Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6924208 razy)

goldinka

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #705 dnia: Czerwca 03, 2012, 09:23:47 »
Ja nie miałam żadnych problemów. W piątek , po 16stej poszłam do bankomatu euronet i swobodnie wypłaciłam pieniądze,na próbę 100zł,bo nie wiedziałam,czy pieniądze są na karcie.W sobotę mogłam normalnie  płacić kartą sodexo w sklepie,nie było żadnej odmowy zapłaty,więc pomimo,że na stronie internetowej jest opóźnienie w rzeczywistości wszystko gra. ;D

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #706 dnia: Czerwca 03, 2012, 19:44:25 »
Cytat: "Samson"
Chodzi o prywatne rozgrywki panów B...,Z...i G... a pracownicy nie powinni się w nie wtrącać. Jesteśmy traktowani jako szara masa,która ma się trzymać z dala od tych spraw.



kolejna porażka naszych przewodniczących zz

http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Police/Police-bez-winy

noob-zpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #707 dnia: Czerwca 03, 2012, 21:51:39 »
Cytat: "Kamila"
Cytat: "Samson"
Chodzi o prywatne rozgrywki panów B...,Z...i G... a pracownicy nie powinni się w nie wtrącać. Jesteśmy traktowani jako szara masa,która ma się trzymać z dala od tych spraw.



kolejna porażka naszych przewodniczących zz

http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Police/Police-bez-winy


no nie pierwsza i nie ostatnia, no ale co moga jak są w kieszeni przesa, po drugie co mozna zauwazyć dla szefów zwiazków najważniejsza jest rywalizacja miedzy soba , a nie sprawy pracowników, na koniec ciekawi mnie tylko jedna kwestia, jak to jest z premia dla nich ? jak naliczana ? i kiedy bedą mieli a kiedy nie? :faja:  :scratch:

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #708 dnia: Czerwca 04, 2012, 10:32:25 »
Cytat: "noob-zpl"
Cytat: "Kamila"
Cytat: "Samson"
Chodzi o prywatne rozgrywki panów B...,Z...i G... a pracownicy nie powinni się w nie wtrącać. Jesteśmy traktowani jako szara masa,która ma się trzymać z dala od tych spraw.



kolejna porażka naszych przewodniczących zz

http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Region/Police/Police-bez-winy


no nie pierwsza i nie ostatnia, no ale co moga jak są w kieszeni przesa, po drugie co mozna zauwazyć dla szefów zwiazków najważniejsza jest rywalizacja miedzy soba , a nie sprawy pracowników, na koniec ciekawi mnie tylko jedna kwestia, jak to jest z premia dla nich ? jak naliczana ? i kiedy bedą mieli a kiedy nie? :faja:  :scratch:



ETATOWI ZWIĄZKOWCY mają przyznaną premię 100% !!! bez względu na wyniki ZCh,
czy jakiekolwiek systemy motywacyjne dla pracowników itd..
tak sobie przewodniczący "wynegocjowali"

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #709 dnia: Czerwca 04, 2012, 12:16:48 »
nie jest tak. Jeśli pion w którym są przydzielone związki wypracuje 70 %,42 % lub zero premii to pracownicy w tym pionie i związkowcy dostaną te 70% ,42 % lub zero premii co stanowi ich 100% premii przysługujacej na pracownika w danym pionie w danym okresie /z tym, iż nikt nie będzie im dzielił premii uznaniowej bo niby jakim kryterium prezes miałby sie kierować?przeciez wynegocjowanie podwyżek, doładowania kart to wzrost kosztów a wzrost kosztów to nie jest dobry argument dla uznania za wyniki w pracy/.

3.Premia przyznawana pracownikom składać się będzie z 2 części:
a.Podstawowej   – w wysokości 70 % ustalonego  Funduszu Premiowego, związanej z realizacją postawionych celów
b.Uznaniowej – w wysokości 30 % ustalonego Funduszu Premiowego, na podstawie  przeprowadzonej oceny okresowej dokonanej  przez bezpośredniego przełożonego

tomili

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #710 dnia: Czerwca 05, 2012, 21:15:58 »
Pani Aniu nie prawdą jest co pani napisała, związkowcy wynegocjowali sobie 100% premii bez znaczenia na sytuację pionów, założeń itp.itd.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #711 dnia: Czerwca 05, 2012, 21:19:45 »
Zapraszam do biura-wytlumacze  regulamin.Napisalam jak ja rozumuje Regulamin.

tomili

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #712 dnia: Czerwca 05, 2012, 21:26:19 »
To w Intranecie kłamstwa piszą? Jest wyraźnie napisane że dla "związkowców" premia 100%.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #713 dnia: Czerwca 05, 2012, 21:37:49 »
Cytat: "tomili"
To w Intranecie kłamstwa piszą? Jest wyraźnie napisane że dla "związkowców" premia 100%.
. Nie ma takiej mozliwosci,w Intranecie sa akty obowiazujace dlatego zapraszam jak powyzej-porozmawiamy.Wczoraj mielismy spotkanie-mialo byc z prezesem ale było z "kadrowcem".Rozmawialismy nt tego,iz lada chwila skonczy się 2 q a nadal regulamin jest malo przejzysty i pracownicy odbieraja premie jako demotywator.Czekamy na kolejny termin,bedziemy rozmawiac nt Premii. Mam nadzieje,iz bedzie wola rozmow...i zaangazowanie. Bo dziś 5 zwiazkow (bez naszych zmianowych)spotkalo się w Gminie z rosyjskim Acronem.Nie wiem jakie byly wnioski,nas nie zaproszono. A Acronowi zalezy,oj zalezy...

tomili

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #714 dnia: Czerwca 05, 2012, 21:46:24 »
W Intranecie jest wyraźnie napisane o systemie premiowania pracowników.  Nie wiem czy można takie info na forum zamieszczać bo bym skopiował i wszystko by było jasne.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #715 dnia: Czerwca 05, 2012, 22:01:01 »
Cytat: "tomili"
W Intranecie jest wyraźnie napisane o systemie premiowania pracowników.  Nie wiem czy można takie info na forum zamieszczać bo bym skopiował i wszystko by było jasne.
uwazam,ze się nie powinno.Niemniej jednak jutro napisze na priva.

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #716 dnia: Czerwca 05, 2012, 22:10:53 »
dot. spotkania związków z rosyjskim Acronem
Cytat: "An_na"
Nie wiem jakie byly wnioski,nas nie zaproszono.


A dlaczego Was nie zaproszono?

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #717 dnia: Czerwca 05, 2012, 22:27:06 »
Kto aranżował to spotkanie?
Jak przy tak ważnych rozmowach mogło zabraknąć przedstawicieli zarządu największego związku na zakładzie?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #718 dnia: Czerwca 05, 2012, 22:35:13 »
Nie wiem. My podtrzymujemy swoje stanowisko iz jestesmy przeciw, obawiajac się redukcji pracownikow jak i niektorych produkowanych przez nas produktow.W tarnowie spotkaly się z A. 2 zwiazki i ci obiecali im bardzo szybko wszystko.Obiecali....Dzisiaj otrzymalismy pieknie napisane pismo,iz zasila nas apatytami,sola i amoniakie a gaz bedzie kupowany z pgnig.Bedziemy kraina mlekiem i miodem plynaca.  Ps.przepraszam za pisownie,ale pisze z tel.

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #719 dnia: Czerwca 06, 2012, 16:16:55 »
Cytat: "KRET"
dot. spotkania związków z rosyjskim Acronem
Cytat: "An_na"
Nie wiem jakie byly wnioski,nas nie zaproszono.


A dlaczego Was nie zaproszono?


 
nie zaproszono, bo jest konflikt przewodniczących,
   od momentu, kiedy Wiesio M. przegrał z Rafałem K.  
        "niektórzy" nie mogą na siebie patrzeć, a co dopiero współpracować  :crazy: