
Czy Ty sobie zdajesz sprawę z tego co mówisz? Na bank dzieci nie masz, a jeżeli już, to napewno masz warunki do tego, żeby być na 3 letnim wychowawczym. Nie każdy ma taki komfort i oboje rodzice ciężko pracują, bo z jedej pensji ciężko wyżyć. Poza tym chyba nie wiesz co to jest żłobek.. Twoim tokiem rozumowania i przedszkole jest tym samym :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #39 dnia: Października 14, 2012, 23:56:13 »
Cytat: "kaskada"
Po za tym maluchy powinny być przy matce, a nie w przechowalni zwanej żłobkiem.


Bezwzględnie w każdym przypadku?
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

DarekMirror

  • Gość
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #40 dnia: Października 15, 2012, 09:49:42 »
Winny jeszcze jestem państwu brakujące dwie relacje filmowe z manifestacji:
 

 

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #41 dnia: Października 15, 2012, 12:42:42 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"

Dystans nalezy zachować do wszystkich doniesień i komentarzy, a wnioski wyciąga sobie każdy sam i po swojemu.
http://www.magazynpolicki.cba.pl/?p=5046

Nic optymistycznego w materiale. Żeby przekonać i zachęcić nie używa się takich haseł. Zagadywanie, zakrzykiwanie realnych i łatwych do rozwiązania problemów lokalnych to takie wpuszczanie złych duchów, mącenie w głowach niezorientowanych. A skandowanie hasła: ,,Jedna Polska katolicka" wymusza pytanie, co z niekatolikami? Wg mnie to droga do absurdu lub innych nieszczęść.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #42 dnia: Października 15, 2012, 13:56:18 »
Cytuj (zaznaczone)
Wg mnie to droga do absurdu lub innych nieszczęść.


Racja. Mnie osobiscie jest bardzo zal, tych starszych zmanipulowanych ludzi. W ten sposob na pewno sie im nie pomaga.

 http://www.magazynpolicki.cba.pl/?p=5046

Bardzo trafny opis sytuacji. Nic dodac, nic ujac.

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #43 dnia: Października 15, 2012, 15:47:37 »
Cytat: "DarekMirror"
Twój wybór ten spacer , ale nie wiem czy kiedyś jak będziesz miał już dorosłe dzieci i jeśli wyrosną na dobrych Polaków i kiedyś twoje dziecko się ciebie spyta : co tato robiłeś w tych tragicznych czasach najgorszych rzadów tzw." III RP "
Czy chociaż w jakiś sposób tato przeciwstawiałeś się temu ? uczestniczyłeś w manifestacjach?
Ja osobiscie bym się wtedy bał swojemu dziecku spojrzeć prosto w oczy.

Nie wiem jak ty ale nie chciałbym kilkuletnim dzieciom tłumaczyć hasła: Śmierć wrogom ojczyzny.
P.S. Co ciekawe ze zdjęcia widzę, że w/w transparent trzymany był przez jednego z byłych/aktualnych ministrantów z naszego kościoła. Jeżeli przed takim zagrożeniem dla kościoła chcesz mnie bronić to się zgadzam.

DarekMirror

  • Gość
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #44 dnia: Października 16, 2012, 11:08:31 »
Sukces szczecińskiej antyrządowej manifestacji mimo niewielkiej liczby uczestników staje się coraz większy.
Wczoraj udałem się do Miejskiej Biblioteki Publicznej celem przeglądu prasy.
Na cztery dostępne tam dzienniki , w trzech była wzmianka prasowa.
Jako jedyny obiektywnie, ale krótko i bez zbędnych epitetów relację przedstawił Głos Szczeciński.
Kurier Szczeciński i Gazeta Wyborcza niestety kiepsko wypełniły swą funkcję informacyjną.
Dzisiejszym sukcesem jest zamieszczenie filmów z manifestacji na polonijnym portalu z Chicago pod nazwą : DlaPolskiTV, który na półkuli zachodniej i nie tylko ma sporą oglądalność.