Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 210928 razy)

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #285 dnia: Września 18, 2009, 12:34:45 »
Quatro jest ok, na początku nie miałam do niej przekonania, ale kilka razy znajomi mnie namówili i po tych kilku razach muszę stwierdzić - nie jest zła, i nawet ciasto nie jest przypalone jak w Palermo. ;)

karamba

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #286 dnia: Października 01, 2009, 00:59:35 »
palermo z wyszka!!!!! mniam, jedyna pizza w policach ktora jest pikantna

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #287 dnia: Października 09, 2009, 14:12:38 »
Znalazłem dziś na klamce ulotkę z Palermo na Grunwaldzkiej, która dumnie głosi, że każda średnia pizza kosztuje 9.99, a gigant 19.99. Promocja od poniedziałku do czwartku (dziwnym trafem dziś piątek) i oczywiście ważna do odwołania (czyżby do tego poniedziałku?).

Ktoś coś wie więcej? Bo jeśli to prawa to w sumie nawet niedrogo, ale ja jestem sceptyczny.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #288 dnia: Października 09, 2009, 15:43:29 »
KrP prawda prawda ale..

Zadzwonilam, jakis tydzien temu. Po 1 - promocja obowiazuje tylko w lokalu, albo jak sobie po pizze przyjdziesz sam. (Za pudelko placisz dodatkowo!)
Po 2 - nie mozesz zamowic giganta na ktorym polowka bedzie w jednym smaku, a druga polowka w innym - dlaczego ? - 'bo to jest promocja'.
Po 3 - poprosilam o zmiane pomidora na papryke - nie mozna, dlaczego? - 'bo to jest promocja'.

Dobrze ze pizza obronila sie smakiem, bo warunki promocji sa conajmniej zniechecajace ...
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #289 dnia: Października 09, 2009, 15:46:42 »
Mnie Palermo z Grunwaldzkiej zraziło gigantami z promocji nieodwołalnie.
Ilość składników jak na mini pizzy i pełno pustego miejsca. Spadać na drzewo - więcej tam nie kupię :/

Jeśli chodzi o ilość składników to wielka pizza z Jasienicy jest OK. Można się nią porządnie najeść.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline au81

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #290 dnia: Października 09, 2009, 15:52:28 »
Również spotkało spotkało mnie rozczarowanie przy tej  p r o m o c j i :crazy:    
Pizza była zamawiana przez telefon, z odbiorem osobistym, ani słowa o opłacie za pudełka, niewielka kwota, ale puściłam córkę z odliczoną sumą i jakie było moje zdziwienie kiedy wróciła z pustymi rękoma!!! Akurat pech chciał, że zapomnieli także o sosie...
Na szczęście pizze mają wyśmienitą.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #291 dnia: Października 09, 2009, 18:29:59 »
Pizzeria w klubie Nauczyciela ktoś coś wie na ten temat? bo widziałam szyld na klubie...
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

pikuś

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #292 dnia: Listopada 05, 2009, 14:59:24 »
Ja polecam wam zajrzeć do nowej pizzerii,która znajduję się w Jasienicy.Dają dużą,smaczną i niedrogą pizze, pizzeria nazywa się ,,Oregano''. Warto zajrzeć.Pizzerie w Policach się chowają.

pikuś

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #293 dnia: Listopada 05, 2009, 15:03:44 »
Palermo ul.Grunwaldzka to najgorsza pizzeria mało sera ,a innych składników nie widać,krewetki stare paskudztwo!

Offline żary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #294 dnia: Grudnia 29, 2009, 14:46:13 »
Pizzeria Palermo > nr 35 FORTE - Best pizza in da Police :faja:
War. War never changes...

kamka

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #295 dnia: Stycznia 06, 2010, 10:29:36 »
Pikuś masz rację Oregano jest najlepsze super pizza,a kebab wspaniały,duży to naprawdę jest duży naprawdę polecam,osobiście jestem częstą klientką

Offline mirkuls

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 293
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #296 dnia: Stycznia 06, 2010, 11:18:39 »
Ja też jadłem pizze i kebab z Oregano,i przyznaję,ze bardzo smaczne! :chef:
Polecam!

Offline BRX

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #297 dnia: Stycznia 06, 2010, 22:50:22 »
Ja ostatnio zamówiłem pizze z Palermo ze Starych Polic. Cena atrakcyjna ale towar żenuuua. Sera sobie sam musiałem zetrzeć bo ciężko było go znaleźć na tej pizzy. Nie polecam !

SnoopyPL

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #298 dnia: Stycznia 21, 2010, 17:33:34 »
Czy ta pizzeria Oregano którą wcześniej polecano posiada jakąś stronę internetową ? Ewentualnie numer telefonu i czy dowożą (i za jaką cenę) do Polic ?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #299 dnia: Stycznia 21, 2010, 19:02:47 »
Dzisiaj zamówiłem w Palermo na Wyszyńskiego pizzę "Mexicana", byłem nią całkiem miło zaskoczony: była ładnie wypieczona z dużą ilością boczku i chili :P. Bez popitki zjeść jej się nie dało ;]
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy