Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6935369 razy)

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5835 dnia: Grudnia 29, 2016, 13:24:15 »
Czyżby już się zaczął festiwal plucia na odległość ?

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5836 dnia: Grudnia 29, 2016, 13:42:43 »
Czyżby już się zaczął festiwal plucia na odległość ?

Dobrze że tylko na odleglość.

Post Merge: Grudnia 29, 2016, 13:45:51
Spokojnie o strazaku mowisz czy o Rogovskim ? Ty lepiej powiedz jak tam byznesy z kapciami? :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 29, 2016, 13:45:51 wysłana przez Miszand »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5837 dnia: Grudnia 29, 2016, 15:04:13 »
Na jeszcze więcej mogą liczyć władze Grupy Azoty. Przyjęta na początku grudnia uchwała Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia tej spółki pozwala na ustalenie wynagrodzenia prezesa w wysokości 15 średnich wynagrodzeń w sektorze przedsiębiorstw, czyli na poziomie 64,2 tys. zł brutto miesięcznie. Do tego prezes może dostać dodatek w wysokości 64,2 tys. zł, o ile spółka osiąga wyznaczone cele działalności. Ustawa, która miała obcinać wynagrodzenia w spółkach, daje więc możliwości ustalenia pensji na poziomie 128 tys. zł brutto miesięcznie!

Czytaj więcej: http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/podwyzki-w-spolkach-prezesi-moga-zarobic-ponad-120-tys-zl,11632838/
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5838 dnia: Grudnia 29, 2016, 15:31:39 »
Nie wiemy ile wynosila poprzednia goła pensja prezesa wiec nie można stwierdzic czy to wiecej czy mniej

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5839 dnia: Grudnia 29, 2016, 15:37:46 »
Większość prezesów musi liczyć się z obniżką pensji, ale nie będzie to rewolucja – np. 80-tys. pensję miał były prezes Grupy Azoty Paweł Jarczewski (plus ok. 50 proc. premii)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5840 dnia: Grudnia 29, 2016, 15:39:18 »
Nie wiemy ile wynosila poprzednia goła pensja prezesa wiec nie można stwierdzic czy to wiecej czy mniej
Dokładnie może teraz to jest okrojona wypłata żeby nie powiedzieć głodowa.
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2093
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5841 dnia: Grudnia 29, 2016, 17:38:44 »
Znam wynagrodzenia byłych i obecnych członków zarządów (prezesów i wice) i z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że obecni mają dużo mniej niż poprzednicy. Wynagrodzenia są zawsze podane w raporcie rocznym.

Offline ROMUR

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 107
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5842 dnia: Grudnia 30, 2016, 09:02:17 »
12 miesięcy 2015 r.prezes 1099,6 tyś. + złota karta+samochód +lokum , co to jest bida z nędza.

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5843 dnia: Grudnia 30, 2016, 12:56:32 »
Jak on byl w stanie żyć za taką glodowa pensje :(

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5844 dnia: Grudnia 30, 2016, 14:39:40 »
teraz Rogowskiego wystawiają ? Zauwazyli że jeden zawodnik spalony to może ludzie złapią za pseudocharytatywność. Chyba że dwóch wystawiają, juz się gubie.  Chyba czas się napić.


Co masz do Andrzeja Rogoskiego: doskonałego organizatora, zakładowego sipowca, radnego gminy.
Pseudocharytatywność - obraźasz chorych dzieci , i ludzi którzy tak jak ja licytują zawsze przedmioty na imprezach organizowanych przez Andrzeja.
Andrzej. TAK TRZYMAJ. Szacunek.
Dominik Dolnoślązak

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5845 dnia: Grudnia 30, 2016, 14:58:06 »
Andrzej. TAK TRZYMAJ. Szacunek.
tak , za to że mu się CHCE to w jakiś sposób ogarniać i organizować...
ale dla mnie tak naprawdę szacunek należy się tym, którzy wspomagają z własnych pieniędzy, kupując nawet ten przysłowiowy los

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5846 dnia: Grudnia 30, 2016, 16:06:20 »
Andrzej. TAK TRZYMAJ. Szacunek.
tak , za to że mu się CHCE to w jakiś sposób ogarniać i organizować...
ale dla mnie tak naprawdę szacunek należy się tym, którzy wspomagają z własnych pieniędzy, kupując nawet ten przysłowiowy los
A szacunek za to że znajduje się ktoś kto zorganizuje przedsięwzięcie dzięki któremu będziesz mógł przyjść i kupić ten los to już się nie należy. Wszyscy nawet z najmniejszym wkładem czy to finansowym czy organizacyjnym zasługują na słowa uznania i szacunek.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5847 dnia: Grudnia 30, 2016, 16:19:36 »
Andrzej. TAK TRZYMAJ. Szacunek.
tak , za to że mu się CHCE to w jakiś sposób ogarniać i organizować...
ale dla mnie tak naprawdę szacunek należy się tym, którzy wspomagają z własnych pieniędzy, kupując nawet ten przysłowiowy los
A szacunek za to że znajduje się ktoś kto zorganizuje przedsięwzięcie dzięki któremu będziesz mógł przyjść i kupić ten los to już się nie należy. Wszyscy nawet z najmniejszym wkładem czy to finansowym czy organizacyjnym zasługują na słowa uznania i szacunek.

hmmm, wystarczy czytać ze zrozumieniem. i wtedy nie napisałbyś tego posta, kierując w moją stronę zarzuty.
więc powtórzę możę: << Andrzej. TAK TRZYMAJ. Szacunek.
tak , za to że mu się CHCE to w jakiś sposób ogarniać i organizować...>>

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5848 dnia: Grudnia 30, 2016, 17:14:43 »
teraz Rogowskiego wystawiają ? Zauwazyli że jeden zawodnik spalony ... Chyba że dwóch wystawiają, juz się gubie.  Chyba czas się napić...itd

Co masz do Andrzeja Rogoskiego: doskonałego organizatora, zakładowego sipowca, radnego ird...


No przepraszam faktycznie, troche ze slowami przesadzilem bo fakt  współorganizuje imprezy.
Jednak jakis czas temu ogladalem w kablowce posiedze rady miejskiej i jakos w tej kwestii dzialalnosc Rogowskiego wydaje mi sie rowna zeru. Tak samo jak zglaszane na zakladach sytuacje odnosnie minimalnych obsad lub posilkow i w tych kwestiach tez raczej nic nie zrobil. Chyba ze o czyms nie wiem. Mam za zle to i widzę, że nie ulegnie Jego aktywność w tej kwestii zmianie. Będzie robił to na co pozwoli mu szef Solidarności. Tak jak dotychczas.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2016, 17:16:42 wysłana przez Miszand »

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5849 dnia: Grudnia 30, 2016, 17:35:57 »
W kwestii minimalnych obsad to chyba więcej mogłyby zdziałać związki (wszystkie) i też nic nie zrobiły...