Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] policka policja  (Przeczytany 73676 razy)

Offline matrixus

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 22, 2011, 22:41:04 »
Wiecie co gadajcie sobie co chcecie ja uważam że nasza Policka policja radzi sobie dobrze mieszkam w Trzebieży i zauważyłem częste patrole spacerujące po ulicach dzięki czemu jest mniej wandalizmu.
dziwny jest ten świat...

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #136 dnia: Kwietnia 22, 2011, 22:46:38 »
Ostatnio,  nawet widziano piesze patrole w ... Wołczkowie..., toż to panie horror

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #137 dnia: Kwietnia 23, 2011, 11:20:52 »
Nowi posterunkowi łapią szlify na ulicach.Przedwczoraj widziałem w Policach na osiedlu tez taką parę młodych,wystrachanych mundurowych.Spacerowali w piękną pogodę.....
Na razie nie ma podpisu......

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] policka policja
« Odpowiedź #138 dnia: Kwietnia 24, 2011, 19:55:41 »
Cytat: "Ciekawy"
Nowi posterunkowi łapią szlify na ulicach.Przedwczoraj widziałem w Policach na osiedlu tez taką parę młodych,wystrachanych mundurowych.Spacerowali w piękną pogodę.....

A mieli pałki dla niewidomych?  :faja:  Jak tak to raczej nie policcy policjanci.

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #139 dnia: Kwietnia 24, 2011, 20:13:30 »
Wiesz co,a nie zwróciłem uwagi.A co to ma do rzeczy?
Na razie nie ma podpisu......

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
[Police] policka policja
« Odpowiedź #140 dnia: Kwietnia 25, 2011, 20:17:22 »
Z białymi pałkami to chodzi raczej szczeciński OPP.

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #141 dnia: Maja 01, 2011, 11:01:47 »
Cieszę się,że w Policach zrobiło się bezpiecznie są policjanci ze Szczecina aby tak dalej dobrze,ze młodzi patrolujom nasze miasto a nie stare wygi jak w innych miastach w głosie napisali,ze policjant w Stargardzie został zatrzymany za łapówkę głupie tabletki żeby tak stary policjant się łasił na tabletki to skandal.Ja stawiam na młodych ambitnych w naszym mieście to dobry krok policji .Przeczytajcie sami w glosię szczecinskim ,Tabletki na gardło łapówką. Policjant trafił do aresztu

dodano: 28 kwietnia 2011, 17:15 Autor: Grzegorz Drążek

tagi:policja

(fot. Archiwum)
Sąd zdecydował dzisiaj o trzymiesięcznym areszcie dla policjanta ze stargardzkiej komendy. Jest on podejrzany o przyjęcie łapówki

37-letni Mariusz O. został zatrzymany przez Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji.

Wczoraj usłyszał zarzut przyjęcia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Policjant zamiast ukarać kierowcę, który we wtorkowe popołudnie na obwodnicy Stargardu przekroczył dozwoloną prędkość, przyjął od niego upominek. Było to pudełko z większą ilością opakowań tabletek na ból gardła.

Czesio

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 02, 2011, 21:06:39 »
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110601/POLICE/882789341

Nikola mam nadzieję, że się ustosunkujesz do tego artykułu? Serdecznie Cie pozdrawiamy.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 03, 2011, 15:52:56 »
Czesio, to akurat o mundurowych nijak nie świadczy. Bo jak napisane poszło o 'kontakty z żoną', więc zwykła ludzka sprawa. Gościowi zonę stukają to wali w mordę, tak powinno być, normalne według mnie. A czy on policjant, listonosz czy kolejarz, nieważne, ważne że człowiek, ma nerwy i honor. A że pobił to będzie sądzony, też normalne.

Mance1978

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 04, 2011, 11:14:47 »
...zgadzam się gościu zareagował jak pewnie 99% w jego sytuacji, a teraz odpowie zgodnie z obowiązującym prawem...nie świadczy to żle o mundurowych wręcz przeciwnie dobrze o wymiarze sprawiedliwości...

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 04, 2011, 21:42:13 »
Cytat: "Policzanin_2"
fyyy

co to miało być?
otwieram temat, bo ktoś coś napisał - policznin2 - nie marnuj mojego czasu

gwardzista77

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 06, 2011, 14:46:13 »
Cytat: "Nikola"
Cytat: "marchewka"
to prawda strona KPP pOLICE rzeczywiście to już chyba historiia ostatnie wydarzenia są z 17 lipca 2010 r czyżby nic się od tej pory nie zdarzyło? ciekwe? czy może redukcja etatów?bo tak bardzo mało patroli w policach, w końcu w Policach mamy zatrudnionych tylko 200 policjantów, a nawet w wekeend nie widać patroli, chyba nie czujemy się zbyt bezpieczni.


Zgadzam się z Tobą.Sejmowa Komsija ds naciskó wyjaśni wszystko.Proces był długi ale co musieli te biedne dzieci nacierpieć się żeby ich uniewinnić.NIkt im zdrowia nie wróci.

Czas zmienić kierownictwo.Musimy czuć się bezpiecznie Polcija ma nam pomagać a my musimy jej ufać po to są i placimy na nich PODATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hmmm, z tego co mi wiadomo, policjantom z pensji również potrącane są podatki, więc nie pisz że płacisz podatki na Policję, sami na siebie również płacą.

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 06, 2011, 21:23:20 »
Popieram Dr.Kafara.My płacimy podatki m.in.na policję i płacąc wymagamy.Gdyby nie nasze podatki to nie utrzymaliby się bo z czego jak nic nie produkują.

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] policka policja
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 06, 2011, 21:37:42 »
Cytat: "gwardzista77"
z tego co mi wiadomo, policjantom z pensji również potrącane są podatki,

Tak bo Ordynacja podatkowa dotyczy każdego-funkcjonariusz nie odprowadza jedynie składek społecznych.Przed Urzędem Skarbowym rozlicza się w oparciu o PIT-11

Cytat: "Dr.Kafar"
Hahahahahahah, większej bzdury dawno nie czytałem. Wyobraź sobie sytuacje w której sprzedawca daje Ci 100zl, a Ty kupujesz u niego cos za 5zl - to co, niby tez kupujesz za swoją kasę?

to co wyżej ma tyle wspólnego z logiką użytkową co węgiel kamienny z kamieniem węgielnym.W czystej postaci iluzja.Twierdzenie,że służby mundurowe "nie płacą podatków" jest niczym innym jak lansowanie fałszywej opinii.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

bartek

  • Gość
[Police] policka policja
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 06, 2011, 22:00:06 »
Dla mnie i tak policja policka jest najlepsza i podoba się ich działanie są skuteczni i widać ich na każdej ulicy.Mogą płacić podatki lub nie ,nie ma to nic do rzeczy są skuteczni i tyle nie ma zabójstw jak w Szczecinie.