Inne tematy > Zwierzęta

Psy na kwarantannie w Sierakowie

<< < (2/5) > >>

tatankas:

--- Cytat: "Lilly" ---Tatankas mowily o dwoch roznych psach, ty szukasz owczarka dlugowlosego, a ten kolo domu Jechowy i przy garazach to duzy czarny kundel z uszczerbkiem na uchu.
--- Koniec cytatu ---


Nie ważne jaki psiak,w sobotę przeszłam pół osiedla i żadnego bezdomniaka nie widziałam,wszystkie psiaki gdzieś się pochowały w ten mroźny dzień :(

Janek:
i jak sprawa wyglada z tym psiakiem?

gamp:
ja dzisiaj też szukałam tego owczarka i nigdzie go nie było. Proszę o wskazanie dokładnego miejsca pieska.

tatankas:
Z tego,co wiem,to ten psiak już zwiedził całe Police wszerz.Widziany był również na końcu Piaskowej,okolice końca Grzybowej

grzegorz.ufniarz:
Nie wiem czy to ten sam ale od dwóch dni podobny pies pojawia się w mojej okolicy (Zamenhofa, Boh. Westreplatte). Prawdopodobnie wabi go sunia mieszkająca po sąsiedzku, która zdaje się ma cieczkę.
Pies podobny jest do owczarka niemieckiego, byc może ma obrożę skórzaną ale dokładnie nie widziałem. Był daleko, a ja ze swoim psiakiem wole unikać spotkań z dużymi psami w sąsiedztwie suczki z cieczką - już raz nas pogryzł jeden "zakochany" pitbull ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej