Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik  (Przeczytany 1644143 razy)

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1650 dnia: Maja 12, 2016, 13:10:18 »
Przypominam że teraz głosujemy tylko na kandydatów z danego osiedla. Na Chemiku C głosujemy na 4 osoby czyli na 4 Panie które były przedstawione wyżej.
Jeśli będą zgłaszani inni kandydaci to na pewno będą to ludziki prezesa i na nich nie głosujemy.
Nasze kandydatki to:
1. Franciszka Cichocka
2. Iwona Pokora
3. Bożena Krasińska
4. Ewa Kasendra

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1651 dnia: Maja 12, 2016, 15:30:55 »
Czyli zarząd gra jak zwykle w swoje klocki. Informowanie w taki sposób, żeby jak najmniej ludzi przyszło na zebrania a czerwona drużyna z nadania prezesa miała jak największe szanse.
dokładnie nie odpuszczana robią wszystko aby jeszcze przy korytku zostać, nasuwa się tez taki wniosek ze musi być ostro nabrojono i boja się ze będzie nie wesoło jak wszytko wypłynie



i sprawdziłem u mnie w klatce i wisi w skrzynce informacyjnej wśród innych żółtych powieszonych kartek, a jak chciała RN sie wybielic potrafili każdemu do   skrzynki wkładali
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2016, 15:37:55 wysłana przez piotrzpl »

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1652 dnia: Maja 12, 2016, 17:31:20 »
Dodatkowo informacja widnieje na żółtej kartce, która zlewa się z innymi. Ktoś uważny to wychwyci, nie wiem jak z resztą.

Panie i Panowie! Zaufaliście nam a my się z Wami liczymy! Dlatego biuletyny już się drukują i w weekend powinny trafić do skrzynek. A w nich informacja o zebraniu oraz przypomnienie sylwetek wytypowanych kandydatów. Pozdrawiam

piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1653 dnia: Maja 12, 2016, 17:57:54 »
tak myślałem ze nie odpuścicie, można tez wyjąć ze skrzynki ogłoszeniowej i powiesić na widocznym miejscu  ;) 

Offline Maniek72

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1654 dnia: Maja 12, 2016, 19:55:57 »
Marian Lewandowski
Przewodniczący Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców Oddział Terenowy w Policach
tel. 605 578 616

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1655 dnia: Maja 13, 2016, 06:20:04 »
Nosz kurde. Faktycznie jest karteczka w gablocie. Tak zrobiona żebym przypadkiem jej nie zauważył... Brawo zarząd - kolejny raz pokazujecie gdzie nas macie. My też wam pokażemy.

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline naftor

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1656 dnia: Maja 13, 2016, 08:32:30 »
Poproszę o gotowca do wydruku pełnomocnictwa na walne.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1657 dnia: Maja 13, 2016, 08:34:47 »
Dołączam się do prośby.

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1658 dnia: Maja 13, 2016, 12:17:05 »
Jakiś czas temu Wojtek Dudek publikował wzór pełnomocnictwa na Walne: http://www.wojtekdudek.pl/pelnomocnictwo.pdf
Ale zebrania które się odbędą teraz to jeszcze nie Walne Zgromadzenie. Będą to "Zebrania Członków osiedli spółdzielczych"
Można by w pełnomocnictwie zastąpić nazwę "Walne Zgromadzenie" nazwą "Zebranie Członków Osiedla Spółdzielczego"
ale znając podejście obecnego zarządu to mogą takich pełnomocnictw nie honorować. Lepiej byłoby osobiście być obecnym
na zebraniu do czego namawiam.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1659 dnia: Maja 13, 2016, 12:45:29 »
ale znając podejście obecnego zarządu to mogą takich pełnomocnictw nie honorować.

Sprawę pełnomocnictw na zebraniach osiedlowych reguluje paragraf 45 Statutu i - w przeciwieństwie do Walnych Zgromadzeń - mocno ogranicza możliwość skorzystania z takiego pełnomocnictwa. A zatem jest to kolejny punkt Statutu wymagający zmiany przez nowe władze!

Offline Matylda

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1660 dnia: Maja 13, 2016, 13:46:46 »
Co za wspaniała gazetka wylądowała dzisiaj w naszych skrzynkach pocztowych .... Nie ma to jak oczerniać spółdzielców za ich własne pieniądze , bo Panowie Szostak i Kosma chyba z własnych pieniędzy nie zapłacili za to propagandowe pisemko . Widać , że odspawanie od stołków po tylu latach przychodzi z wielkim trudem ....

Offline kryspin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1661 dnia: Maja 13, 2016, 14:59:50 »
Tę ich gazetkę można określić jednym słowem: "żenada". Teraz, kiedy  ludzie chcą ich wywalić bo mają ich dosyć, wymyślili sobie kolorową propagandową gazetkę za kupę kasy z pieniędzy Członków spółdzielni. To się nazywa tupet. Mam nadzieję że ta gazetka jeszcze bardziej zmobilizuje Członków Spółdzielni żeby masowo przyjść na zebranie i pogonić to towarzystwo wzajemnej adoracji za nasze pieniądze.

Offline bartmeces

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1662 dnia: Maja 13, 2016, 15:14:17 »
Lepiej niech obniżą czynsze jak mają tyle kasy na lokatach i z naszych pieniędzy przegrywają kolejne sprawy w sądach a walne jak mogli ludzie wejść nie uprawnieni  jak sprawdzali dokładnie czy jesteś członkiem spółdzielni lub czy masz upoważnienie ....Panie Szostak czas odejść i Kosma

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka


piotrzpl

  • Gość
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1663 dnia: Maja 13, 2016, 15:34:06 »
No trochę mnie dziwiła ta cisza ze strony zarządu i rady, no i zastanawiałem się kiedy i z czym wyskoczą, no i jest. gazetka jako tak ładnie zrobiona i ciekawe gdzie wydrukowana i ile nas to kosztowało, mam nadzieje ze nowa rada nas poinformuje i zmusi obecny zarząd i rade do zapłacenia z własnych kieszeni. Co do zawartości no to jeden pisze jak to mamy dobrze i wszystko robią abyśmy mieli tanio i żyło nam się bez stresowo, tylko nie wiem dlaczego co jakiś czas gospodarz domu  wali w drzwi z pismem o podwyżkach ( no chyba ze to przekręty z jej strony) a ci których próbowano nabić w butelkę muszą się tłuc po sądach,  nie wspomnę o zaworach (danffos )  które zostały zamontowane bez zgody właścicieli lokali, i to jest to jest ten super zarząd. Co do czołowego członka RN no to juz normalnie facet dorosły a zachowanie dziecka któremu zabrali łopatkę i wiaderko w piaskownicy, i proszę zauważyć ze powody jakie podaje jak mantrę, a jeszcze trochę to powie ze próbowano ich pobić. No i na koniec ściągnięty do pomocy kogo się da,  a postawieni na taka osobę jak Jerzy Goślińki no to świadczy o desperacji i to wielkiej, wystarczy przeczytać co napisał i wnioski się same nasuwają, wyciąganie i obrzucanie błotem no to znany z PZPR-oskiego stylu, no ale nie ma się co dziwić bo z to jego dawna formacja. 

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Rozliczenie kosztów C.O. w SM Chemik
« Odpowiedź #1664 dnia: Maja 13, 2016, 15:47:13 »
Mnie przeraża to, że nawet broniąc się dalej nas okłamują! To dowodzi, że nie zamierzają rezygnować z lekceważącego traktowania spółdzielców. Trzy przegrane sprawy w drugiej instancji i kolejne w pierwszej, to - według nich - wciąż tylko jedna przypadkowo przegrana sprawa. Czy można zaufać takim kłamcom? Odpowiedź pozostawiam Wam. Mnie najlepiej podoba się wypowiedź, że po głębokiej analizie (ciekawe te ich analizy muszą być) maksymalny koszt ogrzewania mieszkania 50-cio metrowego zmniejszono z 6462 zł do 4038 zł...!!! No nic tylko skakać z radości.