Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Władysław Diakun dostał wyrok  (Przeczytany 90478 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 13, 2011, 11:36:11 »
" Beobachter
Rozpisuje się

Posty: 102
Ostrzeżeń:
             1/3/5
   
Wysłany: Dzisiaj 2:46       
Masz rację, sam to słyszałem. Zaczynam się zastanawiać, czy aby nie warto zlikwidować zlikwidować tego forum? "

I kto to pisze główny orędownik walki z populizmem,wróg "szemranych" działań.Tym stwierdzeniem stajesz w jednym szeregu z tymi którym takie metody wpisane były w zakres obowiązków pewnej komunistycznej służby z którą tak "walczysz" a teraz się utożsamiasz-? Wychodzisz z założenia że każdy sposób na "własną" prawdę jest dobry,czy ciężko się z nią po prostu pogodzić-? Dzisiaj szantaż a jutro-?
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

wtrych

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 13, 2011, 12:14:35 »
najciekawsze, że dziennikarz chce cenzury - jakaś schizofrenia czy jak?

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 13, 2011, 13:20:41 »
Cytat: "Beobachter"
Zaczynam się zastanawiać, czy aby nie warto zlikwidować zlikwidować tego forum?

Cytat: "kubapolice"
Jak chcesz je zlikwidować? Masz taką władzę?

A to ciekawe. Można zrozumieć determinację w obronie swego pracodawcy, ale aż tak.
Ponowię pytanie, masz taką władzę? Dobrze byłoby wiedzieć. A, że jest was dwóch, to ...
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 13, 2011, 13:46:49 »
Cytat: "Beobachter"
asz rację, sam to słyszałem. Zaczynam się zastanawiać, czy aby nie warto zlikwidować zlikwidować tego forum?


Jeszcze do dzisiaj wydawało mi się że taką decyzję może podjąć właściciel serwera, domeny a co za tym idzie i forum. Widzę że chyba coś się zmieniło.

Mogę się jedynie domyślać jaki manewr zostanie zastosowany, tylko że... ale nie uprzedzajmy faktów. (zainteresowanemu mogę wyjawić na PW czy email o ile będzie chciał)
Wirtualne Police - www.police24.pl

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 13, 2011, 16:51:07 »
Słuchaj Wielki Adminie!
Jesteś zbyt szanowaną (i lubianą) przeze mnie Osobą, abym Twoje wypowiedzi mógł ignorować. Ale nie może być tak, że Ty, dla braku czasu, wszak wiem, że nie z racji poglądów, nie zauważasz tego, w co momentami przekształcają się niektóre wątki forum.
A przekształcają się w nagonki już nie tyle polityczne, co chamskie wobec osób, którym z założenia należy się szacunek. Ja nie obrażam się, jak mi ktoś coś "chlapnie" i nie zwykłem pierwszy zaczynać, szczególnie w okresie powyborczym. Potrzebna jest solidna praca, a nie rozwalanie Polic. Ale ja jestem prawie "nikim"...  

Zdenerwowany "Kuba", który nawet nie przyjmuje do wiadomości, że mogę Go szanować, podobnie jak "Denvera", nie chce zrozumieć o co mi chodzi. Mnie nie chodzi o rozróbę, ale o uczciwość. Co innego kiedy np. "Daria" (już to tu napisałem) stawia pewne pytania, bo czyni to w sposób tyleż uprawniony, co kulturalny, zatem wszystko OK. To jest wolność słowa, tak, jak ja ją rozumiem. Dyskutujmy o wszystkim, bez tabu, ale z jakąś, choćby minimalną klasą. Nie w stylu niedawno usuniętego forumowicza, który wreszcie odsłonił prawdziwe oblicze.

Ja nie mam potrzeby pisania dla pisania, ani udzielania się wątkach stricte politycznych (obietnice PO, premier Tusk, PiS czy PO itd.). Wchodzę w politykę tylko i wyłącznie w momencie kiedy zaczyna się wspomniana wyżej nagonka. I na forum pojawia się hucpa, w pełnym znaczeniu słowa.

Zaczynamy - wszyscy - ulegać obecnej ogólnopolskiej modzie na "palikotyzację" wypowiedzi. Żrą się w Warszawie, chamią w Sejmie, piszą rzeczy skandaliczne na blogach, no to niejednemu takie postępowanie wydaje się być normą.
Gdyby "Twoi" (że tak powiem) moderatorzy różnych szczebli szybciej i bystrzej reagowali - nic nie pisałbym, bo i po co. Ale zniesławiające posty wiszą tygodniami, a reakcji nie ma. Są natomiast perory na temat "wolności słowa" i pretensje do mnie, że śmiem kwestionować przekraczanie granic.

Piszesz Czcigodny Adminie, że wiesz, co by można zastosować, aby przyblokować forum. Wiem, że wiesz, choć uważam to za "ostateczną ostateczność". Ale zechciej spojrzeć inaczej na sprawę. Czy narażając się na pretensje, bany i ostrzeżenia ze strony moderatorów przypadkiem nie działam w Twoim interesie i Ciebie nie bronię przed niemiłymi sytuacjami? Wg mnie - bronię, bo zależy mi - obiektywnie, na Twoim powodzeniu, wszak napisałem, że Cię cenię. Tymczasem świat jest tak skonstruowany, że jak zaczyna toczyć się lawina, to wszystko miażdży po drodze. Słusznie - niesłusznie, sprawiedliwie - niesprawiedliwie. Ślepa siła. A pewnie nawet nie wiesz, jak wpisy na tym forum są obserwowane i... archiwizowane. No to "wiedz se to", jak mawiał nieodżałowany ks. Tischner.

Mieszkam poza Policami, ale swoje życie (w tym centra życiowe) z nimi związałem i w ramach lokalnego patriotyzmu z nimi się utożsamiam. Wczoraj ładnych parę godzin spędziłem z naszym Burmistrzem w Pasewalk. Na "Neujahrsempfang" - "Przyjęciu nowego roku". Widziałem ogromny i oficjalnie wyrażany szacunek jaki niemieccy politycy (włącznie z premierem Mecklemburg-Vorpommern) okazywali W. Diakunowi. Przeżyliby szok, gdyby poczytali sobie niektóre (a liczne) wpisy na tym forum. I natychmiast zadaliby sobie pytanie: kto jest jego właścicielem i jak jakaś społeczność może się sama poniżać, zniesławiając swoich legalnych przedstawicieli? Niepojęte. A jednak prawdziwe.

Myślę Wielki Adminie, że to przesłanie pojmujesz. Oczywiście, mogłem mu nadać formę prywatną, ale skoro sam się wypowiedziałeś publicznie - to i ja piszę "List otwarty". Z największą życzliwością.

Sumując: Czcigodny Adminie, Czcigodny Mariuszu. Wprowadź pewne mechanizmy regulujące poziom dyskusji, nie tylko w warstwie słownej (taki mechanizm istnieje), ale w warstwie merytorycznej. Być może potrzebny byłby ktoś z większym cenzorskim doświadczeniem. Nie chodzi o to, aby nie pisać na tematy "niewygodne". Chodzi o styl pisania. Jakbym w gazecie drukował wszystkie paszkwile, które "życzliwi anonimowi" o innych mi nadsyłają to bym na pewno z długów, a może i z "pudła" nie wyszedł. Redagowanie mass mediów trzeba prowadzić "z głową".

I już naprawdę na koniec. To forum jest potrzebne, zdania sprzed lat nie zmieniłem. Ale niech ma swoją klasę wypowiedzi. Czy pilnowanie tej klasy to taki wielki wysiłek?

Pozdrawiam Cię jak najserdeczniej.

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 13, 2011, 16:57:46 »
Cytat: "Beobachter"
Zaczynam się zastanawiać, czy aby nie warto zlikwidować zlikwidować tego forum?

Skoro pisze to pełnomocnik Burmistrza, to ja to odczytuje jako zwykły szantaż, ogólnie wiadomo iż gmina potrafi uprzykrzyć życie .
Nie jestem jednak przekonany o intencjach tego pana skoro nie tak dawno sam oczerniał Burmistrza, jak twierdził  „dla pieniędzy na zamówienie Jurka K.”  więdz, uważam iż jest wielce prawdopodobne iż  to co czyni robi wyłącznie w celu uzyskania korzyści  majątkowych dla siebie i swojej rodziny .

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 13, 2011, 17:24:59 »
Rozumiem,że każdego dnia jako kronikarz i ( O ) rzecznik zdajesz relację Burmistrzowi Diakunowi co na jego temat napisano na forum,oczywiście prawdy mu nie mówisz tylko wybiórczo przedstawiasz "ocenzurowane"  news dnia,tygodnia czy miesiąca.Ten jednak mimo wszystko ukradkiem zerka i co widzi-? odwrotność tego co usłyszał od Ciebie.Dostajesz ostre reprymendy.Wpadasz na kolejny "szatański" plan kneblowania forumowiczom ust i zamierzasz stosować szantaż lub zasiewać strach dając wszystkim do zrozumienia że "władza patrzy" ;-) Ja się ciesze że patrzy,że słucha być może wsłucha się w głos ludu i wyciągnie odpowiednie wnioski.I na koniec-moja uwaga nie zmuszaj Mnie (za innych się nie wypowiadam) do określonego zachowania.Nie wiem czy zrozumiałeś.Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 13, 2011, 17:27:23 »
Samo zło. Zejdź ze sceny. Jesteś za młody. To o czym piszesz, po pierwsze - nie było wtedy oczernianiem (takie problemy występowały), po wtóre to były lata 90. XX wieku i Burmistrz = zarząd (kilkuosobowy + sekretarz i skarbnik). Burmistrz był w jakimś sensie tylko ich reprezentantem z tytułem. Ja bardzo proszę aby wypowiadający podawali swój wiek. Wtedy łatwiej odpowiedzieć. Ja - 58.

PS Odezwał się jeden z organizatorów "nagonki" - "król podziemia". Otóż ja, owszem, monitoruję forum. Ale oprócz mnie, poza mną jest około 10-15 osób robiących to samo. I kilka tysięcy czyniących to z własnej woli. Tak więc mnie nie demonizuj. A ja akurat jestem BAARDZO powściągliwy w informowaniu o bzdetach. Sprawy załatwiam na bieżąco i osobiście. Dlatego bywam ścigany na forum.

Offline piotr S

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 205
    • Zobacz profil
    • http://www.sowa.szczecin.pl
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 13, 2011, 18:01:33 »
A ja 60. ale to nic nie znaczy /gerontokracja już była/. Co piszą na forach w Niemczech o swoich władzach nie sprawdzę, bo za słabo znam język. Ale znam na tyle że np. Beobachter kojarzy mi się z Volkischer Beobachter. Na forach niemieckich nie spotkałem nicka "Obserwator" czyli  Beobachter na polskim forum to jakby kompleks niższości. Jeśli ktoś jest forumowiczem, to musi się liczyć się z tym,  że ma różnych  dziwnych współforumowiczów, którzy o zgrozo, nie myślą tak jak on.  No i trzeba spokojnie wyjaśniać, nie obrażać się. Anonimowość z aniołka robi diabełka.

Beobachter

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 13, 2011, 18:40:38 »
"Piotrze_S" Miło spotkać rówieśnika. Nic w tym, co do tej pory napisałeś (we wszystkich postach, włącznie z ostatnim) nigdy mnie nie uraziło. Zgadzam się w całości lub nie do końca, ale nadal mam ochotę pozostawać w tym samym, co "Ty" pokoju dyskusyjnym. I o to wg mnie chodzi.
A "Beobachter" - no cóż, może być, nick poprawny. Więcej - w jakimś stopniu prawdziwy.
Pozdrowienia!

PS Jeszcze mogę dopisać: poprawnie - Völkischer Beobachter (niem. dosł. "ludowy obserwator"). Pozdrowienia raz jeszcze.

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 18, 2011, 11:57:47 »
Jeśli okaże się, że apelacja będzie skuteczna lub ostatecznie kasacja, to wówczas okaże się, że zwolennicy burmistrza mieli rację.
Zastanawiam się jednak jakie będą komentarze jeśli wszystkie instancje odwoławcze podtrzymają wyrok. Czy dalej będzie to dla zwolenników burmistrza wyrok "polityczny"? Czy W. Diakun jest aż tak istotna postacią życia politycznego, że najwyższe instancje będą iść w zaparte i na podstawie wątpliwych dowodów podtrzymają pierwszy werdykt?
   Pamiętam jak broniono byłej pani sekretarz, która została zwolniona ze stanowiska dyscyplinarnie w wyniku głosowania w radzie miejskiej. Padały argumenty, że jak się odwoła to na pewno zostanie przywrócona do pracy. A jednak sprawa w sądach nie znalazła pozytywnego dla pani sekretarz, rezultatu i nawet już chyba nie ma gdzie się odwoływać.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 18, 2011, 12:09:51 »
Cytat: "babadraba"
Jeśli okaże się, że apelacja będzie skuteczna lub ostatecznie kasacja

Nie jestem pewien, ale czy aby na pewno tego typu sprawy podlegają pod tryb kasacyjny, czy może kończą się na apelacyjnym?

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 18, 2011, 12:17:07 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Nie jestem pewien, ale czy aby na pewno tego typu sprawy podlegają pod tryb kasacyjny

Tak podlegają.Wyrok w Sądzie apelacyjnym jest jednak wyrokiem prawomocnym a zatem ewentualny "proces w trybie kasacyjnym" nie wstrzymuje jego wykonania."Kasacja" wyroku jest ogólnie "piekielnie" trudnym przedsięwzięciem mało kiedy kończąca się sukcesem.Nadzieja jednak jest zawsze i dopóki ona jest warto z niej korzystać
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

jezat

  • Gość
[Police] Władysław Diakun dostał wyrok
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 19, 2011, 20:32:49 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Nie jestem pewien, ale czy aby na pewno tego typu sprawy podlegają pod tryb kasacyjny

Cytat: "Król podziemia"
Tak podlegają.Wyrok w Sądzie apelacyjnym jest jednak wyrokiem prawomocnym a zatem ewentualny "proces w trybie kasacyjnym" nie wstrzymuje jego wykonania."Kasacja" wyroku jest ogólnie "piekielnie" trudnym przedsięwzięciem mało kiedy kończąca się sukcesem.Nadzieja jednak jest zawsze i dopóki ona jest warto z niej korzystać

Jakoś nie mogę doczekać się informacji o dowodach współpracy W.Diakuna z przyjaciółmi PiSu i PO  z dawną SB.Od człowieka bezpośrednio zaangażowanego w to sbeckie klamstwo oczekiwałem wskazania oryginalnych dowodów współpracy.Do dnia dzisiejszego, nikt z antygryfoskiego"podziemia", nie pokazał pokwitowań(oryginałów)za finansowe wziątki oraz oryginału zobowiązania do współpracy.Skoro jesteś taki mocny w kręceniu tym IPNowskim szambem pokaż te dowody.