Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybory  (Przeczytany 67154 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 25, 2010, 10:37:02 »
Cytat: "gzzz"
speedbax napisał/a:   
gzzz napisał/a:   
Moim zdaniem najgorsza rzecza dla USA byloby zniesienie wizy dla Polakow w taki sposob jak chca to polskie wladze. Amerykanie jeszcze tego nie zrobili bo maja ogromny szacunek do swojego prawa ktore jasno mowi jakie warunki musi spelnic dany kraj aby zniesc wizy.   


Problem w tym, że Amerykanie zrobili sobie z procedury wizowej niezłe źródło dochodu, to nie jest szanowanie prawa tylko poniżanie Polaków. Jeżeli chcesz uzyskać wizę do USA, uzyskasz ją po 2,3,4 może 7 razie płacąc kupę pieniędzy. Wiec jaki wniosek? Chcesz wyjechać to płać haracz, my "trzymamy" statystyki, by nie stracić argumentów do zniesienia procedur wizowych. Szkoda, że Komorowski nie zna problemu od strony prawdziwej, życiowej. W tym przypadku teoria amerykańskiego prawa ma się bardzo daleko do rzeczywistości. Argumentacja Komorowskiego oparta jest na chłamie i kicie, który Amerykanie próbują nam wcisnąć. Dla mnie to nie jest kandydat na Pierwszego Polaka. Sługusów USA nie potrzebujemy.Pozdrawiam.

PS. Sekator dzięki za pozdrowienia i wzajemnie.   


Czechy spelnily stawiane warunki i jezdza bez wiz. Mozna? Mozna.


Z przykrością stwierdzam, że nie zrozumiałeś tego o czym pisałem. Czechy są mniejszym państwem i nie włażą tak w d..ę USA. Porównanie Polski i Czech nie jest dobrym przykładem.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 25, 2010, 10:53:57 »
Nawet Turcja bez wiz jeździ.A jak wiadomo Turcy to nacja turystów...Jeżdża tylko w celach turystycznych do USiA.

[ Dodano: 2010-06-25, 10:57 ]
Sekator Polska dostała Euro dzięki SUrkisowi i jego układom w UEFA a nie dzięki PIS...A poza tym forma pożal się Boże tych kopaczy jest niezależna od rządzących..W PZPN ostoi betonu czystkę powinno się zrobić..Nie idzie patrzeć na tych"fachowców''żyjących Wembley '74.Za PiS nie budowano stadionów tylko sie kłócono.Zobacz teraz jak to wszystko pnie się w górę.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4679
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 25, 2010, 10:57:37 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Turcy to nacja turystów...


Dokładnie, szczególnie upodobali sobie raj dla turystów jakim są Niemcy. Nic, wracajmy do tematu wyborów.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:01:35 »
Odbijając piłkę za PO w 2008 byliśmy na EURO hahahahaha
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 25, 2010, 11:42:13 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Zobacz teraz jak to wszystko pnie się w górę.


tiaa, zwłaszcza dług publiczny, 150 mld ...ciekawe kto to będzie spłacał ? POliczyłeś sobie ile to jest samych odsetek od tej kwoty ?
Ale PO nas choćby POtop.....W Szczecinie pływające ogrody, na południu POtop, a W Policah nieśmiertelny ZWiK....ale macie w swojej drużynie POdobno rudego Jonasza to i nie dziwota.......

[ Dodano: 2010-06-25, 12:01 ]
Jednym słowem haslo Bronka na kampanię wyborczą powinno brzmieć:

Lanie wody to nasze specialite de la maison !!!

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 25, 2010, 12:03:23 »
ekator czy ja Ciebie obrażam?Ja mówiłem o stadionach chłopie...Ogólnie mam wkurw... na rzadzących!Wszystkich aferzystów powinno się zamknąc i nie ważne czy POwcy czy PISowcy.Złodzieje to złodzieje.Wszędzie są tłuczki bez względu na opcję.Pozdrawiam adwersarza
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 25, 2010, 12:07:03 »
Sekator powtarzasz wciąż te same słowa jak zacięta płyta. Czy uważasz że Twoi adwersarze uwierzą w to tylko dlatego że wielokrotnie to powtarzasz? Co post to wciąż to samo :rotfl:  Dla mnie to już podchodzi pod zaśmiecanie forum. Dobrze że jezat się nie udziela bo tylko Was dwóch trzeba by było czytać. Nudne...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 25, 2010, 12:09:11 »
Mówię to z pozycji człowieka,któy 2 tygodnie temu skończył 30 lat.Ludziom w moim wieku ciężko teraz dorobić się.Za taką Polskę walczyli Nasi rodzice i dziadkowie???Gadają na komunę to niech się zrzekną mieszkań i wykształcenia uzyskanego w PRL skoro on był taki BE...Powiedz mi jaki start w życie mają młodzi ludzie?Bez papki parytjno ideowej.I co realnie zrobiły wszystkie rządy po 1989r?To ja Ci powiem co...NIC!!!!!Łatwo krytykować,trudnie jpowziąć dobre ustawy,mające na celu pomoc.Owszem głosowałem na PO,ale czuje się rozczarowany...Nie pierwszy raz zresztą.Mam w d.. teczki ,agentów,ipn haki,Irlandię,Japonię.JA chcę NORMALNEJ Polski!!!Gdzie nie będę musiał się martwić jak utrzymać rodzinę...To jak widać przerasta rządzących od ponad 20 lat
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 25, 2010, 12:16:59 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "gzzz"
Sekator podam 4 konkrety:
- likwidacja emerytur pomostowych
- Orlik 2012
- elastyczna linia kredytowa w MFW
- nie podnoszenie deficytu w czasie kryzysu

Odpowiadam:

-emerytury pomostowe-ci którym je odebrano, mam nadzieję że nie zagłosują na Komorowskiego (PO odbiera biednym , daje bogatym patrz obniżenie najwższego progu podatkowego o 10 %)

-Orliki- to zasługa w większości samorządów i kasy ze środków unijnych, a nie cudów Donalda, zresztą polska piłka nożna to i tak bagno nie do osuszenia...za Kaczyńskiego Polska dostała Euro 2012, teraz nawet w mistrzostwach nas nie ma

-MFW . cały problem polega na tym żeby nie brać kredytów od tej instytucji, bo jest to zakładanie sobie przez państwo ,,przysłowiowej pętli na szyję", o czym niejeden kraj już się przekonał...chętnie pożyczają, tylko później baaardzo trudno to się spłaca, a odsetki są płacone z naszych podatków

Deficytu nie podniesiono (choć jest najwyższy po 1989 roku  :faja: ), za to doprowadzono do niespotykanego zadłużenia państwa (przez trzy lata rządów cudaka o 150 mld złotych !!!!!!!), pisałem o tym juz na forum

Tu macie do poczytania i ciekawy wykresik :

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/dlug;szybko;rosnie;skarb;panstwa;630;mld;zl;pod;kreska,61,0,590141.html

Dane się już trochę zdezaktualizowały , bo rudy w międzyczasie dobił nam następne 20 mld........pozdrawiam

[ Dodano: 2010-06-25, 10:24 ]
bolo, zamiast pisać wierszyki pisane przez fachowców Gazety Wyborczej i ITI, proponuję porozmawiać o konkretach, tak jak powyżej....społeczeństwo można było straszyć i karmić sloganami za komuny, dzisiaj to już trochę za mało żeby ogłupiać naród (choć w stosunku do mniej oczytanej części społeczeństwa to się nadal udaje).....znam wielu łapówkarzy i złodzieji którzy nie takie wierszyki napiszą żeby im się wreszcie ktoś ,,z zewnątrz" układu do d....y nie dobrał......dlatego robią z Korwina i Kaczyńskiego albo oszołomów , albo faszystów.......


To jest wlasnie "nie klamanie" natomiast "mijanie sie z prawda"
1) Zobacz jak dziala podatek liniowy i porownaj go z obecnym chorym system podatkowym
2) To nie jest wazne ze moze zostac udzielony nam kredyt tylko wazne jest to ze MFW tego kredytu chce i moze nam udzielic
3) Orlik to projekt sportu, wykorzystanie srodkow unijnych jak sam mowisz idzie dobrze skoro Orliki sie buduja.

Generalnie mysle ze na tym skoncze bo spieranie sie z Toba nie ma sensu, a budujace jest dla mnie to ze w naszym miescie gminie wojewodztwie jednak wygrywa kandydat PO na ktorego pojde glosowac mimo ze nie jest liberalem, niestety w Polsce nie ma partii liberalnej na ktora z checia bym glos oddawal

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwca 25, 2010, 16:27:25 »
Cytat: "sekator"
Pewnie w tej trawie którą palili twoi POwcy idole Łuczak i Atamańczuk. Zmień dilera, bo twoja kariera polityczna też pójdzie w tym kierunku.

