Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6954389 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17295 dnia: Kwietnia 29, 2024, 20:14:31 »
Oni tego nie ogarną, nigdy.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 851
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17296 dnia: Kwietnia 29, 2024, 21:50:30 »
No i tak PIS  zarządzał spółką że doprowadził ją praktycznie do bankructwa. Brawo
Tak, wszystko wina PiSu, który już od pół roku nie rządzi. XD
W zakładach nie rządzi od piątku XD

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 952
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17297 dnia: Kwietnia 29, 2024, 22:14:07 »
No i tak PIS  zarządzał spółką że doprowadził ją praktycznie do bankructwa. Brawo
Tak, wszystko wina PiSu, który już od pół roku nie rządzi. XD
W zakładach nie rządzi od piątku XD
I Ty w to wierzysz. XD

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17298 dnia: Kwietnia 30, 2024, 00:28:21 »
No i tak PIS  zarządzał spółką że doprowadził ją praktycznie do bankructwa. Brawo
Gdybyś był bystry to byś wiedział,że w całej Europie branża chemiczna leży i kwiczy,ale widzę u Ciebie z myśleniem to nie najlepiej. W ogóle to na jakim ty świecie żyjesz chłopaku? Nie widzisz co się dzieje dookoła? Kto by nie zarządzał tymi spółkami to byśmy byli w czarnej dupie tak samo jak cała Europa. Więcej NORM niech Unia jeszcze wprowadzi i więcej nawozów z poza unii niech tu ląduje to branża chemiczna w Europie całkiem przestanie istnieć. Takie mądre głowy siedzą w tym burdelu w Brukseli. Zamiast dbać o swoje firmy to doprowadzają do tego że niemiecki BASF przenosi się do chin bo w tym euro kołchozie nie opłaca się produkować.

Offline Samsonowicz

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17299 dnia: Kwietnia 30, 2024, 04:32:58 »
To jestem ciekaw czemu firmy chemiczne takie jak Ciech czy Anwil dobrze persperują. No mądralo wykaż się swoją inteligencją.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17300 dnia: Kwietnia 30, 2024, 11:12:09 »
To jestem ciekaw czemu firmy chemiczne takie jak Ciech czy Anwil dobrze persperują. No mądralo wykaż się swoją inteligencją.
Może dlatego że CIECH największe zyski ma z SODY,a u nas produkujemy SODE czy nie SHERLOCKU?"


Na czym zarabia Ciech?
Grupa Ciech to główny producent i dostawca wyrobów chemicznych o ugruntowanej pozycji w Unii Europejskiej:

drugi producent sody kalcynowanej i sody oczyszczonej w Unii Europejskiej
największy polski producent soli warzonej i środków ochrony roślin
największy dostawca krzemianów sodu w Europie
lider rynku pianki poliuretanowej i główny producent opakowań szklanych do zniczy w Polsce
trzeci co do wielkości dostawca soli warzonej w Europie"
Co do Anwilu to jeszcze się nie zagłębiłem,ale jak się zagłębie to dam znać.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2024, 11:13:41 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Polioly

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17301 dnia: Kwietnia 30, 2024, 19:18:25 »
No to oficjalnie GA Police 1070 milionów straty netto za 2023 rok.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2024, 19:19:56 wysłana przez Polioly »

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 397
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17302 dnia: Kwietnia 30, 2024, 20:05:10 »
No to oficjalnie GA Police 1070 milionów straty netto za 2023 rok.
No to oficjalnie 5lat bez podwyżek premii itp. o ile zakład będzie istniał bo biorąc pod uwagę wzrost cen gazu i prądu to może być z tym różnie...w sumie z załogą też może być różnie, bo za te marne grosze to nie wiem czy ludzie nie zaczną wypierdalać z tego posranego kraju na zachód , z racji tej iz po prostu nie będzie ich stać na normalne funkcjonowanie. Taka piękna uśmiechnięta polska nam się szykuje. 10 lat temu wszyscy wyjeżdżali bo największe bezrobocie i znowu ku temu zamierzamy. HURRA najważniejsze że PiS nie rządzi.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 851
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17303 dnia: Kwietnia 30, 2024, 20:52:47 »
No to oficjalnie GA Police 1070 milionów straty netto za 2023 rok.
No to oficjalnie 5lat bez podwyżek premii itp. o ile zakład będzie istniał bo biorąc pod uwagę wzrost cen gazu i prądu to może być z tym różnie...w sumie z załogą też może być różnie, bo za te marne grosze to nie wiem czy ludzie nie zaczną wypierdalać z tego posranego kraju na zachód , z racji tej iz po prostu nie będzie ich stać na normalne funkcjonowanie. Taka piękna uśmiechnięta polska nam się szykuje. 10 lat temu wszyscy wyjeżdżali bo największe bezrobocie i znowu ku temu zamierzamy. HURRA najważniejsze że PiS nie rządzi.
Ale ty naprawdę nie rozumiesz, że ta strata powstała w 2023 roku czyli za czasów pis? XD

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 952
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17304 dnia: Kwietnia 30, 2024, 21:02:21 »
No to oficjalnie GA Police 1070 milionów straty netto za 2023 rok.
No to oficjalnie 5lat bez podwyżek premii itp. o ile zakład będzie istniał bo biorąc pod uwagę wzrost cen gazu i prądu to może być z tym różnie...w sumie z załogą też może być różnie, bo za te marne grosze to nie wiem czy ludzie nie zaczną wypierdalać z tego posranego kraju na zachód , z racji tej iz po prostu nie będzie ich stać na normalne funkcjonowanie. Taka piękna uśmiechnięta polska nam się szykuje. 10 lat temu wszyscy wyjeżdżali bo największe bezrobocie i znowu ku temu zamierzamy. HURRA najważniejsze że PiS nie rządzi.
Ale ty naprawdę nie rozumiesz, że ta strata powstała w 2023 roku czyli za czasów pis? XD
A wiesz, że za rządów Marka Belki wybrano Benedykta XVI?

Offline Domink1521

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17305 dnia: Maja 01, 2024, 01:31:14 »
Szukaj roboty.
Nie pracuje w grupie azoty. A roboty jest od cholery, jak nie masz dwóch lewych rak to sama cie szuka

Rasowyaparatowy. Naprawdę musisz mieć smutne życie lub uraz emocjonalny do GA
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2024, 01:40:08 wysłana przez Domink1521 »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 851
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17306 dnia: Maja 01, 2024, 08:19:06 »
Szukaj roboty.
Nie pracuje w grupie azoty. A roboty jest od cholery, jak nie masz dwóch lewych rak to sama cie szuka

Rasowyaparatowy. Naprawdę musisz mieć smutne życie lub uraz emocjonalny do GA
Bo tam nie pracuje czy bo napsialem że jest dużo pracy na rynku? Bo nie bardzo rozumiem XD

Offline kanapowiec

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17307 dnia: Maja 01, 2024, 10:55:52 »
Że nie pracujesz a jesteś tutaj największym ekspertem, to tak jak bym się wypowiadał na temat pracy pilotów że chujowo latają, że maszyny stare, a związki to w ogóle, a jedynie jaką mam z nimi styczność to że widzę samoloty na niebie.


Takim trochę hipokrytą jesteś co nie?
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2024, 10:58:00 wysłana przez kanapowiec »

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 851
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17308 dnia: Maja 01, 2024, 14:32:16 »
Że nie pracujesz a jesteś tutaj największym ekspertem, to tak jak bym się wypowiadał na temat pracy pilotów że chujowo latają, że maszyny stare, a związki to w ogóle, a jedynie jaką mam z nimi styczność to że widzę samoloty na niebie.


Takim trochę hipokrytą jesteś co nie?
Jasne, wszyscy czasem jestesmy.

Nie bardzo tylko rozumiem czemu w tym przypadku mialbym byc? Napisalem tylko, ze jest duzo pracy na rynku, gdzie tu hipokryzja?


Inna sprawa, ze nie pracuje od niedawna, nadal mam kontakty z zakladami, rozmawiam z ludzmi pracujacymi tam i interesuje sie sytuacja zakladow, bo duzo od niej zalezy w Policach i okolicach.


Ale nadal nie wiem gdzie tu jest jakakolwiek wiedza ekspercka, "uraz emocjonalny" do GA albo moje smutne zycie XD Po to jest to forum zeby dzielic sie swoimi spostrzezeniami na rozne tematy, w tym przypadku na temat ZCH.

Offline Domink1521

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #17309 dnia: Maja 01, 2024, 15:42:13 »
Idź się dzielić swoimi spostrzeżeniami pod hosso. Niekiedy mam wrażenie że jesteś tutaj by wylewać swoje flustracje, żale i ciągle wplatasz tematy wojny politycznej pomiędzy popis w wątek GA. Sytuacja w spółce jest bardzo ciężka, mogą zostać zamknięte nie rentowe wydziały więc ludzie stracą pracę, a niektórzy z was w tej sytuacji  biją niepotrzebna pianę lub jak barany pytają się na kogo Pani Ania głosowała. Ogarnijcie się. Nie tylko temat zch jest znaczący w Zpl więc może rasowy zajmiesz się czymś innym.  Życzę spokojnej majówki w miłej atmosferze :)
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2024, 15:57:05 wysłana przez Domink1521 »