Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.  (Przeczytany 18350 razy)

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #15 dnia: Października 09, 2012, 10:04:53 »
Tak DarkuMirror chodzę z rodziną na obchody świąt państwowych. Tylko, że na inne niż ty. Polemizowaliśmy zresztą w zeszłym roku w czasie Święta Niepodległości gdy ty opisywałeś rozróbę w Warszawie a ja obchody tego samego święta na Wałach Chrobrego w Szczecinie. I powinieneś to pamiętać.
Czytając takie teksty o tragicznych czasach III RP zawsze obawiam się, że ktoś wyjedzie z tekstem że" za komuny było lepiej".
Jakich potrzebujesz argumentów jeszcze?
Piszesz o "wypędzaniu Polaków z kraju" - jakieś przykłady? Jeżeli nie zauważyłeś to żyjemy w kraju, który po latach zacofania próbuje dorównać do szeregu normalności. I jeżeli masz na myśli wyjazdy emigracyjne za pracą to nie jest to żadne wypędzanie. Weź przykład ilu Filipińczyków, Turków, Bułgarów czy Hindusów opuściło swoje kraje w poszukiwaniu lepszych zarobków. Ale nikt nikogo nie wypędzał.
Piszesz o cenzurze. Fakt, że obaj możemy pisać tutaj co chcemy świadczy o wszechobecnej cenzurze. Chciałbym takiej cenzury zawsze.
Rządy "obcych" nad Polakami - jakie warunki trzeba spełniać, żeby nie być w tym kraju obcym? Kto o tym decyduje? Ty? Trzeba mieć nazwisko kończące się na -ski, na imię Kazimierz albo Lech? I urodzić się w Warszawie? Jeżeli masz na myśli Europarlament to chciałbym ci uświadomić że pojechali tam przedstawiciele wielu partii z naszego kraju. Nawet totalni eurosceptycy. Po co? Ja jeśli nie lubię piłki nożnej nie chodzę na Chemik albo Pogoń. A nie jeżdżę na mecze i narzekam na jakość meczów czy korupcję. I nie organizuję zaraz manifestacji przeciwko piłce nożnej w Polsce.
"Rabunkowa działalność banków" - nie wiem czy zauważyłeś, że banki t onie Caritas i tam się nie prowadzi działalności charytatywnej. Czy w latach 90-tych gdy jeszcze niektóre banki były "polskie" - to czy mogłeś iść do banku i mówiąc tylko , że jesteś Polakiem dostać kredyt preferencyjny bez żadnych kwitów? Nigdy tak nie było. Wiedzą o tym wszyscy, którzy prowadzą jaką kolwiek działalność.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #16 dnia: Października 09, 2012, 11:38:41 »
Cytat: "DarekMirror"
Widzisz ja uczestniczę

Tyle tylko, że samo "uczestniczenie", to pojęcie wzgledne. Ja np. wtedy odpowiednio: świętuję lub czczę. :)

Cytat: "DarekMirror"
1 marca , 3 maja.....10 kwietnia, 17 września

...a już np: taki 2 maja czy 1 września to...
Cytat: "DarekMirror"
obce są dla ciebie te daty?


Cytat: "DarekMirror"
Swoją argumentacją nabierzesz niestety tylko ludzi naiwnych.

Doskonały przykład twierdzenia sprzecznego.

Cytat: "DarekMirror"
Twoje wywody nie wymagają odpowiedzi - są dla ludzi chociaż trochę rozgarniętych po prostu żałosne.

A dla mnie wywody Jojo są mądre i logiczne, czego - jak widać - bardzo mu zazdrościsz.

Cytat: "DarekMirror"
podam ci dzisiejszy przykład z naszego forum z działu : dyskusja na temat raportu smolenskiego - wycięte bezpodstawnie

Czytałem te Twoje wywody Darku. I stwierdzam jedno! Moderator zrobił to, co należało zrobić. Ja nie widzę w tym żadnego zagrożenia dla wolności słowa na tym forum.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #17 dnia: Października 09, 2012, 12:18:06 »
I tak po owocach poznamy who is who?
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #18 dnia: Października 09, 2012, 14:02:11 »
Cytat: "DarrekMirror"

antyargumentów do głównych motywów manifestacji nie masz żadnych więc nie możesz nic innego napisać

Widzisz Darku ja nie jestem przeciwny twojemu zgromadzeniu. Nigdzie tego nie napisałem. Uważam natomiast że hasła, których używacie do zachęcenia innych są nieprawdą albo wytartymi sloganami. A to nie jest fair.
Zapraszanie "wszystkich ludzi kochających Polskę" - ale czy wy kochacie wszystkich Polaków? Czy tylko myślących tak samo jak ty?
.

Offline Godzik

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 217
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #19 dnia: Października 09, 2012, 14:06:51 »
Cytat: "jojo"
Zapraszanie "wszystkich ludzi kochających Polskę" - ale czy wy kochacie wszystkich Polaków? Czy tylko myślących tak samo jak ty?

W ogłoszeniu jest, że "uczestniczą: wszyscy prawi ludzie kochający Polskę".
Wynika z tego, że "lewi" i "centrowi" ludzie wstępu nie mają, mimo tego, że też mogą Polskę kochać ;] Zatem "prawi" chyba reszty nie kochają.
Chyba, że DarekMirror poda inną interpretację, jako autor (?) ogłoszenia.
Godzik



"Masz styl i masz klasę, zostań moim przydupasem." - Stephen King

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #20 dnia: Października 09, 2012, 14:42:37 »
Cytat: "Godzik"
Cytat: "jojo"
Zapraszanie "wszystkich ludzi kochających Polskę" - ale czy wy kochacie wszystkich Polaków? Czy tylko myślących tak samo jak ty?

W ogłoszeniu jest, że "uczestniczą: wszyscy prawi ludzie kochający Polskę".
Wynika z tego, że "lewi" i "centrowi" ludzie wstępu nie mają, mimo tego, że też mogą Polskę kochać ;] Zatem "prawi" chyba reszty nie kochają.

Nic nie rozumiesz. "Prawi" po prostu kochają inaczej ;)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #21 dnia: Października 09, 2012, 16:31:08 »
Dzięki Darku za informację. Apeluję do pozostałych, aby się opamiętali i nie atakowali Darka za to, że zaprasza na marsz. Jak sądzę nie jest autorem ulotki, tylko ją tu przytoczył, jako informację. Zabraliście się za ocenianie jego wiary... dajcie spokój. Moderator mógłby przypilnować, żeby nie schodzić z tematu wątku na inny. Na ulotce jest więcej postulatów organizatorów marszu, a nie tylko ten dotyczący Kościoła. Ponadto, jeśli ktoś ocenia sytuację, że Kościół jest niszczony, to jego prawo do tej oceny. Jest informacja o marszu – proste: idziesz / nie idziesz. Ja pójdę. Moja rzecz. Pójdę, bo uwarzam się za Polaka, patriotę, co nie oznacza, że Was, którzy nie weźmiecie udziału w marszu nie uznaję Polakami czy patriotami. Mam takie odczucie, że wiele spraw w kraju mi nie leży i poprzez uczestnictwo w marszu mam okazję dać temu wyraz. Proszę tylko o zachowanie przyzwoitości i nie używanie wobec mnie czy innych uczestników podobnych inicjatyw określeń:
-   moher
-   naiwny
-   kaczysta
-   faszysta
-   i co tam byście jeszcze nie wymyślili
Wymieniajmy poglądy i tyle. To co przważa na tym forum, przynajmniej w dziale polityka, to ocenianie innych, pouczanie czy nawet ubliżanie. Albo wyjaśnianie co autor miał na myśli pisząc coś, choć jak byk stoi wyżej napisane co napisał... Bądźmy prawi wszyscy - ci co są po lewej czy prawej stronie jak i ci centrowi.
hubalczyk

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #22 dnia: Października 09, 2012, 17:11:48 »
Cytat: "hubalczyk"
Proszę tylko o zachowanie przyzwoitości i nie używanie wobec mnie czy innych uczestników podobnych inicjatyw określeń:
-   moher
-   naiwny
-   kaczysta
-   faszysta
-   i co tam byście jeszcze nie wymyślili

Nie rozumiem tego apelu. Określeń, które wymieniłeś , tu nie ma. A gdyby nawet, jest zakaz używania ,, i co tam byście jeszcze nie wymyślili"? Jeśli czegoś nie wiem to proszę o dopowiedzenie.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #23 dnia: Października 09, 2012, 17:24:50 »
Dobrze. Powyższych określeń w tym wątku nie ma, poza "naiwny". Poszukaj, jest. Ale nie ważne. Przepraszam, niepotrzebnie może to napisałem. Czy możemy zatem rozmawiać zamiast o autorze tematu wątku, to o MANIFESTACJI W SZCZECINIE 13.10.2012?
hubalczyk

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #24 dnia: Października 09, 2012, 17:28:43 »
hubalczyk, hasła tej manifestacji są tak szerokie, że brakuje tam już tylko protestu przeciwko ruchowi prawostronnemu w naszym kraju. Do tego jak zauważyli inni, część haseł jest niezbyt aktualna. Przemilczę ocenianie przez Darka kto jest dobrym patriotą a kto zdrajcą narodu :lol2:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #25 dnia: Października 10, 2012, 21:23:57 »
Tych też zaproście na manifestację, będzie komplet: http://www.fakt.pl/Dzialacze-ONR-wykonuja-hitlerowskie-pozdrowienie-Sieg-heil-dzialaczy-ONR-,artykuly,181325,1.html

"Polacy" kochający Polskę. Paranoja do sześcianu.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #26 dnia: Października 10, 2012, 23:00:46 »
Mam nadzieję, że o takich wyskokach ONR-u też w fakcie napiszą:

Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #27 dnia: Października 10, 2012, 23:10:00 »
Toż to czysty faszyzm w polskim wykonaniu. Zło należy zwalczać dobrem, jak widać "obrońcy Kościoła" nie mają o tym zielonego pojęcia. Jedno trzeba przyznać, że polska demokracja dojrzewa, i to po obydwu stronach. Będzie bolało, ale potem będzie lepiej.

P.S.

Materiał dodany w czerwcu, ilość wyświetleń powala na kolana...

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #28 dnia: Października 11, 2012, 11:54:21 »
Cytat: "MBtech"
Materiał dodany w czerwcu, ilość wyświetleń powala na kolana...


Bo jeszcze o tym w fakcie nie napisali :)
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

DarekMirror

  • Gość
[Szczecin] MANIFESTACJA W SZCZECINIE 13.10.2012 R.
« Odpowiedź #29 dnia: Października 13, 2012, 18:57:32 »
Relacja filmowa z dzisiejszej manifestacji :