[ Dodano: 2010-06-24, 21:48 ]
POdobno macie w PO gotową ustawę, żeby wyrzucić z Z.CH. Police przedstawicieli związków zawodowych, żeby można było bezkarnie kręcić lody, może lepiej na ten temat coś napiszesz mieszkańcom Polic, którzy jeśli zagłosują na Komorrę to ten na pewno jej nie zawetuje.
Kaczyński nigdy do tego nie dopuści jako prezydent. Jeśli troskę o załogę Zch. Police nazywasz lewicowością, to juz twój problem. Mam nadzieję, że ludzie się dobrze zastanowią zanim oddadzą swój głos na Bronka, zwłaszcza w kontekście wspomnianej przeze mnie ustawy.
ProPOnuję mniej POpulizmu , a więcej merytorycznych argumentów :devil:


Zacznijmy od tego, że ta ustawa zakłada troszkę inne rezultaty. Radzę przeczytać treść projektu ustawy i potem pisać. A propo związków zawodowych. To one zniszczyły stocznię i to one niszczą zakłady. Im jest ciągle mało i ciągle chcą więcej. A niestety... Szefowie związków zarabiają niekiedy więcej niż nie jeden prezes mniejszej firmy. Taka prawda...

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwca 25, 2010, 19:31:41 »
A Paligłup znowu wystrzelił:/Co on bierze?Kto mu płaci za gadanie takich głupot?Kasa kompletnie mu przewróciła w bani...Każdy jego wyskok to plus w sondażach dla Pana Kaczyńskiego...Normalnie kon trojański...ŻENADA!!!Takim idiotom mówimy stanowcze NIE!!!
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 25, 2010, 21:36:11 »
Cytat: "Samson"
bo tylko Was dwóch trzeba by było czytać. Nudne


To po prostu nie czytaj, załóż wątek na interesujący cię temat i się udzielaj. Skoro czytasz, widocznie jednak wbrew pozorom jesteś tym zainteresowany. I o to chodzi przyjacielu.

[ Dodano: 2010-06-25, 21:38 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
A Paligłup znowu wystrzelił:/Co on bierze?Kto mu płaci za gadanie takich głupot


Zapewniam, że ja nie. Ale na swój sposób jest on nieoceniony. A na poważnie, myślę że mimo wszystko istnieje pewna grupa osób do której on trafia....niestety.

[ Dodano: 2010-06-25, 21:40 ]
Cytat: "gzzz"
niestety w Polsce nie ma partii liberalnej


Moim zdaniem, do liberalizmu najbliżej jest Korwinowi. PO nie jest partią liberalną, o czym przekonało sę boleśnie wielu przedsiębiorców w ostatnich trzech latach.

jezat

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwca 27, 2010, 18:18:25 »
Cytat: "sekator"

Nuda, ciągle to samo.....ktoś, komuś , gdzieś.....tak za komuny robiło się ,,ciężką atmosferę" jak nie miało się merytorycznych argumentów a chciało się ,,wykończyć" przeciwnika politycznego.....Fakty, poproszę o fakty...acha i powtórzę swoje pytanie na które nie mogę dostać od dwóch dni odpowiedzi : Co ekipa Donalda zrobiła dobrego przez trzy lata swoich rządów dla ,,szarego" obywatela??????Czekam na konkrety .

24.X.2007 ekipa Donalda posłała wielbicieli komunizmu z ludzką twarzą na szczaw,czyli ławkę opozycji.To ci powinno wystarczyć jeśli prawdą jest,w co wątpię ,że przez 15 lat prowadziłeś działalność gospodarczą.

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwca 28, 2010, 00:14:11 »
Cytat: "jezat"
jeśli prawdą jest,w co wątpię


Witaj trollu forumowy, gdzie byłeś jak cię nie było ? Wątpienie jest rzeczą ludzką, więc wątp sobie dalej, mnie to lotto....

[ Dodano: 2010-06-28, 00:17 ]
Cytat: "Mariusz1989"
to one niszczą zakłady.


Nie wiedziałem, że związki zawodowe zmieniły 340 mln na koncie zakładów, w 420 mln zadłużenia...sądziłem, że to zasługa geniuszy gospodarczych z ekipy rudego cudotwórcy...

jezat

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwca 28, 2010, 19:43:57 »
Cytat: "sekator"

Witaj trollu forumowy, gdzie byłeś jak cię nie było ? Wątpienie jest rzeczą ludzką, więc wątp sobie dalej, mnie to lotto....


Musi ci bardzo mocno lottać, jeśli głosujesz na JKM -skrajnego,bardzo skrajnego liberała w I turze i natychmiast zmieniasz się w wielbiciela bolszewizmu zamierzając głosować na
Kłamczyńskiego.