Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie.  (Przeczytany 80776 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 31, 2010, 21:10:16 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Kry%C5%BCe a tutaj parę słów o Kryże...jeden z odźwiernych prawdziwego patrioty...PRLowski pajacyk sądzący w politycznych procesach...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 31, 2010, 21:12:46 »
Ale ja nikogo takiego nie cytowałem i nie polecałem do czytania, więc nie rozumiem po co ta wrzutka? Co ma jedno z drugim wspólnego ?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #77 dnia: Lipca 31, 2010, 21:14:29 »
Oczywiście o drugim z autorów cisza...Mariusz Janicki to również stary komuch...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4674
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #78 dnia: Lipca 31, 2010, 21:14:56 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Nie jestem śl;epo zapatrzony w PO jak sekator w PIS...Dla mnie musi być dobrze i normalnie bez awanturnictwa i ciągłego szukania haków..


Ale ja wcale nie twierdze, że jesteś zapatrzony w PO, chyba każdy Polak chce, aby było dobrze. Awanturnictwo i szukanie haków nie powinno w ogóle być używane w polityce, to poziom piaskownicy. Na zachodzie politycy "biją się" na argumenty z patriotycznym przekonaniem o racji swoich poglądów - i to mi się podoba. Bardzo chciałbym kiedyś zobaczyć, jak nasi politycy rozmawiają w ten sposób.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #79 dnia: Lipca 31, 2010, 21:15:35 »
A Po to,żeby pokazać obłudę Kaczńskiego...Opozycjonista z zasługami i tu nie mam ale..Potem otacza się betonem z komuny...

[ Dodano: 2010-07-31, 21:18 ]
Jestem do bólu ironiczny i tyle...Skoro PIS jest takie wspaniałe to DLACZEGO przegrywa wybory za wyborami???
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #80 dnia: Lipca 31, 2010, 21:20:03 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
NIgdy nie zagłosuję na PIS również przez niedoszłego burmistrza


Jasne, pewnie z tego samego powodu (miłości do Kardziejonka i jego ekipy)głosowałeś na PO. To ja wolę mimo wszystko K.D.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 31, 2010, 21:22:15 »
Człowieku nie wiesz o czym mowa,to nie mów nic lepiej...Poznałem tego jegomościa i...szkoda słów...Może Ci umknęło,ale jakiś Kardziejonek najmniej mnie interesuje,bo głosowałem na Diakuna.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 31, 2010, 21:25:40 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
interesuje,bo głosowałem na Diakuna


No widzisz, jak koalicja PiS i Gryf wystawi go na burmistrza ja też na niego zagłosuję. Na każdego, byle nie na PO...w żadnych wyborach.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 31, 2010, 21:31:36 »
Sekator czuję się zawiedzony,co mam powiedzieć...JEDYNY polityk ,po którym widac efekty to właśnie Diakun...Ta polityka naszej małej ojczyzny...Byłeś napewno nieraz w Trzebieży..Jak wyglądała a jaka jest obecnie..To jest dla mnie ważne...Człowiek nie jest idealny,ale skuteczny..Szanuję go bardzo,że wyciągnął rękę z pomocą do ś.p. mojej mamy...Policka PO...Ehhh to niech wystarczy za komentarz..Powiedz ile osób jest zawiedzionych...DUUUUŻO...Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 31, 2010, 21:38:20 »
Cytat: "dd2f"

Moim zdaniem wszelkiego rodzaju zasiłki pogrzebowe, becikowe, "srecikowe" to robienie z naszego społeczeństwa inwalidów i cwaniaków. Spora część naszego społeczeństwa jest już przyzwyczajona do darmochy do tego stopnia, że gdyby zabrali te wszystkie "wspomagacze" to okazało by się, że są społecznymi kalekami
Zgadzam się z tym całkowicie ,dzieci naklepać 11 i państwo wykarmi bo co się da wyciągną od opieki społecznej .A zrób sobie nawet 20 ale niech cię stać na utrzymanie.
Cytat: "kinia"
A co powiecie na dopłaty do czynszu z opieki społecznej dane tym którym nie chce się pracować,albo pracują na czarno jeżdżą mercedesem biorą i śmieją Ci się prosto w twarz,bo na pytanie dlaczego bierzesz odpowiadają jak umiesz kręcić i kombinować to masz, a jak nie to płać.Zapłacić 400zł a zapłacić 200zł to spora różnica.A mnie krew i nóż mi się w kieszeni otwiera.
Tak dopłacać ale ułomnym i rencistom a nie młodym bykom co tylko kombinować umie.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 31, 2010, 21:41:46 »
To samo tyczy się 35letnich emerytów!!!CHORE!KAsiorka od państwa i dorabianie na boku..
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 31, 2010, 21:54:35 »
Tak służby mundurowe, obiecują co roku że się tym zajmą i zrobią z tym porządek .Tak samo jest ze składkami ubezpieczeniowymi rolników  ,     tylko obiecują i nic nie robią .

dnfan1

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 01, 2010, 10:26:09 »
Cytat: "Storczyk"
Tak służby mundurowe, obiecują co roku że się tym zajmą i zrobią z tym porządek .Tak samo jest ze składkami ubezpieczeniowymi rolników  ,     tylko obiecują i nic nie robią .


nikt Ci tyle nie da co PO obieca  :rotfl:

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 01, 2010, 10:39:39 »
Kto jeszcze chce tuskowych cudow ,niech odda babci dowod.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie.
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpnia 01, 2010, 11:43:47 »
Cytat: "macieksoad"
Kto jeszcze chce tuskowych cudow ,niech odda babci dowod.

I to jest twoja recepta na poprawę sytuacji gospodarczej??????A może wiesz gdzie się podziało 3 mln kaczystowskich mieszkań?????/A może pamiętasz modlitwy pisiorów o deszcz w 2006 roku a wysłuchane dopiero w tym?????A może kaczyści wymodlili światowy kryzys finansowy po przegranych wyborach??A może w końcu wymodlili katastrofę smoleńską??Jak widzisz pytań jest bez liku i Antek policmajster będzie miał duuuużo roboty
w domu bez klamek.