Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Koksowniki  (Przeczytany 16187 razy)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 05, 2012, 13:43:47 »
Nie istotne,kto ważne że ktoś wydał taką decyzję,dzięki której ludzie mogą się ogrzać na mrozie.
 Swietny pomysł,oby nie jednorazowy.
Na razie nie ma podpisu......

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 05, 2012, 14:38:43 »
Jak was czytam to mi ręce opadają...
Cytat: "Nardon1"
a za co odpowiadać?

No właśnie, za co? OSiR nie kojarzy mi się z koksownikami. Skoro one należą do OSiRu (patrz: pierwszy post) to co jeszcze ma OSiR na składzie? Rakiety ziemia-powietrze na wszelki wypadek? I dlatego pytam czy to ten OSiR, a nie coś innego, zbieżnego skrótem...
Cytat: "Nardon1"
bo jak to napisałeś wyżej powinni sportem zająć się

Jak ktoś napisał poniżej mojego powyżeja, to była ironia.

Inicjatywa dobra, choć osobiście nie korzystam, wystarcza odpowiednie ubranie.
Poważnie rzecz ujmując: skoro OSiR dysponuje koksownikami to coś tu nie gra. Po co im taki sprzęt? Mają w planach organizować imprezy w tak niskich temperaturach, by były potrzebne koksowniki? Czy dostali w spadku po komunie, a teraz żal się rozstać?
Może w gminie jest więcej tego typu kwiatków - rzeczy niepotrzebne w jednej jednostce, a które innej by się przydały.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 05, 2012, 19:22:00 »
jakieś kompleksy wyssane z mlekiem matki macie czy co? Koksowniki ze stanem wojennym mogą się kojarzyć tylko uzależnionym od komuny...
Koksownik jest do grzania nie pasuje to niech ogniska palą - albo lepiej nie, bo zaraz PO zacznie robić szum że stosy na nich szykują  :rotfl:
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 05, 2012, 19:23:37 »
Cytat: "cooker"
Po co im taki sprzęt?

Zapytać można. Pracownicy OSiR dobrze wiedzą co im potrzebne.
_

Bonifacy1976

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 05, 2012, 20:22:01 »
Cytat: "cooker"
Cytat: "Bonifacy1976"
Jaśnie Panie pragnę zakomunikowac, iż sprawa nadaje się do nagrody burmistrza. Inicjatywa wspaniała

Ciekawe co powiesz, jak się okaże, że Burmistrz z tego tytułu odpalił komuś 5.000 nagrody :)
W międzyczasie spójrz sobie na post przed cytowanym postem i zastanów się co tam napisano...


Szczerze? Byłbym uradowany, że ktoś dostrzega problemy ludzi i sowicie wynagradza osoby, które dbają o interesy inne niż swoje. Myslę, że Burmistrz przyznaje nagrody nie za takie inicjatywy... :)

Bonifacy1976

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 05, 2012, 20:27:09 »
Cytat: "cooker"
Jak was czytam to mi ręce opadają...
Cytat: "Nardon1"
a za co odpowiadać?

No właśnie, za co? OSiR nie kojarzy mi się z koksownikami. Skoro one należą do OSiRu (patrz: pierwszy post) to co jeszcze ma OSiR na składzie? Rakiety ziemia-powietrze na wszelki wypadek? I dlatego pytam czy to ten OSiR, a nie coś innego, zbieżnego skrótem...
Cytat: "Nardon1"
bo jak to napisałeś wyżej powinni sportem zająć się

Jak ktoś napisał poniżej mojego powyżeja, to była ironia.

Inicjatywa dobra, choć osobiście nie korzystam, wystarcza odpowiednie ubranie.
Poważnie rzecz ujmując: skoro OSiR dysponuje koksownikami to coś tu nie gra. Po co im taki sprzęt? Mają w planach organizować imprezy w tak niskich temperaturach, by były potrzebne koksowniki? Czy dostali w spadku po komunie, a teraz żal się rozstać?
Może w gminie jest więcej tego typu kwiatków - rzeczy niepotrzebne w jednej jednostce, a które innej by się przydały.


Proszę o treściwe i krótkie wypowiedzi. Szkoda energii. którą następnie trzeba regenerować kalorycznymi potrwmi. Wystarczy zapytac samych zainteresowanych i wszystko będzie jasne. Logika podpowiada mi, że tego typu sprzęt osir może wykorzystywać przy organizacji imprez plenerowych. Tutaj stawiam duży akcent na "może"...

Bonifacy1976

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 05, 2012, 20:40:00 »
Cytat: "cooker"
Jak was czytam to mi ręce opadają...
Cytat: "Nardon1"
a za co odpowiadać?

No właśnie, za co? OSiR nie kojarzy mi się z koksownikami. Skoro one należą do OSiRu (patrz: pierwszy post) to co jeszcze ma OSiR na składzie? Rakiety ziemia-powietrze na wszelki wypadek? I dlatego pytam czy to ten OSiR, a nie coś innego, zbieżnego skrótem...
Cytat: "Nardon1"
bo jak to napisałeś wyżej powinni sportem zająć się

Jak ktoś napisał poniżej mojego powyżeja, to była ironia.

Inicjatywa dobra, choć osobiście nie korzystam, wystarcza odpowiednie ubranie.
Poważnie rzecz ujmując: skoro OSiR dysponuje koksownikami to coś tu nie gra. Po co im taki sprzęt? Mają w planach organizować imprezy w tak niskich temperaturach, by były potrzebne koksowniki? Czy dostali w spadku po komunie, a teraz żal się rozstać?
Może w gminie jest więcej tego typu kwiatków - rzeczy niepotrzebne w jednej jednostce, a które innej by się przydały.


Luźna refleksja i historyjka dla myslacych. Wyobraź sobie, że idziesz ulicą a po drugiej stronie ma miejsce włamanie do sklepu. Jako świadek zdarzenia boisz się reakcji ze wzgledu na niejasne uwarunkowania legislacyjne. Widzisz jak tuz obok przejeżdza patrol ... żandarmerii wojskowej. Patrzą, patrzą i odjeżdzają bez reakcji. Tłumaczysz sobie ich działania brakiem kompetencji czy krytykujesz za brak postawy obywatelskiej? Niech ten dylemat będzie dla Ciebie zagadką do poduszki. A wprost odpowiadając na Twoje pytanie: Co to k**a za różnica czy zrobił to osir, zwik, FBI czy leśniczy? Ważny jest efekt, który według mnie jest godny naśladowania i .. NAGRODY!!!

Nardon1

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 05, 2012, 22:04:31 »
Luźna refleksja i historyjka dla myslacych. Wyobraź sobie, że idziesz ulicą a po drugiej stronie ma miejsce włamanie do sklepu. Jako świadek zdarzenia boisz się reakcji ze wzgledu na niejasne uwarunkowania legislacyjne. Widzisz jak tuz obok przejeżdza patrol ... żandarmerii wojskowej. Patrzą, patrzą i odjeżdzają bez reakcji. Tłumaczysz sobie ich działania brakiem kompetencji czy krytykujesz za brak postawy obywatelskiej? Niech ten dylemat będzie dla Ciebie zagadką do poduszki. A wprost odpowiadając na Twoje pytanie: Co to k**a za różnica czy zrobił to osir, zwik, FBI czy leśniczy? Ważny jest efekt, który według mnie jest godny naśladowania i .. NAGRODY!!![/quote]

Pierwsza część wypowiedzi bzdurki, bzdurki i jeszcze raz bzdurki nie mające związku z tematem :)

Druga część wypowiedzi racja co za różnica kto postawił koksowniki. Trzeba jednak zauważyć i podkreślić że zawsze znajdą się krytykanci i osoby węszące typu "po co osirowi koksowniki" skoro mają to na pewno są im potrzebne :)

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 05, 2012, 23:23:33 »
Dobra kończymy dyskusje na takim poziomie. Każdy kolejny post nie na poziomie będzie nagrodzony ostrzeżeniem. Koksowniki widać za bardzo podgrzewają atmosferę nie tylko na ulicy, ale także na forum.

johny166

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 06, 2012, 00:56:50 »
Koksowniki są ok , pracuje na Wyszyńskiego i widze jak masa ludzi podchodzi do koksowników  i sie ogrzewa , i niech mi tu nie pisza bzdur ze wystarczy odpowiednie ubranie , bo jak stoi sie na przestanku i czeka na autobus to jakby człek nie byl ubrany to marznie. No chyba ze odwala "pajacyka " i sie rozgrzewke. Ale jakos nie widze śmiesznie podrygujących obywateli Polic.........

OSiR

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 06, 2012, 09:14:32 »
Szanowni Forumowicze!

Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że taka drobnostka wywoła emocje i doprowadzi do tak ożywionej dyskusji. Obserwując rozwój wydarzeń nie mogliśmy przypatrywać się temu zupełnie biernie i dlatego spieszymy wyjaśnić sprawę ażeby ostatecznie rozwiać wszelkie watpliwości.

Wspomniane koksowniki są własnością Ośrodka Sportu i Rekreacji i służą nam, jak ktoś trafnie zdążył zauważyć, przy okazji imprez plenerowych, których jesteśmy organizatorami. Zdajemy sobie sprawę w jakiej strefie klimatycznej żyjemy i stąd konieczność wspierania się tego typu atrybutami. Zostały one wykonane przez pracowników ośrodka co jednocześnie tłumaczy niewielką ich ilość.

Inicjatywa ustawienia koksowników w newralgicznych miejscach Polic była ściśle nakierowana na pomoc mieszkańcom w tych ciężkich warunkach i naszym zdaniem nie ma znaczenia czy mieści się ona w statucie czy wykracza poza jego ramy. Cieszymy się, że pomysł przypadł do gustu  Policzanom a korzystając z tej okazji chcielibyśmy wszystkich serdecznie zaprosić na kulig w dn.12.02.2012 celem zweryfikowania funkcjonalności naszych koksowników.

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 06, 2012, 09:42:30 »
Cytat: "OSiR"
chcielibyśmy wszystkich serdecznie zaprosić na kulig w dn.12.02.2012

Dzięki  wielkie -  :flower:  :flower:  :flower:  -  proszę jakieś  bardziej szczegółowe info :flower:
garde

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 06, 2012, 11:25:29 »
Szkoda tylko że nie palą się z samego rana, tylko rozpala się Okło godziny dziesiątej

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 06, 2012, 14:26:43 »
Cytat: "Denver"
Koksowniki widać za bardzo podgrzewają atmosferę nie tylko na ulicy, ale także na forum

Źle? zimno jest, to i na forum odrobina ciepła się przyda...
Cytat: "OSiR"
służą nam (...) przy okazji imprez plenerowych (...) Zostały one wykonane przez pracowników ośrodka

Wszystko jasne - zakładając, że użytkownik faktycznie jest tym, za kogo się podaje.
Cytat: "OSiR"
Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że taka drobnostka wywoła emocje i doprowadzi do tak ożywionej dyskusji

Jest plus, bo forum zyskało kolejnego użytkownika, który w sumie już dawno powinien być obecny, jako istotny element życia społecznego mieszkańców gminy. I to wszystko dzięki mnie. Nie dziękujcie :P
Cytat: "johny166"
i niech mi tu nie pisza bzdur ze wystarczy odpowiednie ubranie

Żałosne... Rozumiem, że ty nosisz ze sobą wiadro żarzącego się węgla bo inaczej mogiła... Mi jakoś moje odpowiednie ubranie wystarcza i jakoś żyję (co nie znaczy że nie odczuwam temperatury).

johny166

  • Gość
[Police] Koksowniki
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 06, 2012, 20:51:29 »
Po kieszeniach nosze a nie w wiadrze. Masakra jacy to wszyscy tu mądrzy , ale jakie  by ubranie nie było jak sie dlugo stoi  to mróz daje popalic.