Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Dzisiaj o 12:24:23 »
Prezesa nabralem prawie pewnosci, ze siarkowy zostanie zamkniety
Co wy z tym siarkowym xD to jedyny wydział który produkuje darmową parę ( jest to tam odpadem) a wy go chcecie zamykać .
Polimery też produkują parę. Ale fakt, że produkcja pary to chyba jedyne co trzyma ten wydział przy życiu. Problem w tym, że ten wydział jest w takim stanie, że już parę ledwo produkuje xD no ale daj Boże żeby to jak najdłużej działało
2
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mlodyapatatowy dnia Dzisiaj o 11:08:20 »
Cytat: Domink1521 link=topic=9333.msg210832#msg210832
date=1714602536
Jeżeli nie jest podpisane porozumienie między ZZ , a Zarządem to premia o ile się nie mylę na poziomie 70% , a byłobwczesniej 100.
Do trzynastki może już wcale nie wrócimy. Premia kwartalna pewnie teraz będzie ostatnią którą zobaczymy.
No właśnie, a jak z tą kwartalna? Słyszałem plotki ze juz jest obcięta o 1/3, ale wiadomo jak to z plotkami zakładowymi
3
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Martin dnia Dzisiaj o 09:08:01 »
Prezesa nabralem prawie pewnosci, ze siarkowy zostanie zamkniety
Co wy z tym siarkowym xD to jedyny wydział który produkuje darmową parę ( jest to tam odpadem) a wy go chcecie zamykać .
4
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Dzisiaj o 07:50:55 »
Do trzynastki może już wcale nie wrócimy. Premia kwartalna pewnie teraz będzie ostatnią którą zobaczymy.
No właśnie, a jak z tą kwartalna? Słyszałem plotki ze juz jest obcięta o 1/3, ale wiadomo jak to z plotkami zakładowymi
5
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aparatczyk dnia Dzisiaj o 01:35:17 »
Hahahah XD nie wiem, ale myślę że jeszcze parę razy to pytanie tu padnie xD
To już tradycja.
6
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Domink1521 dnia Dzisiaj o 00:28:56 »
Do trzynastki może już wcale nie wrócimy. Premia kwartalna pewnie teraz będzie ostatnią którą zobaczymy.
7
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Maja 01, 2024, 22:44:00  »
Hahahah XD nie wiem, ale myślę że jeszcze parę razy to pytanie tu padnie xD
8
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aparatczyk dnia Maja 01, 2024, 22:42:00  »
Idź się dzielić swoimi spostrzeżeniami pod hosso. Niekiedy mam wrażenie że jesteś tutaj by wylewać swoje flustracje, żale i ciągle wplatasz tematy wojny politycznej pomiędzy popis w wątek GA. Sytuacja w spółce jest bardzo ciężka, mogą zostać zamknięte nie rentowe wydziały więc ludzie stracą pracę, a niektórzy z was w tej sytuacji  biją niepotrzebna pianę lub jak barany pytają się na kogo Pani Ania głosowała. Ogarnijcie się. Nie tylko temat zch jest znaczący w Zpl więc może rasowy zajmiesz się czymś innym.  Życzę spokojnej majówki w miłej atmosferze :)

Post Merge: [time]Maja 01, 2024, 17:11:06 [/time]

Wybacz ale jakoś dziwnie stronę moderuje moje komentarze
Bardziej chodzilo o to, ze slowo "flustracje" nie istnieje.

Nie wiem czemu doczepiles sie akurat do mnie, gdzie to nie ja wplatuje watek polityki, odpowiedzialem FAKTAMI na komentarz goscia ktory cos tam pisal ze PO zaczelo rzadzic i juz zaklady maja problemy. Mnie nie obchodzi polityka, obchodzi mnie ekonomia i fakty. O glosowanie Pani Ani nigdy nie pytalem i nigdy mnie to nie interesowalo xD Sytuacja jest bardzo ciezka, wiem o tym doskonale i zgadzam sie z tym, ze niektore wydzialy moga zostac zamkniete (ogladajac konferencje z wynikami GA za zeszly rok i sluchajac Prezesa nabralem prawie pewnosci, ze siarkowy zostanie zamkniety. Co przy okazji jest moim zdaniem dobra decyzja, zeby nie bylo). I jasne, nie tylko temat ZCH jest znaczacy, ale po pierwsze - to jest watek o ZCH, wiec o czym mam tu rozmawiac jak nie o Zakladach? Po drugie - moje zycie jest posrednio powiazane z ZCH, wiec zajmuje sie tym tematem, pozostale mnie  srednio interesuja.

Podsumowujac - przyczepiles sie o kilka rzeczy, z ktorych chyba zadna nie dotyczy mnie XD


CZYLI 13 W TYM ROKU NIE BEDZIE? XD
9
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rasowy_Aparatowy dnia Maja 01, 2024, 17:30:29  »
Idź się dzielić swoimi spostrzeżeniami pod hosso. Niekiedy mam wrażenie że jesteś tutaj by wylewać swoje flustracje, żale i ciągle wplatasz tematy wojny politycznej pomiędzy popis w wątek GA. Sytuacja w spółce jest bardzo ciężka, mogą zostać zamknięte nie rentowe wydziały więc ludzie stracą pracę, a niektórzy z was w tej sytuacji  biją niepotrzebna pianę lub jak barany pytają się na kogo Pani Ania głosowała. Ogarnijcie się. Nie tylko temat zch jest znaczący w Zpl więc może rasowy zajmiesz się czymś innym.  Życzę spokojnej majówki w miłej atmosferze :)

Post Merge: [time]Maja 01, 2024, 17:11:06 [/time]
Wybacz ale jakoś dziwnie stronę moderuje moje komentarze
Bardziej chodzilo o to, ze slowo "flustracje" nie istnieje.

Nie wiem czemu doczepiles sie akurat do mnie, gdzie to nie ja wplatuje watek polityki, odpowiedzialem FAKTAMI na komentarz goscia ktory cos tam pisal ze PO zaczelo rzadzic i juz zaklady maja problemy. Mnie nie obchodzi polityka, obchodzi mnie ekonomia i fakty. O glosowanie Pani Ani nigdy nie pytalem i nigdy mnie to nie interesowalo xD Sytuacja jest bardzo ciezka, wiem o tym doskonale i zgadzam sie z tym, ze niektore wydzialy moga zostac zamkniete (ogladajac konferencje z wynikami GA za zeszly rok i sluchajac Prezesa nabralem prawie pewnosci, ze siarkowy zostanie zamkniety. Co przy okazji jest moim zdaniem dobra decyzja, zeby nie bylo). I jasne, nie tylko temat ZCH jest znaczacy, ale po pierwsze - to jest watek o ZCH, wiec o czym mam tu rozmawiac jak nie o Zakladach? Po drugie - moje zycie jest posrednio powiazane z ZCH, wiec zajmuje sie tym tematem, pozostale mnie  srednio interesuja.

Podsumowujac - przyczepiles sie o kilka rzeczy, z ktorych chyba zadna nie dotyczy mnie XD
10
Sprawy bieżące / Odp: [Police] ZCH Police
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Domink1521 dnia Maja 01, 2024, 17:10:03  »
Idź się dzielić swoimi spostrzeżeniami pod hosso. Niekiedy mam wrażenie że jesteś tutaj by wylewać swoje flustracje, żale i ciągle wplatasz tematy wojny politycznej pomiędzy popis w wątek GA. Sytuacja w spółce jest bardzo ciężka, mogą zostać zamknięte nie rentowe wydziały więc ludzie stracą pracę, a niektórzy z was w tej sytuacji  biją niepotrzebna pianę lub jak barany pytają się na kogo Pani Ania głosowała. Ogarnijcie się. Nie tylko temat zch jest znaczący w Zpl więc może rasowy zajmiesz się czymś innym.  Życzę spokojnej majówki w miłej atmosferze :)

Post Merge: Maja 01, 2024, 17:11:06
Wybacz ale jakoś dziwnie stronę moderuje moje komentarze
Strony: [1] 2 3 ... 10